Běžecké tabulky
19028 závodů
261550 závodníků
1402474 záznamů
261550 závodníků
1402474 záznamů
Tyto tabulky budeme v průběhu roku převádět na novou platformu Actigo. Již nyní si můžete bezplatně zřídit účet v mobilní aplikaci a využívat pokročilých funkcí při vyhledávání závodů, včetně registrací na ně přímo z této aplikace. Stahujte mobilní aplikaci Actigo zde: actigo.app.
Podrobné výsledky závodů (pouze CZ a SK účastníci)
294. Vánoční Malá cena Monaka, 24.12.2013, Slatiňany
věkový průměr závodníků: 49.7 let |
nejmladší závodník: Myslivcová Markéta (1996) |
nejstarší závodník: Soukup Jiří (1927) |
statistiky jsou počítány z aktuálního výpisu |
# | jméno | narozen | čas | klub▼ | poznámka | body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otta Roman | 1961 | 00:45:02 | Vrchlabí | 129 | |
2. | Chlumský Luboš | 1956 | 00:57:33 | Vokovice | 49 | |
3. | Čejka Pavel | 1971 | 00:56:23 | UW Rugby Pardubice | 54 | |
4. | Dojčán Ivo | 1973 | 00:51:50 | UW Rugby Pardubice | 75 | |
5. | Rejda Jan | 1970 | 00:41:55 | UW Rugby Pardubice | 158 | |
6. | Hamerník Jan | 1955 | 00:42:48 | Úvaly | 152 | |
7. | Licek Martin | 1971 | 00:51:20 | TT Pardubice | 78 | |
8. | Meduna Josef | 1983 | 00:57:24 | Třemošnice | 50 | |
9. | Jelínková Hana | 1981 | 01:02:21 | Třemošnice | 38 | |
10. | Vodička Jiří | 1953 | 00:47:21 | TJ Sokol Maleč | 107 | |
11. | Soukup Jiří | 1927 | 01:37:16 | TJ Liga 100 Hradec Králové | 14 | |
12. | Šimíková Nikola | 1991 | 01:02:16 | Šimík Running | 39 | |
13. | Doucha Jiří | 1971 | 00:39:05 | Start Náchod | 180 | |
14. | Šimík Marek | 1965 | 01:00:57 | Srch | 42 | |
15. | Urbánek Jiří | 1976 | 00:41:58 | Splašená lokomotiva Chlumec | 158 | |
16. | Blažek Ivan | 1976 | 00:48:41 | Sokol Nasavrky | 97 | |
17. | Šofr Zdeněk | 1956 | 00:48:44 | Sokol Mnětice | 97 | |
18. | Šabatka Zdeněk | 1989 | 00:44:55 | Slávie OB Hradec Králové | 131 | |
19. | Hausvater Karel | 1958 | 00:42:42 | Slávie OB Hradec Králové | 153 | |
20. | Myslivcová Markéta | 1996 | 00:55:18 | Slavia OB Hradec Králové | 59 | |
21. | Myslivcová Pavla | 1993 | 00:45:03 | Slavia OB Hradec Králové | 128 | |
22. | Šabatka Jan | 1990 | 00:47:11 | Slavia OB Hradec Králové | 111 | |
23. | Myslivcová Lenka | 1970 | 00:58:07 | Slavia OB Hradec Králové | 47 | |
24. | Vorel Milan | 1940 | 01:09:33 | Slatiňany | 29 | |
25. | Hradecký Jaromír | 1985 | 00:41:31 | Skuteč | 162 | |
26. | Krátký Josef | 1965 | 00:58:56 | SKP Hvězda Pardubice | 45 | |
27. | Šoubová Petra | 1982 | 00:49:23 | SKOL.cz | 94 | |
28. | Benedová Lenka | 1985 | 00:48:35 | SK Srch | 99 | |
29. | Jirásko Dušan | 1973 | 00:47:13 | SK Srch | 110 | |
30. | Žítek Zdeněk | 1976 | 00:53:56 | SK Srch | 64 | |
31. | Griger Jan | 1979 | 00:41:19 | SK Spartak Slatiňany | 164 | |
32. | Hejkrlík Filip | 1979 | 00:44:37 | SK Spartak Slatiňany | 134 | |
33. | Berka Martin | 1987 | 00:37:49 | SK OMT Pardubice | 190 | |
34. | Pallavicini Daniel | 1994 | 00:46:10 | SK OMT Pardubice | 121 | |
35. | Kopáček Jan | 1985 | 00:37:53 | SK OB Chrast | 187 | |
36. | Krejsa Jan | 1987 | 00:44:34 | SK OB Chrast | 135 | |
37. | Mareš Vojtěch | 1989 | 00:47:21 | SK Modrá hvězda Pardubice | 108 | |
38. | Matras Tomáš | 1980 | 00:52:46 | SK Chrast | 70 | |
39. | Matrasová Kateřina | 1983 | 00:48:47 | SK Chrast | 96 | |
40. | Juren Jaromír | 1987 | 00:49:41 | SDH Morašice | 90 | |
41. | Havelka Jan | 1979 | 00:37:56 | Scott Pardubice | 186 | |
42. | Krejsa Václav | 1952 | 01:14:03 | Rentia Praha | 25 | |
43. | Kozlík Otakar | 1959 | 00:50:34 | Radioklub OK1OMY | 85 | |
