Běžecké tabulky
19125 závodů
263535 závodníků
1413179 záznamů
263535 závodníků
1413179 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
Borovská desítka, 27.07.2024, Havlíčkova Borová
věkový průměr závodníků: 38.5 let |
nejmladší závodník: Stehnová Emma (2012) |
nejstarší závodník: Gregor Jaroslav (1951) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▲ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
101. | Raurová Klára | 1985 | 01:06:08 | Krucemburk | 54 | |
102. | Vašek René | 1977 | 00:42:43 | Krucemburk | 173 | |
103. | Uchytil Zdeněk | 1977 | 00:49:17 | Lhůta | 134 | |
104. | Bohuněk Miroslav | 1961 | 01:04:16 | Libice nad Doubravou | 58 | |
105. | Březinová Adéla | 2009 | 01:13:36 | Libice nad Doubravou | 34 | |
106. | Srba Tomáš | 1980 | 01:05:59 | Lípa u Havlíčkova Brodu | 55 | |
107. | Yevdokimova Olga | 1967 | 01:09:59 | Lipnice nad Sázavou | 39 | |
108. | Hejčová Dáša | 1981 | 00:58:37 | Loko Brno | 82 | |
109. | Klepetková Jitka | 1976 | 01:11:24 | Lučice | 37 | |
110. | Málek Petr | 1989 | 00:56:43 | Lučice | 91 | |
111. | Görner Lukáš | 2006 | 00:53:08 | Macourov | 109 | |
112. | Ondráček Ladislav | 1980 | 01:00:15 | Malá Losenice | 72 | |
113. | Ondráček Dušan | 2007 | 00:55:50 | Malá Losenice | 96 | |
114. | Zach Vladimír | 1983 | 00:51:10 | Malá Losenice | 124 | |
115. | Tomášek Michal | 1988 | 00:39:00 | Maleč | 200 | |
116. | Kučera Radek | 1975 | 00:46:59 | Marcipan | 149 | |
117. | Mucha Miroslav | 1974 | 00:41:35 | NHÚ Balinka VM | 179 | |
118. | Mucha Jaromír | 1974 | 00:41:23 | NHÚ Balinka VM | 181 | |
119. | Křesťan Filip | 2005 | 00:49:14 | Nížkov | 134 | |
120. | Košík Vojtěch | 1975 | 01:01:44 | Nové Město na Moravě | 65 | |
121. | Miller Martin | 1967 | 01:17:55 | Nové Město na Moravě | 27 | |
122. | Zimmermannová Markéta | 1989 | 00:56:17 | O5 STS Chvojkovice Brod | 93 | |
123. | Hejda Tomáš | 1985 | 00:57:05 | O5 STS Chvojkovice Brod | 88 | |
124. | Zvolánková Alžběta | 2008 | 01:06:16 | Oudoleň | 53 | |
125. | Holas Jiri | 1991 | 00:58:46 | Oudoleň | 81 | |
126. | Záhumenská Natálie | 2011 | 01:08:35 | Oudoleň | 42 | |
127. | Zvolánek Štěpán | 2005 | 01:05:49 | Oudoleň | 55 | |
128. | Zvolánek Vojtěch | 2008 | 01:08:50 | Oudoleň | 41 | |
129. | Záhumenská Michaela | 2009 | 01:07:42 | Oudoleň | 46 | |
130. | Stehnová Emma | 2012 | 01:06:19 | Oudoleň | 51 | |
131. | Vykoukal Tomáš | 2006 | 00:38:03 | Pardubice | 209 | |
132. | Marek Miloš | 1982 | 00:42:30 | Pelhřimov | 174 | |
133. | Pleskač Ivan | 1985 | 00:52:29 | Počátky | 114 | |
134. | Jun Jaromír | 1989 | 00:51:49 | Podmoklany | 120 | |
135. | Trkal Tomáš | 1990 | 00:41:47 | Polička | 177 | |
136. | Sochorová Šarlota | 2009 | 00:47:12 | Polnička | 149 | |
137. | Sochor Miloš | 1978 | 00:47:14 | Polnička | 147 | |
138. | Řezníček Petr | 1973 | 00:48:13 | Polnička | 142 | |
139. | Vábek Jiří | 1981 | 00:49:33 | Praha | 132 | |
140. | Tichá Radka | 1975 | 01:16:07 | Příbram | 30 | |
141. | Tichý Vít | 1971 | 00:51:58 | Příbram | 118 | |
142. | Pavlas Antonín | 1956 | 01:00:51 | Přibyslav | 69 | |
143. | Ledvinka Josef | 1972 | 00:51:51 | Přibyslav | 119 | |
144. | Kvarda František | 1975 | 00:59:58 | Přibyslav | 76 | |
145. | Plíhal Karel | 1991 | 00:58:02 | Přibyslav | 85 | |
146. | Strašil Miroslav | 1991 | 00:50:53 | Přibyslav | 126 | |
147. | Wasserbauer Vít | 1978 | 00:48:00 | Přibyslav | 143 | |
