Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Zítřejší Běchovice - prosím o radu

Zítřejší Běchovice - prosím o radu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha - Vršovice

Celkem 4740 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:04 (2014)
půlmaraton: 1:39:02 (2014)
maraton: 3:43:22 (2014)

Chrosel muž 28.09.2013 10:50:32

Ahoj,

zítra běžím poprvé Běchovice. Prosím o radu od zkušenějších: V propozicích píšou, že se číslo vyzvedává od 7 h ve škole. Startuji ve veteránech v 11. Jak jim to při výdeji čísel odsýpá, v kolik tam musím být, aby nebylo pozdě ? Moc se mi nechce přijet tam v 7 a pak 4 hodiny – co tam ?

A zase nechci přijít třeba v 10 a zjistit, že je tam fronta a kdoví jestli to stihnu.

Druhá část dotazu – o kolik běháte Běchovice pomaleji, než desítku na rovině ? Rád bych si dal nějaký reálný cíl a takovou trasu jsem ještě neběžel.

díky ota

Motto: V pomalém hrnci se prána chová jako žába. Při pozvolném růstu teploty si to neuvědomí a z hrnce neuteče. ( Pam65 )
avatar

ForrestGump muž 28.09.2013 11:57:06

>> Zemek Otto, 28. 09. 2013 10:50:32

Ahoj, odsýpá to rychle, čekáš tak 1–2 minuty. Těch lidí co to běží není zase tak tolik. Přijít tam v 7:00 je blbost. Já chodím předem tak 1,5 hodinu a v klidu se porozhlédnu, převleču, nasaju atmosféru, rozcvičím.

Čas jsem měl pomalejší odhadem o 1 minutu. To bylo minulý rok. Koukal jsem na zítřejší předpověď a má foukat slabý vítr z východu, což je paráda!:-D

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.