Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 13.05.2015 20:10:54

>> Brutto, 13. 05. 2015 13:15:53

haha takze tam je roadok:

tuzite po mestruacncyh bolestiach = jedzte morske prisery

uz prvy riadok ale riesi cely problem ludstyva:

zenam chyba semeno a tak sa vrhaju na cokoladu

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Brutto muž 13.05.2015 20:45:22

Takzvane rekreacne drogy ma tiez pobavili :)))

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 13.05.2015 21:12:00

>> rudo, 13. 05. 2015 20:10:54

Že by? … Manžel už mi našel pár článků o pozitivním vlivu na pleť, ale přes čokoládu to ještě nezkoušel. Není holt takový taktik ;-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.05.2015 21:16:53

>> gilwen77, 13. 05. 2015 21:12:00

si nepamata ked bol zenou v minulom zivote ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 13.05.2015 21:28:08

>> Steven 07, 13. 05. 2015 00:14:48

Steven dakujeme.

Aj tak drzat palce dvom teamom je dost vycerpavajuce :-D .Môzem sa plne sustredit na Vasich(teraz uz aj mojich) chlapcov.Cesko dotohoooo!!!!

Jedine co ma s.re,ze musime hrat kvaldu na olympiadu.

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 13.05.2015 21:29:51

>> rudo, 13. 05. 2015 21:16:53

On asi nebyl žena. On musel být v minulém životě hrozný zvíře, proto teď v manželství trpí. Sakra, no jo, tak to asi byl žena ..

avatar

max39 muž 13.05.2015 21:32:47

>> gilwen77, 13. 05. 2015 21:12:00 >> rudo, 13. 05. 2015 21:16:53

:-D

Tak tieto temy ma vzdy povzbudia-len tak dalej.Aj pri nich zabudam na zradlo.

Zenam semeno a chlapom co????

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.05.2015 21:59:01

>> max39, 13. 05. 2015 21:32:47

chlapom co ?

myslis skutocnych chlapov alebo tych bruselackych ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 13.05.2015 22:02:01

>> svbezec, 13. 05. 2015 10:56:03

Nieco na to vsetkom bude.

Ale musim ist s pravdou von.Velmi nerad o tejto teme hovorim a este takto verejne no uz je nacase to trochu vysvetlit.

Hlavnym dvôvodom môjho nocnehu jedenia su tie prekliate prasky na spanie.Ja pokial ich neuzijem tak mam vsetko pod kontrolou.Akonahle ich uzijete stracate tak trochu kontrolu nad samim sebou.Proste je vam vsetko tak nejak jedno-aj to ci sa dozerete alebo nie.

Tak je to vonku a prosim Vas neriesme teraz nejaku terapiu ale nieco take.To by bolo zbytocne.Na to nie som.Vopred dakujem.Len som chcel byt k Vam a sebe uprimny.Ked sportujem tak to zvladam.

Dnes som bol po dlhom case na dlhej prechadzke(10km 300m).Tep som sa snazil „od oka“ drzat na uzde.Prijemny pocit-zas.Aj strava dnes bez problemov(uvidime v noci).Zo sportom mi stupa aj odhodlanie a sebaovladanie.Je to tak.Neviem to vysvetlit ale zmena v zmyslani aj postoj k sebe a k celej tejto teme sa meni so zvysovanim zataze.Skusim teda znova pokracovat v tom co v septembri zacal.Vaha teraz neviem ale odhadujem,ze môze byt niekde na 104–105kg(ja viem hrôza).Zajtra rano zapisem do vyzvy a ideme na to!!

MAX

avatar

max39 muž 13.05.2015 22:04:23

>> rudo, 13. 05. 2015 21:59:01

"""zenam chyba semeno a tak sa vrhaju na cokoladu"""

Chlapom chyba co, ked sa vrhaju na cokoladu??? :-D

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 13.05.2015 22:08:30

>> max39, 13. 05. 2015 22:04:23

Rudův komentář jsem ještě pobrala, ale asociace z toho tvého komentu mi vzaly chuť na čokoládu hádám tak na týden :-D

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.05.2015 22:14:55

>> gilwen77, 13. 05. 2015 21:29:51

nenavadzaj tu deti na chybne koncepty

zivot nie je trpenie za predchadzajuce zivoty

to je falosne Indicke strasenie

kedze oni to nevedia pochopit na vyssej urovni tak sme im to pred 7 tisic rokmi takto zjednodusene a naschval nespravne ale na ich uroven patricne prehodili cez Himalaje zo Sibiru

ako pre nich novu filozofiu

ziadna karma ziadna trpenie za nieco

mimochodom malokedy su nejake priame navaznosti na ten posledny atd''nie je to v casovej rade

casto riesis nieco z vela zivotov tomu nazad, nikdy nie ten posledny

tazke neexistuje ziadna casova retaz suvislosti a pricin

aj toto je obsiahnute v pojme ze cas v skutocnosti nie je linearny

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 13.05.2015 22:57:24

>> rudo, 13. 05. 2015 22:14:55

zivot nie je trpenie za predchadzajuce zivoty

to je falosne Indicke strasenie

kedze oni to nevedia pochopit na vyssej urovni tak sme im to pred 7 tisic rokmi takto zjednodusene a naschval nespravne ale na ich uroven patricne prehodili cez Himalaje zo Sibiru

ako pre nich novu filozofiu

ziadna karma ziadna trpenie za nieco

upřímný a stoprocentní souhlas:-).

casto riesis nieco z vela zivotov tomu nazad, nikdy nie ten posledny

Dotaz: Jak tohle všechno víš?

