Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Běžecký (treninkový) deník

Běžecký (treninkový) deník

Nalezené položky: 75 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Zajíc muž 10.06.2008 11:13:07

to komik1000: Export do Excelu popr. nejakeho txt souboru by nemel byt problem, ale ten import a prenositelnost si vyzaduje trochu vice zkoumani vlasnosti jinych aplikaci atd… S anketama, ktere by zkoumali pohled uzivatelu na ruzna vylepseni pocitam, akorad nevim jeste kdy :-) , asi co nejdrive.

Diky za komentar.

avatar

Celkem 1948 km
Minulý měsíc 0 km

mh-rce muž 10.06.2008 12:12:28

teda nevim, ale osobne bych do zadneho online deniku nesel, duvod dostatecne vymluvne ilustruje pripad Tecko, osobne mam denicek taky v XLS, jeden z moznych kandidatu na denik ale spis pro triatlonisty je treba na http://www.tricats.org/…s/trilog.htm

For Zajic: nebylo by jepsi udelat aplikaci v excelu nebo kdyz uz tak nejakou aplikacku (java, …) nad nejakou DB (MySQL, Access, …), online aplikace jsou fajn, ale maximalne tak na tasky, ktere dneska udelam a zitra o nich nevim.

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 10.06.2008 13:35:47

Zatím dávám přednost online aplikaci, která má možnost exportu dat v rozumné textové formě. Vítám možnost přistoupit do deníku z jakéhokoliv PC. Až nebudu mít co dělat naprogramuju si vlastní aplikaci a data použiju :) – viz můj počin Cyklošlap http://sonam-soft.net/app/cykloslap/

avatar

Zajíc muž 10.06.2008 14:43:49

Runner.cz ma byt jednoducha ceska on-line aplickace urcena pro uzivate/bezce(nekdy potom i cyklisty plavce…atd.), ktera umoznuje jednoduchym a prehlednym zpusobem doplnovat a spravovat data o svych vykonech a popripade je sdilet i sdilet s jinymi kamarady.

Je urcena predevsim lidem kteri si radi chodi zabehat a chtej si to nekam prehledne a snadno zapsat: „Rano zabehnu svou oblibenou trasu, no a treba v praci(odkudko-li) se prihlasim do sveho deniku a jednoduse na par klinuti zapisu vse potrebne dnesnim behu. Pokud je cas muzu skouknout co vsechno jsem tento mesic zabehnul jak rychle a zaspominat. Odhlasim se.“

V pristich mesicich bych rad na deniku pridal nejakou tu potrebnou funcionalitu, aby to nebylo tak strohe, a byla to tak trochu hra se strachat v zaznamech. Fukcionalitu se budu snazit prispusobit potrebam vedsiny pripadnych uzivatelu, pokud bude zajem. Moznosti co pridat a upravit je hodne, tak snad se mi to bude darit zvladat k moji i Vasi spokojenosti.

V soucasnosti je to pouze beta verze, ktera uz ma ale zakladni fukcionalitu k dispozici. Volne jsem ji zpristupnil take proto, aby mi pripadni uzivatele pomohli najit spravnou cestu kam se pri vyvoji pohnout, nebo v nem vubec dal pokracovat.

avatar

daldrum muž 25.07.2008 12:12:48

Dovoluji si upozornit, že se chystá česká verze Sporttracks. První (neoficiální) verze je k dispozici na cyklodiskuzi (http://www.cyklodiskuze.cz/…/sporttracks).

avatar

České Budějovice, Bratříkov

10 km: 0:36:59 (2006)
půlmaraton: 1:25:58 (2006)
maraton: 3:33:50 (2008)

fuji muž 25.07.2008 17:35:58

pomerne zajimavy denik je i zde: http://www.ondrej-vojtechovsky.cz/mytreneek/

Motto: [i]"Nechtěj všechno ale jen to, co nemůžeš!"[/i] [i]Já[/i]
avatar

Jana207 žena 07.09.2008 21:35:54

Prosím o radu jak mám trénovat běh, abych získala větší rychlost…Běhám cca 2 roky, dokážu uběhnout 10–20km s nízkou intenzitou…Existuje nějaký běžecký plán, kde bych mohla intenzitu běhání postupně zvyšovat??Zkusila jsem si zaběhnout triatlon a právě tato nízká intenzita mě moc neuspokojovala ve výsledku…Nevíte jak zvýšit moji rychlost na úrovni mého 40-ti letého věku…??

avatar

Plzeň/Zürich

Celkem 218 km
Minulý měsíc 0 km

JajaK žena 04.09.2009 08:54:18

Vzdycky jsem tak nak vedla denik v excelu, posledni dobou se poohlizim i po nakym online reseni. Trochu jsem pouzivala mapmyrun, ale prijdou mi hodne omezeny funkce neplacenyho uctu (mensi mnozstvi statistik, reporty jen 3 mesice zpatky, bez moznosti exportu dat…), tak testuju dalsi moznosti, ted konkretne MyTreneek – libi se mi graficky, ale neobjevila jsem moznost importu ze sporttesteru (ne ze bych to ted potrebovala ale do dejme tomu roku chci neco lepsiho s moznosti exportu dat poridit) a RunSaturday (zatim nevim)… Pokud vite jeste o necem peknym, co tady na foru neni mockrat zmineno, tak napiste, rada se podivam, at mam z ceho vybirat :)

