Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » bolest kotniku

bolest kotniku

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Adamov

Zdenek 13 muž 08.07.2013 04:51:02

Zdravim, Jsem v behani totalni zacatecnik a mam zasebou jen 7 vybehnuti. Merim 183cm a vazim zhruba 78kg. Po poslednim behani sem si totalne odrovnal kotniky, vim cim to bylo mojich prvnich 5 vybehnuti bylo v rozmezi 2–4 km a potom jsem sel s kamosem kterej uz nejakou dobu beha a ubehli jsme nejdriv 8km za hodinu a ob den 9,4km za hodinu deset. Ja spokojeny co sem zvladl ubehnout a druhy den to prislo nemuzu poradne chodit :-D jasny prepalil jsem to ted uz to vim taky vedet to predtim nikam bych s nim nesel :-) Moje otazka zni: az me kotniky prestanou bolet pocitam tak tyden nebo 14 dni jak mam pak zacit? Vsude ctu o stridani chuze s behem ale todle ja nejak nechci, zvladnu to udejchat. Takze me de o to jestli sledovat km nebo cas, jestli zacit treba na 20 minutach coz je u me zhruba 2,5km a behat jen todle co to semnou udela nebo zacit na tech 29 minutach a treba po dvou vybehnuti si pridat 2 minuty a furt takhle navysovat az se dostanu na tu hodinu. Jinak jeste asi uz pul roku plavu ob den a muj cil je stridat jeden den hodinu plavani a druhej hodinu beh a dostat se tak do formy trosicku zpevnit telo a neco tim pro sebe delat. Mate pro me nejakou radu? Predem dik budu rad za cokoliv :-)

Motto: Co nejde silou, jde jeste vetsi silou :-)
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.