Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto M5 GPS POD - vykreslení mapy v PC

Suunto M5 GPS POD - vykreslení mapy v PC

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

risa_baloun muž 30.06.2013 19:49:12

Zdravím, nevíte někdo, zda (a jak) je možné vykreslit trasu, kudy jsem se pohyboval? Mám Suunto m5 s GPS PODem a zatím jsem na nic nepřišel. Pokud má někdo zkušenost, budu rád za odpověď. Díky moc.

avatar

Celkem 399 km
Minulý měsíc 0 km

jook muž 01.07.2013 05:57:02

Ak máš ten nový gps pod ( http://www.suunto.com/…S-Track-POD/ ) tak ten umožňuje vyexportovať gps log na movescount.com. Ak nie, tak ten starší iba umožňuje vidieť na hodinkách vzdialenosť, rýchlosť a tak. M5 ani viac údajov neumožňujú zobraziť. (Aj ja ich mám ale s Foot Podom)

avatar

xnovak muž 01.07.2013 12:28:01

tak tak – klasicky starsi GPS pod slouzi v hodinkach jen k zobrazeni rychlosti/tempa a vzdalenosti. To se pak zaznamena, ale body a pozdeji I mapu z toho nedostanes :(

avatar

risa_baloun muž 01.07.2013 13:27:44

Díky moc, sice jste mě ani jeden nepotěšil, ale co se dá dělat ;)a ještě jeden dotaz – dá se s M5 v movescountu vytvořit aspoň graf tepovky?

avatar

Celkem 399 km
Minulý měsíc 0 km

jook muž 01.07.2013 19:42:57

grafy tepu sa vytvoriť nedajú.s m5

avatar

RadimK2 muž 19.10.2013 17:21:07

Zdravím, prosím používá tu někdo hodinky Suunto M5, nebo Suunto Quest ve spojení s GPS podem. Potřeboval by jsem zjistit jednu dulezitou informaci. A to jestli je možné při zapnutém záznamu sledovat dosavadní maximální rychlost? Ve většině případů se maximální rychlost zobrazuje až po ukončení záznamu v souhrném výsledku. Děkuji za veškeré informace

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.