Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » sprint pro zábavu

sprint pro zábavu

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

fastworm muž 22.05.2012 18:32:14

Zdravím všechny sportovce

Je mi 19 let a už nějakou dobu mám nutkání chodit někam trénovat sprinty. vzhledem k mému věku nemám v úmyslu bořit světové rekordy, ale spíš pro zábavu a celkově abych se zlepšil. Jsem z Prahy, takže je tu spousta různých klubů, ale na mě to působí (možná zbytečně) „moc profesionálně“. A já právě nechci aby když tam budu chodit někdo ode mě očekával super nejlepší výkony, a chodit trénovat s lidma co běhaj pod 11 vteřin by mě asi moc nebavilo. Běhat sám ale myslím také nemá moc smysl, potřebuju zdravou konkurenci a rady trenéra:D Nevím jak se to v atletice řadí, ale kdyby byla nějaká 3. liga tak bych tam klíďo šel:D upřímě nemám představu jak to chodí tak píšu sem. je vubec v Praze nějaký klub kde najdu lidi v mém věku, kteří běhají dobře ale ne profesionálně? budu rád za každou radu;-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 22.05.2012 23:30:05

>> fastworm, 22. 05. 2012 18:32:14

nemam ziadnu predstave o situacii v Prahe, ale v klubovej kulture vseobecne je vitany bezec kazdej urovne a kazdeho veku, ide o kamaratstvo a srandu a socialne vztahy atd…

kludne sa chod do niektorych klubov pozriet zisti si z rozpisu kedy maju trenink sprinteri a chod sa na trenink pozriet napriklad z hladiska, tiez si vyber podla miesta stadionu a casov treninku aby si to zladil so svojim zivotnym stylom,

sprint bez trenera nejde robit a ked ti odstarnia zakladne technicke chyby budes prekvapeny ako rychlo budes behat a do ktorej ligy sa sam zaradis

moc drzim palce

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

fastworm muž 23.05.2012 10:39:17

Díky za odpověď rudo, jsem rád že to vidíš takhle, tak snad je to tak:) Teď ještě kdyby někdo přidal zkušenost s kluby v Praze, tak to bude uplně super;) Jestli byste některý vyloženě doporučily, nebo naopak, a proč. Jediný co chci jsou v pohodě lidi a trenér, a tartanová dráha:D pěkný den vám přeje FastWorm8-)

avatar

fastworm muž 23.05.2012 19:57:32

>> fastworm, 23. 05. 2012 10:39:17

no tak lidi..:) pište prosím :D uvažoval jsem třeba o PSK Olymp u stromovky, nemá někdo zkušenost? dik

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.