Běžecké tabulky
19110 závodů
262473 závodníků
1408936 záznamů
262473 závodníků
1408936 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
ČEZ RunTour Olomouc, 20.07.2024, Olomouc
věkový průměr závodníků: 38.0 let |
nejmladší závodník: Čechák Jakub (2010) |
nejstarší závodník: Šuler Václav (1954) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen▲ | čas | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šuler Václav | 1954 | 01:13:45 | TJ Centropen Dačice | 24 | |
2. | Jírů Václav | 1956 | 01:02:29 | Plzeň | 49 | |
3. | Culka Václav | 1956 | 00:59:10 | 60 | ||
4. | Bambas Jaroslav | 1957 | 00:47:16 | Plzeň | 134 | |
5. | Šuranský Lubomír | 1958 | 00:43:41 | JH Nové Stavení | 152 | |
6. | Kubas Roman | 1959 | 00:48:42 | 124 | ||
7. | Mejzeš Josef | 1959 | 00:53:55 | 92 | ||
8. | Mráz Petr | 1961 | 00:58:20 | 67 | ||
9. | Kohout Jakub | 1962 | 00:58:05 | Všestary | 67 | |
10. | Kahánek Petr | 1962 | 00:50:28 | Kopřivnice | 112 | |
11. | Králík Michal | 1962 | 00:59:01 | Hradec Králové | 62 | |
12. | Prislupský Pavel | 1963 | 01:12:15 | AMBES Liberec | 28 | |
13. | Čílová Veronika | 1963 | 01:03:31 | JIZERSKÁ LÉKÁRNA | 45 | |
14. | Platoš Martin | 1963 | 01:00:20 | 55 | ||
15. | Vašut Jaroslav | 1964 | 00:57:46 | 69 | ||
16. | Veselá Anita | 1965 | 00:56:56 | SDH Chloumek | 74 | |
17. | Koutná Božena | 1965 | 01:05:18 | RUN magazin team | 40 | |
18. | Kršňák Igor | 1967 | 00:57:17 | 72 | ||
19. | Kulíček Martin | 1967 | 00:52:42 | 100 | ||
20. | Motlová Libuše | 1967 | 01:10:17 | Konice | 29 | |
21. | Kučera Jiří | 1967 | 01:01:57 | 51 | ||
22. | Woś Richard | 1968 | 00:52:11 | Havířov | 104 | |
23. | Trávníček Rostislav | 1968 | 00:42:26 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 159 | |
24. | Švik Miroslav | 1968 | 00:47:12 | Košice | 135 | |
25. | Löwinger Milan | 1969 | 00:55:07 | 84 | ||
26. | Kuciková Hana | 1969 | 01:01:29 | RollerclubKroměříž | 52 | |
27. | Havlena Jaroslav | 1970 | 01:01:26 | 52 | ||
28. | Vraspírová Jana | 1970 | 01:09:57 | 31 | ||
29. | Krumpl Jaroslav | 1970 | 00:48:48 | 123 | ||
30. | Kozelek Jiří | 1970 | 01:00:56 | Lidl | 54 | |
31. | Dlouhý Ivo | 1970 | 00:54:48 | 87 | ||
32. | Barvínek Martin | 1970 | 00:57:56 | 68 | ||
33. | Podehradský Radek | 1971 | 01:29:57 | 15 | ||
34. | Fürbacher David | 1971 | 00:54:04 | 91 | ||
35. | Kubák Jiří | 1971 | 00:45:40 | Hněvotín | 143 | |
36. | Veselý Vladimír | 1971 | 00:44:44 | Hasiči Neratovice | 147 | |
37. | Moutelík Jindřich | 1971 | 00:56:35 | 75 | ||
38. | Jošek Přemysl | 1971 | 01:04:12 | 43 | ||
39. | Šklubal Zbyněk | 1971 | 00:53:17 | 96 | ||
40. | Bábek Martin | 1971 | 00:57:18 | Moravany | 72 | |
41. | Spurný Petr | 1972 | 00:51:40 | 107 | ||
42. | Vůjtěch Martin | 1972 | 00:54:15 | 90 | ||
43. | Minařík Vít | 1972 | 01:01:37 | Česká Skalice | 51 | |
44. | Kačenak Daniel | 1972 | 00:46:56 | 135 | ||
45. | Cívela Martin | 1972 | 00:51:55 | 105 | ||