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Klára žena 04.09.2009 09:35:51

[quote=Vamp]Vzdycky jsem tak nak vedla denik v excelu, posledni dobou se poohlizim i po nakym online reseni. Trochu jsem pouzivala mapmyrun, ale prijdou mi hodne omezeny funkce neplacenyho uctu (mensi mnozstvi statistik, reporty jen 3 mesice zpatky, bez moznosti exportu dat…), tak testuju dalsi moznosti, ted konkretne MyTreneek – libi se mi graficky, ale neobjevila jsem moznost importu ze sporttesteru (ne ze bych to ted potrebovala ale do dejme tomu roku chci neco lepsiho s moznosti exportu dat poridit) a RunSaturday (zatim nevim)… Pokud vite jeste o necem peknym, co tady na foru neni mockrat zmineno, tak napiste, rada se podivam, at mam z ceho vybirat :)[/quote] Mě přijde mytreneek výbornej a co je tam vynikající je komunikace s webmasterem. Pokud ti tam chybí možnost importu nebo cokoli jiného, stačí napsat Procharovi, který je webmastrem tohoto webu a troufám si tvrdit, že pokud funkci nedodělá, určitě s tebou o tom alespoň bude komunikovat, nabídne řešení, atd. Jsou tam vidět změny každým dnem a je vidět že je to v hodně dynamický fázi. Jinak zdravím.

Na mapování používám taky maprun, ale zdá se mi hodně zdlouhavý, na psaní deníku pak už jen mytreneek, který má pro mě jako neplatiče dostatečné množství funkcí.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 04.09.2009 10:01:14

po poměrně dlouhém experimentování používám kombinaci sporttracks + runsaturday.com. Do spottracks zadávám aktivity (většinu importuji z garmina, něco zadávám ručně), které následně přímo ze spottracks exportuji do runsaturday, aby se na ně mohl podívat trenér. Jednoduché, přehledné, funkční a zdarma.

avatar

Plzeň/Zürich

Celkem 218 km
Minulý měsíc 0 km

JajaK žena 04.09.2009 10:03:10

me se prave taky libi nejvic asi… runsaturday me neoslovilo, nemuzu si pomoct (vzhledem, bojuju s prevodama jednotek pri uprave treninku, nenasla jsem moznost useku – nevylucuju ze ty moznosti tam jsou). zatim zadny importy nepotrebuju, myslim do budoucna jen trochu, abych nemusela hledat znova :-D ale jo, poptala jsem se, diky za radu ;)

avatar

Hořovice

Celkem 530 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:51:00 (2009)

Fallenone muž 04.09.2009 19:45:45

Já používám MyTreneek a jsem spokojeý, import ze sporttestru neřešim, já se totiž vždycky po tréninku těšim, jak si to tam naklepu.

Motto: ... stagnovat, to je někdy spousta tvrdé práce.
avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 06.09.2009 14:48:06

Taky jsem zaparkoval na mytreneeku a myslim ze na delsi dobu. Je hodne prizpusobitelny, univerzalni a neni zas tak slozity na vyplneni. Statistiky a grafy ma taky pekne udelany. Mezy typy sportu mi chybelo veslovani, a jak psala uz rebeka, stacila jedna zprava uzivateli prochar1 a hned to tam bylo.

Pokud jde o import dat ze sporttesteru, asi to budou umoznovat jen ty lepsi (a placeny) webovy sluzby. Sam mam mesicni zkusenost (zkusebni doba zdarma) s denikem a individualnim triatlonovym treninkovym planem na 2PEAK, ktery po importu dat je schopen vyplnit vetsinu veci, ale taky vykreslit grafy TF a rychlosti a porovnat napriklad realizovane intervaly proti naplanovanym a podle toho dal upravovat trenink dobudoucna. Libilo se mi to velice, a pokud o to ma nekdo zajem, urcite doporucuju vyzkouset, ale je to uz drazsi a slozitejsi. Casem pokud to zacnu s treninkem myslet vic vazne se tam asi vratim.

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

hagi100bezec muž 29.03.2010 15:48:51

Ahoj do Ceska

momentalne sjme v Anglii a pouzivaj www.mapmyrun.com, ja vim rikal jsi cesky ale neni to zas tak tezke a hlavne si tma muzes podle google map najit presne kde behas jak je to daleko apak jen zadavs do kalendare trenink vsechno ostatni je udelano za tebe, ale je to anglicky tazke asi nic moc, registrace je zdrama a rychla, nejlepsi je opravdu to ze to najde kazdou lesni cestu pres satelit no proste trosku anglictiny a je to skvely, zatim se mejte ahoj honza

avatar

PetrG muž 21.06.2010 18:30:38

Ahoj, přihazuji čerstvou aplikaci Tréninkový deník pro Facebook.

Nalezené položky: 75 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.