Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Ortoped v Praze

Ortoped v Praze

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kostakonda muž 23.01.2012 13:00:04

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu a nebo o vaše zkušenosti s ortopedii v Praze. Prosím Vás lidičky nemohl by mi někdo z Vás doporučit dobrého ortopeda v Praze, který by nepracoval na soukromé klinice?? Dlouhodobě mám problémy s kolenem při běhání. Sice to není nic závažného, ale brání mi to v navyšování objemu a v častějším běhání. Zkoušel jsem měsíc neběhat, bohužel žádná změna. Tak, že už je čas za nějakým doktorem zajít protože to samo neodezní. Děkuji.

avatar

Praha

jaja7958 žena 23.01.2012 15:01:31

O někom bych věděla, nemůžu říct, že mi nějak extra pomohl, ale alespoň odhalil příčinu potíží .. jinak pravděpodobně stejně skončíš u fyzioterapeuta … Jestli chceš kontakt, písni mi soukr. zprávu … ;-)

avatar

Benešov u Prahy

Celkem 4768 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:16 (2012)
půlmaraton: 1:27:57 (2010)
maraton: 3:19:06 (2010)

chuchvi muž 23.01.2012 17:02:32

Ahoj.Já měl to samé......koleno v háji.Měsíc jsem neběhal a stejně se to vrátilo.Mám s tím problém delší dobu i když vždy někde jinde na tom koleni.Vřdy se to ozvalo jednou ročně a měsíční rehabilitace pomohla,ale tedka nic.Byl jsem teda v soukromé klinice Bebalanced a nelituju.Odpovědi které jsem marně hledal 2 roky co mi tu bolest způsobuje mi Dagmar Mostecká zdělila během několika minut.

P.S.Proč nemáš zájem o soukromé kliniky?

avatar

kostakonda muž 23.01.2012 22:04:13

>> jaja7958, 23. 01. 2012 15:01:31

Ahoj Andreo, děkuji za tvoji reakci na můj dotaz na fóru. Pokud o někom víš, kdo by mi pomohl přijít na to proč mě to koleno pořád bolí, tak bych ti byl moc vděčný.. Děkuji.

Můj email je: kostakonda@seznam.cz

Ještě jednou díky. Standa

avatar

kostakonda muž 23.01.2012 22:21:16

>> chuchvi, 23. 01. 2012 17:02:32 Děkuji. Kouknul jsem na stránky Dagmar Mostecké a docela mě zaujalo co tam píše. Bohužel stejně jako u jiných soukromých zařízení je drahá. A to je vlastně také důvod proč nechci jít na žádnou soukromou kliniku. Samozřejmě máte pravdu, že jde o zdraví a tam se rozhodně nevyplatí šetřit. Bohužel nejsem moc při penězích a pokud by mi pomohl normální doktor tak bych to rád nejprve zkusil touto cestou. Cca před dvěma lety jsem měl problémy se stehením svalem. Můj doktor mi chtěl provést takovou malou operaci. Říkal jsem si že je to blbost a zkusil jsem zajít do soukromé klinky v Praze (ORP Centrum). Problému který mě trápil přes rok a kterého jsem se nemohl zbavit mně zbavili během jednoho měsíce. Bohužel si za to také nechali náležitě zaplatit. Tak že já vlastně věřím soukromým klinikám na základě vlastní zkušenosti, ale než tam skončím tak bych rád zkusil nějaké levnější řešení.

avatar

Černošice

10 km: 0:47:34 (2014)
půlmaraton: 1:44:10 (2014)
maraton: 4:02:00 (2015)

Mary žena 24.01.2012 08:40:41

S kolenem mi pomohli v Monadě v Praze na Opatově, tam ordinují částečně na pojišťovnu, vstupní lékařské vyšetření je jen za 30 Kč, hodina u fyzioterapeuta za 400. Fyzioterapeut byl pro mne mnohem přínosnější než lékař, po 6 návštěvách a pilném cvičení na míči mám po problému.

avatar

Praha 4

Celkem 12494,13 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:38 (2008)
půlmaraton: 1:45:09 (2011)
maraton: 3:54:22 (2008)

jholasova žena 24.01.2012 09:35:20

Já mám dobrou zkušenost s Lékařským domem v Holešovicích, ul. Janovského, MUDr. Kulíšek. Je to soukromé zařízení, ale ordinují na pojišťovnu, pokud máš doporučení od praktického lékaře, neplatíš ani vstupní prohlídku.

