Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » 2km za 6 minut PORADTE

2km za 6 minut PORADTE

Nalezené položky: 141 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 15:32:01

Já běhám už 4 roky ale ted jsem zjistil že 1000metrů běhám dnes hůř než před třemi lety:)))) Tehdy jsem to dal za 3 : 28 dneska za 3:35:))))a to jsem dost trénoval ale špatně, a dnes už vím co špatně bylo a snad se poučím… Ale věř mi že kondici musím mít hodně dobrou bez té to fakt nejde i když jako přednosti si piluju jiné věci

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 15:34:33

[quote=vl001]Já mám pocit, že všechny příspěvky tady mají vyšší hodnotu než konkrétní příspěvek Běžečka. Prostě ten cíl s 190/90 ve 22(?) letech je out už na první pohled. Úspěch v kolektivních hrách a přínos hráče pro hru taky není v přímé úměře s jeho fyzickými předpoklady. Je potřeba hledat svou „konkurenční výhodu“ v jiné vlastnosti než rychlostní vytrvalosti.[/qu­ote] Ano, kecy maji cenu, trenink ne!.))))Heh!:))

Motto: můj podpis
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 15:42:08

Bezecek: já to zkusil podle tech limitů co jsi vypsal a nedám ani 400 metrů pod minutu… Ty limity kdyby se mi nastavily reálně tak to ale vypadá celkem oki…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 06.10.2006 16:23:05

To si nastav podle svych moznosti. Muze ti pomoct , kdyz si spocitas prumer na kolo (400m) casu ktereho chces dosahnout na tej dvojce a kdyz budes chodit tu pyramidu a takovy rychly vweci tak by ses nemel dostat na vyssi prumer na kolo. Doufam ze je to sroizumitelne.

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 16:38:35

[quote=Barcelo­na]Bezecek: já to zkusil podle tech limitů co jsi vypsal a nedám ani 400 metrů pod minutu… Ty limity kdyby se mi nastavily reálně tak to ale vypadá celkem oki…[/quote] Casy ktery jsem psal jsou casy pro dvojku 7:00, je jasny ze ze zacatku to nebude zvladat, proto pouzij pravidlo 5 s dolu na prumer na km…bude to bolet, a to hodne, ale je to jedina cesta..musis kombinovat rychlost a tyhle useky..ostatni je vec casu a pristupu..400m pod minutui neni zadna sranda…a pokud se nemejlim, tak tam cas byl kolem 3:25km, coz je ctvrtka 82… Koneckoncu, Xiaxou ma pravdu…jen bych zetim sel cas vysledny dvojky jen v useku 1200, ostatni rychlejs..je v tom to ze sice jdes rychlejs, ale kratsi usek, tim se ty delsi chodeji snaz…pak se to uz jen stahuje dolu…:)Takze vy finale se da probihat kilamkem na 1200 za 2:45…:))))

Motto: můj podpis
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 16:40:16

jo jo chápu…

Dám si to nejprve jako tisícovku dát na 3:15 (2km jako 6:30)..vychází to 400m na 1:18, 200m na 39s.

Víte já jsem dost skeptickej protože 400 metrů dokážu zaběhnout 8× po sobě na 1:18 ale tisícovku za 3:15 ne, jsem takovej nejistej vůči tomuto.

Mě ještě není jasný jakou pouzu si mám dávat když běhám 12× 200 metrů!! Meziklusy jsou jen 400 a výš jsem slyšel, a kolik si mám dát teda pauzu mezi dvěmasty metry??

