Běžecké tabulky
19070 závodů
262279 závodníků
1407808 záznamů
262279 závodníků
1407808 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
287. Malá cena Monaka - Janderovská desítka, 22.05.2013, Slatiňany
věkový průměr závodníků: 53.6 let |
nejmladší závodník: Netolický David (1996) |
nejstarší závodník: Soukup Jiří (1927) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas▼ | klub | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukup Jiří | 1927 | 01:42:41 | TJ Liga 100 Hradec Králové | 12 | |
2. | Rossi Otto | 1943 | 01:15:07 | MK Seitl Ostrava | 24 | |
3. | Nádherová Hana | 1968 | 01:12:35 | Hradec Králové | 26 | |
4. | Jelínková Magdaléna | 1945 | 01:08:02 | Hvězda SKP Pardubice | 31 | |
5. | Rossi Lenka | 1954 | 01:07:51 | MK Seitl Ostrava | 31 | |
6. | Brádle Václav | 1937 | 01:04:40 | SO Chuchelná | 35 | |
7. | Boháčová Petra | 1988 | 01:04:29 | Rosice | 36 | |
8. | Vorel Milan | 1940 | 01:02:38 | Slatiňany | 39 | |
9. | Langová Kateřina | 1972 | 01:02:37 | Chrudim | 39 | |
10. | Šimůnek Jan | 1949 | 01:02:34 | Iscarex Česká Třebová | 40 | |
11. | Tomíšek Jindřich | 1939 | 01:02:16 | Horní Moštěnice | 42 | |
12. | Jelínek Jaromír | 1977 | 01:02:11 | Hvězda SKP Pardubice | 43 | |
13. | Jelínková Hana | 1981 | 01:02:10 | Třemošnice | 43 | |
14. | Ilavský Milan | 1971 | 01:00:47 | Pardubice | 45 | |
15. | Horáčková Zuzana | 1980 | 00:58:08 | Chrudim | 50 | |
16. | Marek Jiří | 1943 | 00:57:40 | Orel Vysoké Mýto | 52 | |
17. | Vaníček Lukáš | 1975 | 00:56:38 | Chrudim | 53 | |
18. | Jelínek Matěj | 1942 | 00:55:55 | Hvězda SKP Pardubice | 55 | |
19. | Petržílek Zdeněk | 1955 | 00:55:49 | KRB Chrudim | 56 | |
20. | Krátký Josef | 1965 | 00:55:29 | SKP Hvězda Pardubice | 57 | |
21. | Tučný Jan | 1947 | 00:55:03 | MK Pardubice | 59 | |
22. | Doležal Stanislav | 1938 | 00:54:57 | BK Pardubice | 60 | |
23. | Navrátil Luboš | 1971 | 00:54:53 | Ostřešany | 61 | |
24. | Červinka Milan | 1962 | 00:54:35 | HO Škovrád | 61 | |
25. | Slabihoud Aleš | 1975 | 00:53:57 | Pardubice | 63 | |
26. | Smola Jan | 1967 | 00:53:53 | KRB Chrudim | 65 | |
27. | Slovák Jiří | 1985 | 00:53:51 | Ústí nad Labem | 66 | |
28. | Chlubnová Zdeňka | 1962 | 00:53:13 | Pardubice | 67 | |
29. | Leszkow Josef | 1951 | 00:53:06 | MK Hlinsko | 68 | |
30. | Pinkas Tomáš | 1977 | 00:52:51 | Vysoké Mýto | 70 | |
31. | Kubrová Dagmar | 1963 | 00:52:51 | Hvězda SKP Pardubice | 69 | |
32. | Vacková Hana | 1956 | 00:52:35 | SK Hronov | 71 | |
33. | Vojtěch Jan | 1986 | 00:52:26 | Pardubice | 72 | |
34. | Boráň Petr | 1977 | 00:51:42 | Zlín | 75 | |
35. | Švígler Jan | 1972 | 00:51:35 | Pardubice | 76 | |
36. | Petrovič Jiří | 1994 | 00:51:32 | SDH Morašice | 76 | |
37. | Groh Stanislav | 1946 | 00:50:58 | AC Vrchlabí | 78 | |
38. | Učíková Michaela | 1990 | 00:50:41 | Kostelec nad Orlicí | 80 | |
39. | Honzíček Luboš | 1959 | 00:50:39 | KRB Chrudim | 80 | |
40. | Brozová Zuzana | 1986 | 00:50:38 | Pardubice | 81 | |
41. | Šramarová Šárka | 1985 | 00:50:32 | Jaroměř | 82 | |
42. | Jirásko Dušan | 1973 | 00:50:28 | SK Srch | 83 | |
43. | Kříž Jan | 1971 | 00:50:27 | Pardubice | 83 | |
44. | Sedlák Jiří | 1958 | 00:50:10 | Cyklokraus Přelouč | 85 | |
45. | Leszkow Petr | 1944 | 00:50:05 | MK Hlinsko | 86 | |
46. | Kalousek Jan | 1971 | 00:49:43 | SK Týniště nad Orlicí | 88 | |
47. | Mrkvička Roman | 1995 | 00:49:33 | SDH Svídnice | 88 | |