avatar

kostakonda muž 24.01.2012 11:49:27

>> jholasova, 24. 01. 2012 09:35:20 Doporučení od praktického lékaře nemám, ale myslím, že ty vstupní prohlídky nebývají tak drahé jako samotná následná léčba. Navíc vstupní prohlídka se platí jen jednou, ale léčba se pak platí při každé návštěvě. Tedy ne jednou jako vstupní prohlídka, ale několikrát. Tedy to vstupní vyšetření by případně nebyl problém.. Mnohokrát děkuji za info..

avatar

Dinji žena 08.02.2012 16:07:22

>> jholasova, 24. 01. 2012 09:35:20

Hledala jsem úplně to samé, jelikož mne také už delší dobu pobolívá koleno. Díky za tip. Nemáte také náhodou zkušenost s Mudr. Ballayem nebo Bezvodou (oba z odd. ortopedie Lékařkého domu Praha 7)? Nebo mám chtít za každou cenu Kulíška? :-)) Díky moc!

avatar

kostakonda muž 11.06.2012 19:46:23

Info pro každého kdo tohle, vlákno bude číst a zajímalo by ho jak to se mnou dopadlo. Zašel jsem na normální ortopedii a tam mi udělali rtg kolena. Pan doktor mi řekl, že jsem zdráv. To bohužel neřešilo můj problém. Tak že na doporučení výše jsem zašel za Dagmar Mosteckou. Řekla mi že si myslí, že by 2 návštěvy měly stačit. Vzbudilo to ve mě trochu nedůvěru protože mě bolí koleno už přes rok a jen 2 návštěvy to podle mě nemohly zpravit. Navíc když jsem viděl ty ceny tak se mi trochu protočily panenky. Nicméně jsem si řekl že to zkusím. Zašel jsem tam. Dagmar Mostecká na mě koukla a sdělila mi, že blbě stojím. Moc se hrbím, špatně dýchám, vystrkuju zadek a mám nohy do x. Nic z toho jsem netušil, tak že docela šok. Mno a pak mi řekla jak to napravit a po 2 souzeních včetně vstupního vyšetření to je o 100 % lepší. Investice do vlastního zdraví se vyplatila.

avatar

kostakonda muž 11.06.2012 19:47:09

Ještě jednou děkuji všem za rady, které mi napsali..

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

LuckaB žena 25.06.2012 18:08:41

Kamarádovi pomohl MUDr. Jiří Pečený, ale nevím zda neordinuje na soukromé klinice. Dříve pracoval v Palas Athéně v Praze na Hájích a teď má snad svou vlastní klinuku v Uhřiněvsi? kdyžtak Googluj :-)

avatar

Ldv muž 16.11.2012 11:11:45

Měl jsem podobný problém, po velmi náročném sportovním víkendu jsem cítil bolest v oblasti mezi zadním stehenním svalem a kolenem. Bolest se mi vracela vždy, když jsem chtěl sportovat naplno, když to trvalo déle jak měsíc, začal jsem uvažovat o návštěvě lékaře. Také mi byl doporučen Mudr. Jiří Pečený, což svědčí o tom, že má za sebou dobré výsledky. Bohužel má zkušenost s ním je velmi negativní. Koleno vyšetřil (trvalo to asi dvě minuty) a řek mi, že mám nefunkční (přetržený nebo vytahaný) křížový vaz v důsledku staršího zranění. Udělal mi přednášku o tom, že jediným správným řešením je plastika, že v opačném případě si koleno, budu-li sportovat, zničím. Poslechl jsem jeho doporučení, následovala artroskopie, na té se ukázalo, že koleno je zcela v pořádku. Bohužel artroskopie kolenu vůbec neprospěla, od té doby vím, co to znamená mít s kolenem problémy, v kloubu cosi překáží, při určitých pohybech se koleno blokuje a pak bolestivě křupe. Některé, dříve zcela běžné pohyby jsem musel ze svého života vypustit. Nemohu si již dovolit sportovat v takovém rozsahu, v jakém jsem byl zvyklý. Od té doby jsem s kolenem navštívil řadu ortopedů, to co Mudr. Pečený nazýval nefunkčním křížovým vazem, ostatní nazývali přirozenou vůlí kloubu. Na další operaci jsem se zatím neodvážil.

Nalezené položky: 13 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.