148. | Benc Jan | 1991 | 00:55:48 | Přibyslav | 96 | |
149. | Marešová Kristýna | 1986 | 01:02:47 | Přibyslav | 62 | |
150. | Čeloud Patrik | 1989 | 01:00:00 | Přibyslav | 75 | |
151. | Dubský Roman | 1978 | 00:53:54 | Přibyslav | 106 | |
152. | Havlíček Radek | 1980 | 00:44:53 | Přibyslav | 161 | |
153. | Bártová Aneta | 1996 | 01:01:15 | Příjemky | 67 | |
154. | Kříž Petr | 2000 | 00:40:12 | Radkov | 189 | |
155. | Meruňková Adéla | 2000 | 01:01:47 | Radostin | 65 | |
156. | Součková Dita | 1976 | 00:57:29 | RC Sebranka | 88 | |
157. | Souček Jiří | 1975 | 00:59:14 | RC Sebranka | 78 | |
158. | Janda Adam | 1990 | 01:01:44 | SC Diablos Juarez | 66 | |
159. | Křenek Adam | 2005 | 00:36:35 | SK Ante Žďár nad Sázavou | 219 | |
160. | Ficková Alžběta | 2007 | 01:08:31 | SK Chotěboř | 43 | |
161. | Štindlová Jitka | 1972 | 00:55:25 | SK Chotěboř | 99 | |
162. | Ficková Martina | 1979 | 01:21:01 | SK Chotěboř | 24 | |
163. | Dočekal Luboš | 1967 | 00:55:15 | Ski-bike modelárna Novák Ždírec nad Doubravou | 100 | |
164. | Hájková Lucie | 2007 | 00:48:26 | Slavoj Banec Pacov | 138 | |
165. | Říha Karel | 1969 | 00:51:37 | Soběhrdy | 122 | |
166. | Havel Petr | 1994 | 00:46:06 | Sokol Lípa | 154 | |
167. | Luňáček Jaroslav | 1978 | 00:51:50 | Sokol Maleč | 119 | |
168. | Pospíchal Jaromír | 1959 | 01:02:59 | Sokol Nížkov | 62 | |
169. | Kárník Zdeněk | 1968 | 01:25:25 | SVČ Ledeč nad Sázavou | 20 | |
170. | Švorc Michal | 1980 | 00:46:38 | Světlá nad Sázavou | 151 | |
171. | Borek Jan | 1985 | 01:10:27 | Světlá nad Sázavou | 39 | |
172. | Miřácký Lukáš | 1983 | 01:01:33 | Světlá nad Sázavou | 66 | |
173. | Pleskačová Šárka | 1982 | 01:10:41 | Světlá nad Sázavou | 37 | |
174. | Nezveda David | 1998 | 00:43:12 | Svojkovice | 171 | |
175. | Novotná Anežka | 2007 | 01:13:13 | Škrdlovice | 34 | |
176. | Vosecký Ivo | 1979 | 00:45:45 | Šneci v běhu | 156 | |
177. | Benda Jiří | 1977 | 00:57:57 | Štoky | 85 | |
178. | Koščák Peter | 1983 | 00:43:21 | Tatranská Lomnica | 169 | |
179. | Stránský Petr | 1978 | 00:45:27 | TJ Kafky | 158 | |
180. | Kotlíková Petra | 1982 | 00:39:27 | TJ Slavoj Pacov | 195 | |
181. | Vožický Šimon | 2006 | 00:38:42 | TJ sokol HB | 202 | |
182. | Janáčková Kateřina | 1975 | 01:03:10 | TOM | 61 | |
183. | Bednář Tomáš | 1980 | 00:46:31 | Triexpert Team | 152 | |
184. | Vobůrka Pavel | 1999 | 00:57:00 | Třebíč | 89 | |
185. | Vaněk Pavel | 1964 | 00:47:56 | TSK Praha | 145 | |
186. | Maščuch Jakub | 1982 | 01:08:58 | UCEEB | 41 | |
187. | Ptáčková Kateřina | 2007 | 01:16:25 | Velká Losenice | 29 | |
188. | Kudláček Jiří | 1987 | 00:45:17 | Velké Meziříčí | 158 | |
189. | Němec Michal | 1975 | 00:48:31 | Vepřová | 138 | |
190. | Stejskal Tomáš | 1992 | 00:38:06 | Vepřová | 207 | |
191. | Janáček Vít | 2008 | 01:06:50 | Vepřová | 49 | |
192. | Němec Patrik | 2001 | 00:42:44 | Vepřová | 172 | |
193. | Němcová Michaela | 2003 | 00:47:39 | Vepřová | 145 | |
194. | Veselý Martin | 2005 | 00:52:36 | Vepřová | 113 | |
195. | Stránská Petra | 1996 | 01:07:18 | Vepřová | 47 | |
196. | Pecha Marek | 1989 | 00:49:02 | Vepřová | 136 | |
197. | Sýkora Michal | 2005 | 01:00:04 | Vojnův Městec | 74 | |
198. | Vábek Jaroslav | 1957 | 01:00:55 | Žďár | 69 | |
199. | Brabenec Miroslav | 1959 | 00:48:15 | Žďár n. Sáz. | 142 | |
200. | Rybenská Veronika | 1993 | 00:59:26 | Žďár nad Sázavou | 78 |