Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest nohy za kolenem

Bolest nohy za kolenem

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Romík žena 03.01.2014 14:02:27

Již tři měsíce mě bolí noha při ohnutí, dřepu, natažení nebo propnutí. Když po delším sezení vstanu v noze mi lupne. Přijde mi že je to šlacha. Mám tam i takovou bulku. Omezila jsem běh a šla na ortopedii,pan doktor se vyptával jak běhám kde běhám, jestli se protahuji, jaké mám boty, myslím že v tom chyba nebude. Dostala jsem obstřik bederní páteře, výsledek žádný, poté obstřik kolene, výsledek také žádný. Byl mi udělán rtg, kde nic vidět nebylo. Poté mi pan doktor řekl že zkusíme magnet a rehabilitaci a že běhat nemám vůbec. Poslechla jsem, mám 3/4 rehabilitace a výsledek žádný, rehab. sestra říká že je to zvláštní. Bolest je stále stejná. Objednala jsem se na ktr. ale bohužel jdu až v únoru. Neporadí někdo? Nesetkali jste se se stejným problémem? Díky za radu.

avatar

Romík žena 03.01.2014 16:18:57

Bylo mi odpovězeno z poradny od MUDr. Navrátila že se pravděpodobně bude jednat o Bakerovu cystu.

avatar

10 km: 0:37:00 (2014)
půlmaraton: 1:26:41 (2017)
maraton: 3:57:09 (2017)

Feidippidés muž 24.01.2014 20:31:07

Kéž se rychle uzdravíš

Motto: "Ten, který říká, že to zvládne, i ten, který říká, že to nezvládne, mají oba pravdu." Konfucius
avatar

Romík žena 28.01.2014 13:57:26

Ahoj všem, tak jsem po artroskopii u MUDr. Tomidese a mám natržený křížový vaz a měla jsem defekt na chrupavce. Bolest je pryč, tak uvidíme co udělá ten vaz. >> Romík, 03. 01. 2014 14:02:27

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.