44. | Ryzner Jan | 1959 | 00:50:35 | Přelouč | 85 | |
45. | Kos Jiří | 1980 | 00:46:24 | Perštejn tým | 118 | |
46. | Petráček Luboš | 1980 | 00:51:03 | Pernštejn team Pardubice | 81 | |
47. | Štverák Ondřej | 1984 | 00:44:19 | Pernštejn team Pardubice | 137 | |
48. | Cihlo Jan | 1980 | 00:49:40 | Pernštejn | 91 | |
49. | Kubias Ondřej | 1974 | 00:56:10 | Pardubice | 56 | |
50. | Zima Jan | 1986 | 00:50:52 | Pardubice | 83 | |
51. | Matyáš Jiří | 1988 | 00:45:18 | Pardubice | 126 | |
52. | Goga Tomáš | 1984 | 00:41:31 | Pardubice | 163 | |
53. | Kocek Pavel | 1972 | 00:44:50 | Pardubice | 131 | |
54. | Čapka Radim | 1975 | 00:44:47 | Pardubice | 133 | |
55. | Píša Jan | 1977 | 00:51:20 | Pardubice | 77 | |
56. | Slabihoud Aleš | 1975 | 00:53:18 | Pardubice | 66 | |
57. | Chocholouš Dalibor | 1946 | 00:56:58 | Pardubice | 52 | |
58. | Huňáček Petr | 1980 | 00:47:57 | Pardubice | 104 | |
59. | Dubský Marek | 1991 | 00:44:15 | Pardubice | 140 | |
60. | Zeman Antonín | 1961 | 00:46:13 | Pardubice | 120 | |
61. | Lán Filip | 1980 | 00:39:48 | Opatovice nad Labem | 175 | |
62. | Hovorka Jan | 1979 | 00:41:27 | OK Lokomotiva Pardubice | 163 | |
63. | Losman Petr | 1979 | 00:35:22 | OK 99 Hradec Králové | 214 | |
64. | Schaffer Jan | 1986 | 00:52:54 | Mlýn Janderov | 68 | |
65. | Schaffer Petr | 1960 | 00:44:44 | Mlýn Janderov | 133 | |
66. | Tučný Jan | 1947 | 00:56:33 | MK Pardubice | 54 | |
67. | Leszkow Petr | 1944 | 00:54:28 | MK Hlinsko | 62 | |
68. | Danihelka Luboš | 1986 | 00:55:03 | Mělice | 60 | |
69. | Farář Jaroslav | 1950 | 00:51:52 | Maratonstav Úpice | 74 | |
70. | Tomášek Michal | 1988 | 00:46:25 | Maleč | 117 | |
71. | Novotný Zdeněk | 1972 | 00:43:27 | Loko OB Pardubice | 147 | |
72. | Kratochvíl Vladimír | 1962 | 00:47:06 | Lázně Bohdaneč | 112 | |
73. | Čapský František | 1949 | 00:50:27 | KVT Pardubice | 86 | |
74. | Vykydal Ivo | 1959 | 00:44:13 | KRB Chrudim K2 | 141 | |
75. | Neruda Miroslav | 1956 | 00:48:18 | KRB Chrudim | 101 | |
76. | Brožek Radmil | 1954 | 00:44:26 | KRB Chrudim | 137 | |
77. | Bříza Vladimír | 1951 | 00:44:55 | KRB Chrudim | 130 | |
78. | Rybenská Jitka | 1975 | 00:46:07 | KRB Chrudim | 121 | |
79. | Petržílek Zdeněk | 1955 | 01:08:58 | KRB Chrudim | 31 | |
80. | Alexa Jiří | 1953 | 00:51:13 | KRB Chrudim | 79 | |
81. | Novák Pavel | 1981 | 00:42:21 | KRB Chrudim | 156 | |
82. | Smola Jan | 1967 | 00:57:49 | KRB Chrudim | 49 | |
83. | Jelínek Petr | 1978 | 00:47:13 | Kostelec u Heřmanova Městce | 109 | |
84. | Bulíčková Aneta | 1995 | 01:02:07 | Konopáč | 40 | |
85. | Kobližek Kamil | 1980 | 00:40:09 | KOB Ústí n. Labem | 172 | |
86. | Janda Martin | 1980 | 00:39:08 | KOB Dobruška | 179 | |
87. | Leštínský Tomáš | 1978 | 00:48:26 | KOB Dobruška | 100 | |
88. | Hokr Marcel | 1979 | 00:50:17 | KČT KRALUPY N/VLT | 88 | |
89. | Sloupenský Jan | 1983 | 00:46:57 | Kačeři Chrudim | 114 | |
90. | Šourek Karel | 1965 | 00:41:46 | JR Running sport | 161 | |
91. | Lášek Josef | 1969 | 00:43:12 | IOS Hradec Králové | 149 | |
92. | Číhař Tomáš | 1970 | 00:47:11 | Chvojenec | 110 | |
93. | Šouba Martin | 1956 | 00:56:14 | Chrudim | 55 | |
94. | Novotka Jan | 1963 | 00:43:50 | Chrudim | 144 | |
95. | Vápeník Jan | 1988 | 00:46:15 | Chrudim | 119 | |
96. | Šejna Rostislav | 1969 | 00:47:48 | Chrudim | 104 | |
97. | Honzíček Michal | 1988 | 00:37:44 | Chrudim | 192 | |
98. | Novák Petr | 1978 | 00:43:17 | Chrudim | 148 | |
99. | Lorenčík Aleš | 1973 | 00:44:17 | Chrudim | 138 | |
100. | Šípek Zdeněk | 1978 | 00:50:24 | Chrudim | 87 |