Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Marathon v Benatkach (ITA)

Marathon v Benatkach (ITA)

Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 17.05.2012 16:42:50

Ahoj vsichni,

nemate nahodou nekdo povedomi o kvalite zavodu v Benatkach – Venice ITA, ktery se bezi na konci rijna? Uvazuji s kamarady nad ucasti a zajima mne, jak je to tam z hlediska organizacniho, kvalita trate…bojim se lehce italskeho zpusobu organizovani…

Diky predem

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Celkem 11273,36 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:02 (2013)
půlmaraton: 1:37:23 (2013)
maraton: 3:43:40 (2012)

polopes muž 17.05.2012 23:14:21

Taky o Benátkách uvažuji a budu rád za každé info :-)

avatar

Turnov

Celkem 9531 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:10 (2012)
půlmaraton: 1:29:27 (2013)
maraton: 3:17:47 (2013)

scott muž 18.05.2012 08:31:07

>> skritek Hugo, 17. 05. 2012 16:42:50

Ahoj, taky jsem o Benátkách přemýšlel, ale obávám se, že hezká trať bude jen posledních pár kilometrů, když se přiběhne do Benátek.

Jinak s italskou organizací mám dobrou zkušenost. Byl jsem loni na maratonu na Lago di Garda a všechno klapalo dobře. Jen mě překvapilo, že na prvních občerstvovačkách byla jen voda a jídlo až na 20. km.

Motto: Always look on the bright side of life.
avatar

Praha

Celkem 26318 km
Minulý měsíc 28 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 18.05.2012 08:54:37

Už je to dlouho, co jsme tam byli. Tak se mohlo ledacos změnit. Ale organizace byla velmi dobrá. Startuje se daleko od Benátek, běží se podle řeky a vcelku příjemná trasa až do Mestre. Tam je to docela děs. Běží se dost kilometrů průmyslovým městem. Asi něco jako u nás libeňská smyčka. A pak šílený most do Benátek. 3 km po mostě, fouká, navíc auta v druhém směru. Závěr je krásný na pohled, ale těžký na běh. Pořád se přebíhají můstky, takže to je náročný. My jsme měli ještě před cílem běh po kanále (speciálně pro maraton postavili pontonový most!!!). Teď se prý běhá jinudy a přes normální most. Italové po trati docela povzbuzujou, ale v Benátkách jsou cizinci a tak se na nás koukali jak na zvířata v ZOO a ani neplácli. Příp. další info na mém mailu, ale už to bude starý.

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 18.05.2012 18:15:19

>> EvženGe, 18. 05. 2012 08:54:37

Diky za info, zatim to zvazujeme, dalsi variantou je Budapest. Tva „data“ poskytnu dal a uvidime, co bude odhlasovano :-). Nepamatujes si, byly tam nejake startovni koridory ci neco podobneho? Aby mne nelupli na konec, kdyz budu chtit bezet na cas :-)))

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

david d. muž 18.05.2012 19:44:33

V Benátkách jsme byli na podzim. Organizace v expu dobrá. Ráno nás autobusama odvezli na start. Na startu jsme předali osobní věci v taškách do vyznačených aut, které je odvezli do cíle. Odjezd aut byl ale asi tak 40 minut před startem a bylo celkem chladno. Dost lidí to řešilo tím, že si nechali část oblečení, které potom zahodili. Ostatní měli folie, což je nejlepší řešení. Trať vede podél řeky, potom se probíhá Mestre (neměl jsem pocit jakéhokoliv průmyslu kolem sebe) a na 33km začíná zmiňovaný most, končí na 37. I tentokrát na něm foukalo. Poslední 2km jsme přebíhali můstky přes kanály, bylo jich něco kolem dvaceti (jsou očíslované). Pontonový most jsme před cílem také měli. Na posledních pár set metrech byly postaveny nízké tribuny a finiš byl parádní, emocionální. Italové fandili o sto šest…

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 18.05.2012 20:03:15

>> david d., 18. 05. 2012 19:44:33

Diky moc, muzu se jeste zeptat ohledne obcerstvovacek? Jak to tam maji, jak casto, co (staci mi voda, ale potrebuji pit),

Proc shanim info – ze zdravotnich duvodu jsem sla PIM jen tak jako ze bezim. Tak bych si rada napravila reputaci. Kamaradum je to jedno, ti jedou 4:30 stabilne vsude :-), nicmene pro jednu clenku to bude premiera a nebyla bych nadsena, kdyby ji narocnost uplne sundala.

Muzete srovnat narocnost s PIMeme? Most a mostky v zaveru zni jako challenge :-)

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Praha

Celkem 26318 km
Minulý měsíc 28 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 18.05.2012 20:13:55

Občerstvovačky Ti určitě napíše David, byl tam loni, tak to jsou čerstvé informace. A ty můstky jsou v klidu. Jsou vysoký snad jen metr a dlouhý tak pět. Navíc to je na konci (asi tak poslední 2–3 km) a to už je pohoda. Jediný „problém“ jsem měl, že se běží po celkem úzkém nábřeží. A jak člověk kouká po domech a dalších zajímavostech, tak to je skoro o hupsnutí do moře. :-)) . A ten pontonový most je už nádhera. Jako kdyby se v Praze běželo po spodním nábřeží u Vltavy a postavili pontonový most pod Karlovým mostem a z něj se běželo už rovnou do cíle.

avatar

david d. muž 18.05.2012 20:21:24

Občerstvovačky určitě každých pět km – ovoce, voda, iontaky – srovnatelné s Prahou. Nejsem si jist, zda byly také „meziobčerstvo­vačky“ jenom s vodou, jako v Praze… Benátky nejsou žádnej extrém, můstky jsou malé. Spíš bych to bral jako malé zpestření na poslední kilometry. Čísla u můstků postupně klesají, což je motivační :-) Nejvíc náročný je zmiňovaný most, fouká a má 4km, zdá se býti nekonečný, ale třeba zrovna vám bude foukat do zad :-) Pokud by mi šlo o vteřiny, či o pár minut, vybral bych si jiný, rychlejší maraton, ale v podstatě se dá říci, že je to standardní maraton…

avatar

david d. muž 18.05.2012 20:26:02

Startovní koridory byly podle čísel a ty myslím přidělovali podle času, který se uváděl v přihlášce…

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 18.05.2012 20:48:15

Panove, vy jste uzasni.

Evzene, ja urcite po domech koukat nebudu, uz jsem tam parkrat byla :-) Tohle je spise vyplod mozku kamaradu, co hledaji nova mista.

Motto: Petit cheval de manege :-)
avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 24.05.2012 16:49:25

Tak jsem se tam tedy prihlasila. Zase nas pojede skupina, k cemu vsemu me ti chlapy nedonuti… Doufam, ze budou i jini cesi na startu, at tam nejsem smutne sama. Skoda, ze se u nas atleticke repre dresy take neprodavaji. Poridila bych si i k nam na treninky :-), jsem totiz hrda Ceska. Zbyva poslednich 32 mist pro cizince, tak kdo ma zajem se probehnout 28.10. v Benatkach, nevahejte.

Od pristiho tydne zacinam zase se vseobecnou sportovni pripravou a nekdy v srpnu s tou marathonskou. Uch. A uz ted se na to tesim. Pres zdravotni komplikace se mi PIM mooooc libil.

Motto: Petit cheval de manege :-)
Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.