Jizerská 50: Soutěžte o poukázky na sportovní zboží za 10000 Kč

behej.com | 10.12.2010 | přečteno: 6321×

Chtěli byste si pod stromeček nadělit sportovní vybavení? Můžete jej získat úplně zdarma! Server behej.com pro vás připravil ve spolupráci s organizátory seriálu závodu v běhu na lyžích SkiTour soutěž o poukázky na nákup sportovního zboží v součtu za 10 000 Kč. Ve hře je celkem pět poukázek v hodnotě 2 000 Kč.

Soutěžní otázka je velmi jednoduchá, o to těžší na ni ale bude odpovědět. Tipujte teplotu, která bude v osadě Jizerka – mimochodem na jednom z nejchladnějších míst v České republice – dne 20. prosince 2010 v 9:00.

Soutěž bude vyhodnocena krátce po měření teploty a výherci tak dostanou poukázky ještě pod stromeček. Soutěžit můžete do 19. prosince 2010, 23:59 hodin.