Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Prosba o doporučení sporttesteru

Prosba o doporučení sporttesteru

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Franc muž 15.08.2013 15:15:52

Dobrý den,

omlouvám se, že pokládám opět dotaz, který se tu již vyskytuje, ale dovolil bych si Vás požádat o doporučení k nákupu sporttesteru.

Jsem začínající běžeč, běhám cca 6 km v cca 1,5 km okruzích.

V tento okamžik bych si rád pořídil nějaký přístroj, který by mi změřil čas, mezičasy na jednotlivá kola, uběhlou vzdálenost (nejde mi o GPS, stačí něco s footpodem). Měření tepové frekvence není pro mě v tento okamžik prioritním údajem, jde mi spíš o čas, mezičasy a vzdálenost.

Můžete mi někdo na základě svých vlastních skušeností doporučit nějaký přístroj, který by splňoval uvedené požadavky.

Jeližko nemám s podobnými věcmi žádnou zkušenost, nerad bych se spoléhal pouze na sdělení výrobce, které se nemusí v praxi potvrdit :-)

Děkuji

Franc

avatar

Bratislava, Ruzinov

Celkem 6727,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:25 (2012)
půlmaraton: 1:17:34 (2014)

PALOsvk muž 15.08.2013 15:23:11

Hmm, kedze nepotrebujes tepovku tak asi Garmin Forerunner 10 za cca 2700 CZK. Maju vsetko co chces a dokonca s GPS – co povazujem za najlepsiu volbu na meranie presnej vzdialenosti. Dalej Garmin Connect co je velmi slusne spracovane prostredie s treningovymi planmi analyzami atd. Vyborna detialna recenzia tu:

http://www.dcrainmaker.com/…r-watch.html

a vyber najlepsich vyrobkov podla druhu a ceny:

http://www.dcrainmaker.com/…dations.html

Neni zac. Jo a ak mas spartphone s GPS, tak to vsetko zvladne aj tvoj mobil a nepotrebujes kupovat hodinky… (a usetris este viac)

Motto: http://connect.garmin.com/profile/palosvk
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Klára H. žena 08.01.2014 18:07:07

Moc zdravím. Prosím o shovívavost, nejsem dosud uživatelem chytrého telefou, ale dostaly ho děti a já mám možnost ho takto občas využít:). Telefon má gps a já bych potřebovala vědět, zda existuje nějaká běžecká aplikace, co by změřila trať, něco jako sporttrack nebo endomondo, ovšem zda existuje jakákoli aplikace, která by za běhu fungovala offline – měřila pomocí gps a pravděpodobně asi offline maps. Telefon není určený primárně k telefonování a nemá sim. Díky moc za radu.

avatar

10 km: 0:41:44 (2014)

Qulck muž 08.01.2014 18:21:47

>> Klára H., 08. 01. 2014 18:07:07 Endomondo funguje offline, na displeji uvidíš čas, vzdálenost tempo… Mapu nejspíš ne (nevím, jak je to u Androidu a iOS, ale WP používá Bing maps, které nejsou nahrané v telefonu). Až doběhneš domů, připojíš se na wi-fi a běh se ti odešle na web, tam se ti už zobrazí mapka, tempo, časy jednotlivých km atd. Jiné aplikace jsem nepoužíval. Záleží pak taky na kvalitě gps čipu, rozdíly mezi naměřenými vzdálenostmi jednotlivými telefony jsou docela velké.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Klára H. žena 08.01.2014 18:25:49

>> Qulck, 08. 01. 2014 18:21:47

Díky moc. Je to LG Arena, tak zkusim pro tento mobil aplikaci endomonda. Zkoušela jsem nahrát, ale zatím se tomu nechtělo. Díky ještě jednou.

avatar

Praha - Velká Ohrada

Celkem 4337,97 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:23 (2014)
půlmaraton: 1:51:50 (2015)

34Regulus muž 08.01.2014 18:31:00

No! K měření vzdálenosti bych použil GOOGLE map i se službou StreetView nebo je taky velmi dobré mapy:http://www.mapy.cz -protože si můžeš " nakreslit" trasu podle sebe a „ruky“ . StreetView naproti tomu umožňuje si celou trasu virtualně projít! No a jako sporttester cokoli co stojí do 500kč a na čem jdou snadno spustit stopky. Já jsem udělal vcelku dobrou zkušenost s Crivitem z Lidlu ( dokonce jsem s ním i plaval a on kupodivu měřil ) i když krátce po výměně baterie v hodinkách částečně kleknul ( poškozené zobrazení displeje a nepřijímá signál z pásu) . Ovšem nadále ho užívám jako hodinky a stopky. Teďka mám OneBody z Teska (470kč). Zatím drží. Uvažuji o něčem kvalitnějším, ale až bude dostatek peněz. Nejspíš to bude i nějakým udělátkem pro přenos dat do PC. Rozhodně si ho nech „ošmatat“ a vyzkoušej si jak se na něm pouštějí a zastavují stopky, osvětlení a přepínání modů. Jo pokud máš v dosahu nějaké fitko, nebylo by od věci se poradit s jeho personálem. Některé ST umožnují propojení s příslušnými stroji a tak mít třeba i křivku zatížení spolu s křivkou TF !

Motto: Než abych si srazil vaz na Olympu Mons, tak radši vylezu na židli , s tím že zítra vylezu na stůl a pozítří.....
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Klára H. žena 08.01.2014 18:43:08

>> 34Regulus, 08. 01. 2014 18:31:00

Mám sigmu a jsem spokojená, to je ok. Mapy od ruky v google maps nebo google earth-to je taky ok. Šlo mi o možnost aktuálního tempa při běhu. Díky za tipy.

avatar

Celkem 14748,98 km
Minulý měsíc 0 km

pavlicek muž 08.02.2014 18:09:42

Zdravím a prosím o informaci především majitele Polarů ohledně využitelnosti testů, které jsou v hodinkách zabudovány. Jedná se o všechny ty smart kouče, test na přetrénovanost, kondici, běžecký index atd. Jde o hodnoty, které se dají využít? Používáte je. Nebo jen párkrát a pak jde stejně jen o délku, rychlost a tep? Chtěl jsem si udělat radost koupí nových hodinek a mám favorita – nastupující model P V800, ale nejsem si jist co dostanu nového (využitelnějšího) oproti Suuntu t6c. Děkuji za info.

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.