Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Dotaz na Nike+ Sportband

Dotaz na Nike+ Sportband

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

vomajda muž 12.08.2012 22:27:32

Dobrý den, na jaře jsem si pořídil boty NB M880 a nyní jsem vyhrál v soutěži Nike+ sportband, zajímalo by mě, jestli lze čip zkalibrovat třeba když je v kapse, nebo jestli nějak přidělat na botu, nebo to nelze. Děkuju za každou radu.

avatar

Celkem 35034 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:27 (2016)
půlmaraton: 1:15:41 (2019)
maraton: 2:39:33 (2019)

Chesterfield muž 15.08.2012 20:55:39

>> vomajda, 12. 08. 2012 22:27:32

poznám ľudí, čo nosia čip aj vo vrecku, ale nemá to zmysel, odchýlky sú príliš veľké. Ak potrebuješ čip uchytiť na iné tenisky, dá sa kúpiť špeciálne púzdro, dostaneš ho najskôr v nejakom Apple store (človek by očakával, že také niečo dostane aj v Nike store, ale nie je to tak… Teda aspoň na Slovensku).

Samozrejme, ako všetko príslušenstvo predávané v obchodoch špecializovaných na Apple ide o nezmyselne predraženú záležitosť – teda keď si zoberieš pomer cena/výkon. Na výber je veľa druhov od rôznych výrobcov, sám uvidíš, čo sa dá dostať v tvojom okolí… Ja mám napr. Marware Sportsuit Sensor Case

Ak sa ti nechce investovať do púzdra, môžeš to spraviť aj tak, že čip zabalíš do malého igelitového sáčku so zatváraním a vložíš ho pod šnúrky… na internete sa dajú nájsť aj iné kreatívne spôsoby upevnenia, pozri napr. http://www.linoralow.com/…-nike-sensor

Motto: Pain is inevitable, suffering is optional
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.