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 16:42:31

no kdybych měl kilak za 2:45 tak jsem nejstastnejsi člověk pod sluncem (tedy pokud si ještě zlepším střely na branku chicht)

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 16:49:22

[quote=Bezecek][qu­ote=Barcelona]Be­zecek: já to zkusil podle tech limitů co jsi vypsal a nedám ani 400 metrů pod minutu… Ty limity kdyby se mi nastavily reálně tak to ale vypadá celkem oki…[/quote] Casy ktery jsem psal jsou casy pro dvojku 7:00, je jasny ze ze zacatku to nebude zvladat, proto pouzij pravidlo 5 s dolu na prumer na km…bude to bolet, a to hodne, ale je to jedina cesta..musis kombinovat rychlost a tyhle useky..ostatni je vec casu a pristupu..400m pod minutui neni zadna sranda…a pokud se nemejlim, tak tam cas byl kolem 3:25km, coz je ctvrtka 82… Koneckoncu, Xiaxou ma pravdu…jen bych zetim sel cas vysledny dvojky jen v useku 1200, ostatni rychlejs..je v tom to ze sice jdes rychlejs, ale kratsi usek, tim se ty delsi chodeji snaz…pak se to uz jen stahuje dolu…:)Takze vy finale se da probihat kilamkem na 1200 za 2:45…:))))[/quote] Víš ono nejde že to bude bolet, ale že to prostě nezaběhnu i s tou 5sec. rezervou…Co bys řekl tomu že budu běhat jako na 3:15 na kilák což je 1:18 na čtvrtku což dávám i 7× 8× (pochopitelně s pauzou po každé:)) po sobě a nestrhám se ale zabrat mi to dá dost…a od 1:18 na čtvrtku si pak poběžím celou pyramidu..

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 16:54:07

[quote=Barcelo­na][quote=Beze­cek][quote=Bar­celona]Bezecek: já to zkusil podle tech limitů co jsi vypsal a nedám ani 400 metrů pod minutu… Ty limity kdyby se mi nastavily reálně tak to ale vypadá celkem oki…[/quote] Casy ktery jsem psal jsou casy pro dvojku 7:00, je jasny ze ze zacatku to nebude zvladat, proto pouzij pravidlo 5 s dolu na prumer na km…bude to bolet, a to hodne, ale je to jedina cesta..musis kombinovat rychlost a tyhle useky..ostatni je vec casu a pristupu..400m pod minutui neni zadna sranda…a pokud se nemejlim, tak tam cas byl kolem 3:25km, coz je ctvrtka 82… Koneckoncu, Xiaxou ma pravdu…jen bych zetim sel cas vysledny dvojky jen v useku 1200, ostatni rychlejs..je v tom to ze sice jdes rychlejs, ale kratsi usek, tim se ty delsi chodeji snaz…pak se to uz jen stahuje dolu…:)Takze vy finale se da probihat kilamkem na 1200 za 2:45…:))))[/quote] Víš ono nejde že to bude bolet, ale že to prostě nezaběhnu i s tou 5sec. rezervou…Co bys řekl tomu že budu běhat jako na 3:15 na kilák což je 1:18 na čtvrtku což dávám i 7× 8× (pochopitelně s pauzou po každé:)) po sobě a nestrhám se ale zabrat mi to dá dost…a od 1:18 na čtvrtku si pak poběžím celou pyramidu..[/quote] jA TE NEZNAM, MUSIS TO PRIZPUSOBIT SOBE…TRENINK JE O HLAVE, MUSIS NASLOUCHAT TELU A ONO TE POVEDE…:)KONECKONCU JSEM PSAL 400 80 TED NAPOSLED…ALE OK, 400 – 1:20, 600 – 2:03, 800 – 2:48, 1200 – 4:24, KDYZ PUJDES 7:05, 2:50, 7:08 JE TO V NORME..ALE RIKAM, NEZNAM TE A NEVIM CO DES PRED A PO…

Motto: můj podpis
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 06.10.2006 16:55:08

[quote=Barcelona]jo jo chápu…

Dám si to nejprve jako tisícovku dát na 3:15 (2km jako 6:30)..vychází to 400m na 1:18, 200m na 39s.

Víte já jsem dost skeptickej protože 400 metrů dokážu zaběhnout 8× po sobě na 1:18 ale tisícovku za 3:15 ne, jsem takovej nejistej vůči tomuto.

