Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosím o radu týkající se chodidla

Prosím o radu týkající se chodidla

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 10031 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2014)
půlmaraton: 1:24:41 (2014)
maraton: 3:39:14 (2013)

Valerius muž 05.03.2013 10:05:11

Ahoj,

úvodem, přelom leden a únor jsem měl angínu a atb, ale nejsem blázen a začínal jsem běhat zlehka, až minulý týden jsem se odvážil dát si první delší 17 km trénink (po polovině v tempu). Do tohoto běhu jsem po nemoci běhal jen lehce 6–12 km tréninky.

Od té doby mě lehce začalo bolet pravé chodidlo v oblasti pod prsty (spíše směrem k malíčku). Něco jsem načetl o únavových zlomeninách aj. zraněních a z toho důvodu se lehce bojím. Věc se má tak, že ta bolest je opravdu velice mírná, minulý týden jsem s tím ještě lehce běhal a při běhu to po prvním kilometru ani necítím a nijak mě to neomezuje. V klidu také ne, jen lehce při chůzi po běhu. Mám strach i z této mírné bolesti, jelikož jsem registrovaný na pražský půlmaraton i maraton.

Co mě znepokojuje je, že i přes to, že ta bolest je mírná a cítím ji jen při začátcích v běhu a v chůzi, tak trvá už 6 dní. Momentálně nevím jestli dát pauzu, lehce běhat nebo jít i s tak mírnou bolestí k nám na ortopedii. Máte s tím někdo zkušenosti? Snad jen dělám z komára velblouda. :)

avatar

10 km: 0:37:00 (2014)
půlmaraton: 1:26:41 (2017)
maraton: 3:57:09 (2017)

Feidippidés muž 02.11.2013 21:43:41

Ahoj, jo, po zvýšení zátěže… mazat dobrým mazáním, mě pomohlo První mazání a Lymfolej.

Motto: "Ten, který říká, že to zvládne, i ten, který říká, že to nezvládne, mají oba pravdu." Konfucius
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.