46. | Pačes Radim | 1972 | 00:48:07 | Pardubice | 129 | |
47. | Tvarůžka Tomáš | 1972 | 00:47:58 | Kroměříž | 130 | |
48. | Kozelková Marta | 1972 | 01:01:05 | 54 | ||
49. | Trávníčková Ludmila | 1973 | 00:49:50 | Pepa team FM | 116 | |
50. | Bednář Zbyněk | 1973 | 00:56:20 | Tišnov - Jamné | 78 | |
51. | Jedličková Gabriela | 1973 | 00:53:41 | 94 | ||
52. | Koňárek Petr | 1973 | 00:50:29 | 112 | ||
53. | Moravec Pavel | 1973 | 00:53:11 | BK Větřkovice | 97 | |
54. | Morovicsová Alena | 1973 | 01:13:31 | 26 | ||
55. | Jindřichová Edita | 1973 | 00:49:37 | 118 | ||
56. | Koštial Róbert | 1973 | 01:12:52 | Olomouc | 27 | |
57. | Lochman Petr | 1973 | 00:40:08 | 170 | ||
58. | Horníček Tomáš | 1973 | 00:52:08 | 104 | ||
59. | Netolický Ondřej | 1973 | 00:49:33 | 118 | ||
60. | Šťastný Radim | 1974 | 00:58:49 | Praha | 63 | |
61. | Škodová Božena | 1974 | 01:05:30 | ŠBV | 39 | |
62. | Černá Romana | 1974 | 01:05:48 | 39 | ||
63. | Olajec Petr | 1974 | 00:52:43 | Chmelači Žatec | 100 | |
64. | Korcova Petra | 1974 | 00:54:17 | 90 | ||
65. | Lisý Jindřich | 1974 | 01:05:16 | Litvínov | 40 | |
66. | Grubhoffer Lukáš | 1974 | 00:55:10 | 83 | ||
67. | Šimera Michal | 1974 | 00:53:15 | 96 | ||
68. | Vadlejch Karel | 1974 | 01:03:05 | Garden City | 46 | |
69. | Mrázová Šárka | 1974 | 01:04:38 | Třinec | 42 | |
70. | Teplý Tomáš | 1974 | 00:50:32 | 112 | ||
71. | Zeman Jan | 1975 | 00:56:53 | 75 | ||
72. | Fiala Tomáš | 1975 | 00:43:28 | 154 | ||
73. | Kafka Pavel | 1975 | 00:58:22 | 67 | ||
74. | Richter Pavel | 1975 | 00:45:40 | Bicycle Cafe | 143 | |
75. | Randus Marian | 1975 | 00:54:43 | 87 | ||
76. | Němec Michal | 1975 | 00:45:54 | Vepřová | 141 | |
77. | Kembitzká Hana | 1975 | 00:57:34 | 71 | ||
78. | Císařová Alena | 1975 | 00:57:21 | 71 | ||
79. | Doležal Jiri | 1975 | 00:59:00 | 62 | ||
80. | Škrdlant Radek | 1975 | 00:54:30 | Plískov | 88 | |
81. | Kaiser Tomáš | 1975 | 00:48:41 | 126 | ||
82. | Zálešák Petr | 1975 | 00:53:56 | 92 | ||
83. | Šiška Daniel | 1975 | 00:48:20 | 127 | ||
84. | Kulatá Jaroslava | 1976 | 01:12:51 | Šternberk | 27 | |
85. | Fejtová Eva | 1976 | 01:12:59 | Šílené běžecké výzvy spojené s pohybem | 27 | |
86. | Homola Jáchym | 1976 | 00:42:16 | České Budějovice | 159 | |
87. | Hriagyel Jiří | 1976 | 00:52:59 | 97 | ||
88. | Mauer Jaroslav | 1976 | 00:55:34 | 80 | ||
89. | Kašák Zdeněk | 1976 | 00:53:24 | 96 | ||
90. | Keňová Ivana | 1976 | 00:55:00 | Kunčice pod Ondřejníkem | 85 | |
91. | Cermanová Jitka | 1976 | 01:09:21 | 33 | ||
92. | Hrazdíra Kamil | 1976 | 00:58:38 | 63 | ||
93. | Šináglová Lenka | 1976 | 00:44:39 | 147 | ||
94. | Šťastná Renata | 1976 | 01:16:56 | 20 | ||
95. | Hýbnerová Eva | 1976 | 01:03:01 | 47 | ||
96. | Janček Lubomír | 1977 | 00:58:34 | 64 | ||
97. | Mansfeld Petr | 1977 | 00:56:54 | 74 | ||
98. | Borůvka František | 1977 | 00:46:25 | Praha 7 | 139 | |
99. | Trnka Tomáš | 1977 | 00:57:10 | 73 | ||
100. | Orság Ondřej | 1977 | 00:50:34 | 111 |