Mě ještě není jasný jakou pouzu si mám dávat když běhám 12× 200 metrů!! Meziklusy jsou jen 400 a výš jsem slyšel, a kolik si mám dát teda pauzu mezi dvěmasty metry??[/quote] 200

Motto: můj podpis
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 16:59:17

200 metrů meziklus to chápu

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 18:25:05

já ale nezávodím takže při závodě to nepůjde

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 06.10.2006 19:09:29

Kilak za 2:45 to znamena patnactistovka za 4:07, nekdo takovej tady urcite je. Barcelona: Idealni bude kdyz na ten trenink ani na ten finalni 2km pokus nepobezis sam. Az ty treninky parkrat pujdes , tak se do toho dostanes, najdes si casy ktery ti vyhovujou a budes je tlacit dolu. OD stolu se to blbe urcuje a nastreluje kdyz te tady nikdo nezna a nevi co a jak delas. Je to z nejvetsi casti tvuj vlastni boj/..

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Barcelona muž 06.10.2006 19:59:35

Já vím, pokud říkáte že to časem přijde tak vám věřím…Jen tomu Milošovi Škorpilovi to trošičku tvá, už je to 5 dní co jsem mu žádost o plán a zatím nic, ale asi má moc práce, nebo se mu nechce což chápu oboje:))taky když se mi nechce tak na všechno kašlu…

S tím zlepšením – já pořád vidím před očima Lance Armstronga. Četli jste jeho knihu??On po té rakovině začínal víceméně úplně od nuly a to v tak kondičním sportu jako cyklistika, tam popisuje jak se do toho dostával…Myslím že čas 2:45 je oproti tomu procházka rájem..Vím že nemám zdaleka tolik talentu jako Lance ale taky mám MNOHEM MNOHEM menší cíl¨…

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 06.10.2006 20:28:21

Barcelona: Knížku jsem četl, dokonce oba dva díly, třetí už ne. První byl docela emotivní a motivující :)

kilák mam po třech měsících tréninku za 3:09 . Chtěl bych to dostat pod 3 minuty a pak se uvidí, ale vím že to půjde čim dál hůř.

Xixao: Myslíš že ten kdo zaběhne kilák za 2:45 zvládne stejným tempem i dalších 500 metrů ? Viděl bych to spíš na 4:10 – 4:15

avatar

Barcelona muž 06.10.2006 20:35:53

[quote=alfun]Bar­celona: Knížku jsem četl, dokonce oba dva díly, třetí už ne. První byl docela emotivní a motivující :)

kilák mam po třech měsících tréninku za 3:09 . Chtěl bych to dostat pod 3 minuty a pak se uvidí, ale vím že to půjde čim dál hůř.

Xixao: Myslíš že ten kdo zaběhne kilák za 2:45 zvládne stejným tempem i dalších 500 metrů ? Viděl bych to spíš na 4:10 – 4:15[/quote] Já ted nevím který přesně jsem četl ale vím že to bylo celkově všechno od jeho narození, názorů na otce, počátečních závodů a dětství v Texasu až přes rakovinu a končilo to prvním vítěztví na Tour. Vidíš, nepřijde ti lehčí aby někdo dal z 1km (ted 3:35) na 3 minuty a ČASEM na 2:45, než se vykřesat z té rakoviny na takovou sportovní úroven jako Lance??mě to přijde jako 1:10 minimálně......

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 06.10.2006 20:53:34

[quote]Já ted nevím který přesně jsem četl ale vím že to bylo celkově všechno od jeho narození, názorů na otce, počátečních závodů a dětství v Texasu až přes rakovinu a končilo to prvním vítěztví na Tour. Vidíš, nepřijde ti lehčí aby někdo dal z 1km (ted 3:35) na 3 minuty a ČASEM na 2:45, než se vykřesat z té rakoviny na takovou sportovní úroven jako Lance??mě to přijde jako 1:10 minimálně....­..[/quote] S Armstrongem myslím nemá cenu něco srovnávat, on byl ve sportu jedinečnej akorát málo lidí to vidí… dneska všichni vidí jen fotbal. (nic proti fotbalu ale je to tak). Je to všechno hodně o vůli… i to dostat se pod 3 minuty… nepůjde to hned.