48. | Čapský František | 1949 | 00:49:33 | KVT Pardubice | 89 | |
49. | Kuřinová Petra | 1988 | 00:49:32 | Hradec Králové | 90 | |
50. | Hrdý Jaroslav | 1972 | 00:49:18 | Pardubice | 92 | |
51. | Kebrle Milan | 1975 | 00:49:03 | Iscarex Česká Třebová | 92 | |
52. | Petera Jan | 1981 | 00:48:55 | Pardubice | 94 | |
53. | Zeman Vladimír | 1951 | 00:48:54 | Týniště n.O. | 95 | |
54. | Šípek Zdeněk | 1978 | 00:48:36 | Chrudim | 95 | |
55. | Juren Jaromír | 1987 | 00:48:28 | SDH Morašice | 97 | |
56. | Bříza Vladimír | 1951 | 00:48:09 | KRB Chrudim | 98 | |
57. | Novotná Dagmar | 1990 | 00:47:59 | TURBO Chotěboř | 100 | |
58. | Hyksa Tomáš | 1983 | 00:47:49 | Prachovice | 100 | |
59. | Nekvinda Martin | 1985 | 00:47:44 | MFK Chrudim | 101 | |
60. | Neruda Miroslav | 1956 | 00:47:44 | KRB Chrudim | 102 | |
61. | Staněk Vratislav | 1981 | 00:47:41 | 104 | ||
62. | Kubišta Lukáš | 1980 | 00:47:39 | Heřmanův Městec | 104 | |
63. | Kraus Václav | 1964 | 00:47:38 | Cyklokraus Přelouč | 105 | |
64. | Novák Petr | 1978 | 00:47:26 | Chrudim | 106 | |
65. | Hronová Markéta | 1990 | 00:47:14 | Czech Tri K Team Pardubice | 108 | |
66. | Zubal Miloš | 1983 | 00:47:08 | Hradec Králové | 108 | |
67. | Kopecký Libor | 1956 | 00:47:07 | AC Vysoké Mýto | 109 | |
68. | Dubský Roman | 1978 | 00:46:52 | Přibyslav | 111 | |
69. | Trejbal Karel | 1951 | 00:46:46 | SKP Mladá Boleslav | 112 | |
70. | Fousek Jan | 1989 | 00:46:45 | ČHJ Zaječice | 112 | |
71. | Kaplan Jaroslav | 1978 | 00:46:32 | Horolezecký klub Pardubice | 114 | |
72. | Kratochvíl Vladimír | 1962 | 00:46:25 | Lázně Bohdaneč | 115 | |
73. | Netolický David | 1996 | 00:46:19 | SDH Svídnice | 115 | |
74. | Kubr Václav | 1955 | 00:46:16 | SKP Pardubice | 116 | |
75. | Bis Dalibor | 1975 | 00:46:07 | Chrudim | 118 | |
76. | Javůrek Jiří | 1948 | 00:46:01 | Jiskra Horní Maršov | 119 | |
77. | Cach Josef | 1973 | 00:45:55 | HO Škrovád | 119 | |
78. | Brožek Radmil | 1954 | 00:45:45 | KRB Chrudim | 121 | |
79. | Ohnoutek Robin | 1984 | 00:45:35 | Svitávka | 122 | |
80. | Roleček Milan | 1976 | 00:45:18 | Pěčín | 124 | |
81. | Čapka Radim | 1975 | 00:45:02 | Pardubice | 125 | |
82. | Šilar Jakub | 1987 | 00:44:48 | Vysoké Mýto | 127 | |
83. | Drozd Jiří | 1957 | 00:44:40 | MOPOS Pardubice | 128 | |
84. | Hájek František | 1949 | 00:44:39 | FGT Stolany | 129 | |
85. | Jirák Roman | 1975 | 00:44:22 | Břehy | 130 | |
86. | Gajdorusová Markéta | 1993 | 00:44:16 | SK Chotěboř | 131 | |
87. | Šebesta Petr | 1971 | 00:44:07 | Chrudim | 133 | |
88. | Czagan Jan | 1971 | 00:44:02 | SDH Dědek | 133 | |
89. | Šulc Radek | 1975 | 00:43:59 | TJ Milovice | 134 | |
90. | Šimonek Pavel | 1966 | 00:43:56 | Hvězda SKP Pardubice | 135 | |
91. | Hejkrlík Filip | 1979 | 00:43:44 | SK Spartak Slatiňany | 137 | |
92. | Šofr Ondřej | 1985 | 00:43:36 | Pardubice | 137 | |
93. | Belobrad Ivan | 1966 | 00:43:32 | Žamberk | 139 | |
94. | Mrázek Jiří | 1985 | 00:43:23 | Chlumec nad Cidlinou | 140 | |
95. | Zeman Antonín | 1961 | 00:43:19 | Pardubice | 141 | |
96. | Novotný Zdeněk | 1972 | 00:42:54 | Loko OB Pardubice | 143 | |
97. | Stoklásek Antonín | 1985 | 00:42:48 | Hradec Králové | 144 | |
98. | Schaffer Petr | 1960 | 00:42:46 | Mlýn Janderov | 145 | |
99. | Mrázek Vladimír | 1985 | 00:42:37 | Chlumec nad Cidlinou | 147 | |
100. | Novák Pavel | 1981 | 00:42:31 | KRB Chrudim | 147 |