Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Volkswagen Ústecký 1/2Maraton 2012 chystá "berlínské" překvapení [článek]

Volkswagen Ústecký 1/2Maraton 2012 chystá "berlínské" překvapení [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

PetrK muž 03.02.2012 12:49:44

V anketě o závod podzimu 2011 vás nejvíce hlasovalo pro Volkswagen Ústecký 1/2Maraton. I druhý ročník povede chemičkou. Šance pro ty, na něž se nedostalo v premiéře, při níž byl závod vyprodán již několik dní před startem. Pro letošní rok chystají pořadatelé i jedno překvapení. Více v rozhovoru s projektovým mnanžerem závodu Zoranem Bartekem z pořadatelské tempo team prague s.r.o.
Odkaz na článek

avatar

Praha

Celkem 21393 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:06 (2015)
půlmaraton: 1:18:50 (2016)
maraton: 2:50:47 (2013)

jsyrovat muž 05.02.2012 00:32:02

Tak on byl i ještě jeden důvod, proč se tam tolika lidem líbilo, včetně mě: i přes to vyloženě hnusné počasí pro diváky, jich tam bylo opravdu velké množství a i v tom lijáku na konci neustále nadšeně povzbuzovali! Měl jsem z toho úplně jiný pocit, než když běžím v Praze. Dokonce i moji (neběhající) známí mi rovnou řeknou, ať se jdeme s těmi závody v Praze vycpat, že jim pak nejedou jejich tramvaje, všem to akorát překáží, atd. No, co dodat – skoro typická česká povaha…

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.