avatar

Barcelona muž 06.10.2006 21:07:54

ale přesně to říkám i já, já ted mluvím čistě o běhu, taky se s ním nesrovnávám jen vidím co dokázal a chci dokázat mnohem méně…

Xixao- nejsi ty taky Bezecek??jeho druhej nick??ty vždycky souhlasíš se vším co řekne až je to i mě – zastánci Bezecka – divný:)promin pokud melu kraviny:)

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Pardubice

10 km: 0:35:17
půlmaraton: 1:15:58

alfun muž 06.10.2006 21:16:34

[quote=Barcelo­na]ale přesně to říkám i já, já ted mluvím čistě o běhu, taky se s ním nesrovnávám jen vidím co dokázal a chci dokázat mnohem méně…[/quote] Věřim že když budeš chtít tak dáš ty dva kiláky za 6 minut ať jseš fotbalista nebo někdo jinej… Pokud ho teď dáš za 3:30 tak si myslim že není problém.

avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 07.10.2006 00:30:21

Myslíš že ten kdo zaběhne kilák za 2:45 zvládne stejným tempem i dalších 500 metrů ? Viděl bych to spíš na 4:10 – 4:15

1500 je tak kratka trat ze ke konci nezpomalujes , ale spis jeste zrychlujes :o)

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Liberec

Celkem 150 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:33:13 (2004)
půlmaraton: 1:11:31 (2004)

Xixao muž 07.10.2006 00:31:23

[quote=Barcelo­na]Xixao- nejsi ty taky Bezecek??jeho druhej nick??ty vždycky souhlasíš se vším co řekne až je to i mě – zastánci Bezecka – divný:)promin pokud melu kraviny:)[/quote] nejsem :o)

Motto: "Why should I practice running slow? I already know how to run slow. I want to learn to run fast. Everyone said, 'Emil, you are a fool!' But when I first won the European Championship, they said: 'Emil, you are a genius!'"
avatar

Barcelona muž 08.10.2006 07:14:34

Tak jsem začal 10× 200 metrů s meziklusem 200…začínám tomu věřit že by tyto typy tréninků mohly mít úspěch…zítra si dám i 400.....nejsem asi v tak dobré kondici:(

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 09.10.2006 08:34:38

[quote=Xixao]Myslíš že ten kdo zaběhne kilák za 2:45 zvládne stejným tempem i dalších 500 metrů ? Viděl bych to spíš na 4:10 – 4:15

1500 je tak kratka trat ze ke konci nezpomalujes , ale spis jeste zrychlujes :o)[/quote] Nesuhlasim. Staci si porovnat sv. rekord na 1000m (2:11) a sv. rtekord na 1500m (3:26), naviac od rozdielnych osob (Ngeny, resp. El Guerouj). Pri 1500m rekorde sa kilak prebiehal okolo 2:17 a El Guerouj nevyzeral, ze by mohol este zrychlit. 1500m je o 1/3 dlhsia trat, takze sa beha znatelne pomalsie. Uz aj rozdiel medzi WR na 800m a na 1000m je velky rozdiel v tempe (800 ma Kipketer za 1:41.11 a pri svetaku na 1000m prebiehal Ngeny 800ku tesne pod 1:44… takze tiez velky rozdiel). K tomu aby clovek nespomalil v poslednej 1/3 az 1/5 zavodu (pri akejkolvek trati nad 400m) je potreba mat vybornu vytrvalost. Radi Barcelonovi, aby behal useky, pyramidy, take a take casy, pauzy… ale malo ludi (nikto) mu neporadil aby si zlepsil najprv VYTRVALOST! Az bez problemov ubehne aspon HODINU v tempe okolo 4:20–30 (co je lahucke tempo pre niekoho, kto chce behat 2km pod 6min), tak useky nemaju prenho moc velky vyznam. Zlepsi sa sice za kratku dobu relativne slusne (povedzme zo 7:30 na 6:40), ale dalej mu to nepojde- prave pre jeho nedostatocnu vytrvalost. Prepac Barcelona, ale 90kg je skratka vela na to, aby si dobre behal. Behaj pravidelne, zlepsi si kondicku a potom postupne pridaj useky. Nedokazem ani spocitat, kolko skusenych trenerov znicilo slusne talenty tym, ze im hned od pociatku nasadili anaerobne useky, ked ich telo na to nebolo este pripravene. Behali velmi dobre 1–2 roky a potom zmizli a nikdy nebolo uz o nich pocut. Trening na stredne a dlhe trate trva roky a ziadna skratka neexistuje (ani cez doping- aj ti co dopuju makaju ako zvierata). Bud to, Barcelona akceptujes, ale mas smulu. Nechaj si poradit Milosom Skorpilom, urcite sa v tom lepsie vyzna ako (sorry) anonymni posteri na tejto stranke.

avatar

Česká Třebová

Celkem 5240 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:57 (2008)
půlmaraton: 1:20:09 (2009)
maraton: 3:04:42 (2007)

hudy muž 09.10.2006 09:40:12

Souhlasím s Matem. Ve svých 21 letech jsem kilák uměl za 2:44, ale 1500 byla za 4:19, na první pohled bylo paradoxní, že na obouch tratích jsem se výrazně zlepšil (asi o 10s.) poté co jsem ubral na úsecích a začal více trénovat vytrvalost. Potvrzuje to Matova slova

avatar

Barcelona muž 09.10.2006 12:29:33

Já zase trénuju vytrvalost a běhám horší časy než před čtyřmi lety než když jsem netrénoval skoro vůbec

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 09.10.2006 12:36:58

Co se týče mé vytrvalosti – bez potíží uběhnu 6km za 27 minut – to je snad dostatečné ne???i Miloš Škorpil říká že čas na 1500 metrů se odvíjí od naběhaných vzdáleností 200 – 1000 metrů........ Ale děkuju za každou radu a názor

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Barcelona muž 09.10.2006 12:40:09

Dále – pokud se díky intervalům zlepším ze 7:30 na 6:40 a dál ne – není rozumné nejprve se na těch 6:40 zlepšit a když to pak fakt nepůjde tak začít až pak makat na ještě lepší vytrvalosti???mě přijde že jo…No čekám až se mi Miloš Škorpil ozve ale zatím se mi neozval tak schlíple čekám a doufám že se ozve co nejdřív

Motto: No pain = no gain (bez bolesti nejsou výsledky)...Chytří lidé vědí o své nedokonalosti a snaží se je odstraňovat. Jen blbci vždy všemu rozumněli a vše uměli...
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 09.10.2006 13:13:49

Já to vidím tak, že natrénovaná vytrvalost vydrží mnohem déle, než natrénovaná rychlost. Takže s naběhaným vytrvalostním základem se můžeš pak soustředit na rychlost a vytrvalost se při tom nezhoršuje. Když nejdřív natrénuješ rychlost a pak se soustředíš na vytrvalost, tak budeš tu rychlost v průběhu vytrvalostního tréningu ztrácet. Ale podotýkám, že co se týče rychlosti, jsem pouze teoretik – prakticky u mě vrcholí fáze budování vytrvalostního základu :)

avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 09.10.2006 13:42:21

[quote=Xixao][qu­ote=Barcelona]Xi­xao- nejsi ty taky Bezecek??jeho druhej nick??ty vždycky souhlasíš se vším co řekne až je to i mě – zastánci Bezecka – divný:)promin pokud melu kraviny:)[/quote] nejsem :o)[/quote] jako admin z IP výpísu můžu potrdit, že Xixao má pravdu

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Celkem 66568 km
Minulý měsíc 177 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 09.10.2006 14:00:00

to Barcelona: k té vytrvalosti, jeden z mých trenérů říkal, že výkon je rovnoramenný trojúhelník a že čím větší bude podstava vytrvalosti, tím výše se dostanu v intenzitě tj. výkonu. Další trenér zase říkal, že kdo chce umět běhat rychle musí se naučit běhat pomalu. Oboje dohromady potvrzují jednoduchou pravdu, bez naklusaného objemu se k žádným extra časům nedostaneš.

Motto: Never give up!!!
Nalezené položky: 141 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.