Dotaz 2: Kdysi tady bylo celkem sympatické video s hodnou paní, která naprosto přesně věděla, kolik reinkarnací má lidstvo za sebou. Číslo jsem zapomněl. Tenkrát jsi reagoval, že se podepisuješ pod vše, co řekla. Takže kolik reinkarnací máš za sebou? A možná, když Ti napíšu datum narození, tak se od Tebe dozvím, kolik jich mám já:-)

Dotaz 3. jak se naučit být stejný vizionář jako Ty? Ve svém mottu předvídáš krizi do roku 2022. Proč ne do ledna 2023? To žádná statistická metoda takto přesně neumí, no možná jo, živím se něčím jiným:-). Ale ze statistiky mám tři zkoušky na VŠ, neučili jsme se no, tak se musím zeptat.

Tvůj věrný příznivec z hlediska sportovního treningu, a zároveň zapřísáhlý nepřítel demagogie, indických nesmyslů a zásadních logicky nepodložených výroků a předpovědí:-)

avatar

Sloviensko

rudo muž 13.05.2015 23:19:09

>> Steven 07, 13. 05. 2015 22:57:24

3. to nema nic spolcne so statistokou

to su casove cykly

2. kolko reinkarnacii ma lidstvo?

tak teda takto postaveny vyrok je pre mna cudzi, kazdy clovek ma svoj pocet a nikdy by som netvrdil ze je mozne vedet presne kokko kto ma a uz viebce nie je nejake jednotne cislo pre cele lidstvo

uz len pojem cele lidstvo je velky nezmysel

z datumu narodenia je nerobim nic je to dobre akurat na to aby si vedel v ktorej si veteranskej kategorri a kedy mas narok na dochodok a kedy dostanes dort s kolkymi svieckami

1. nepoviem ;-)

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 13.05.2015 23:23:36

>> rudo, 13. 05. 2015 23:19:09

Dotaz 1 byl dost zásadní:-). Pár knížek jsem schroupal, než jsem zaujal své stanovisko, což je Ti asi jasné. Takhle se nepohnu z místa, nevím, z čeho vycházíš, nicméně samo respektuji:-)

Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 00:08:39

>> Steven 07, 13. 05. 2015 23:23:36

vacsina knih a inych info je umyselne vadnych a zavadzajucich aby vychytali zaujemcov a odradili ich od ziskavania vedomosti

o nejakom pocte inkranacii ti nik nemoze povedat

aj ked pride na konkretnu osobu nejake konkretne cislo tak je to inofmacia ktora nemusi byt opresna ale je v dany okamih vyhovujuca

udava sa len odhadove cisla na urcity stupen vyvoja

a prave preto ti tvoje cisli nikdy nepride ako informacia

pretoze EGO je devka a ludia by zacali medzi sebou sebou sutazit v pocte inkarnacii podobne ako ze kto docura vyssie na plot

preto ti vzdy pridu info len ktore potrebujes

napriklad ked cjces riesiot nejaky emnatlny problem mozes sa rychlo preniest do casu ked to vznikol prvykrat

a vtedy ak sa pozuiva TLT ti pirde cislo minuleho zivota pocitane odteraz smerom dozadu

ale to nebol porvy zivot iba zivot kde vznikol urcity problem ktory si si nemohol vyroesit a sa ti neustale opakuje

TLT ako nadstavba NLP je vhodna metoda studia

ale nedozbies sa nic o ludstve iba o sebe

mal by si si v sebe ujasnit ze v com mas principialny problem s chapanim celej tematiky

nie je to uz v tom ze NEVERIS v inkarnacie a je ti pohodlnejsie byt ten prach co sa v neho obratis ?

v prvom rade ide o :

prekonat vymazat strach vseobecne zo vsetkeho

prekonat skrotit EGO a prestat sa snazit ovladat svoj „logicky“ rozum

nebat sa stratit kontrolu nad sebou

a potom mas nadej ze tra tvoje podvedmoie zoberie v case kam potrebujes ist a uvidis nejake utrzky z casov davno minulych

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 00:29:27

nie je to uz v tom ze NEVERIS v inkarnacie a je ti pohodlnejsie byt ten prach co sa v neho obratis ?

v prvom rade ide o :

prekonat vymazat strach vseobecne zo vsetkeho

prekonat skrotit EGO a prestat sa snazit ovladat svoj „logicky“ rozum

nebat sa stratit kontrolu nad sebou

a potom mas nadej ze tra tvoje podvedmoie zoberie v case kam potrebujes ist a uvidis nejake utrzky z casov davno minulych

Ne, určitě nejde o pohodlí:-). Přestože jsem nebyl cca ne cca ale přesně 17 let u praktického lékaře, což je na zabití, ale jiné téma:-) v roce 2011 jsem se kulantně řečeno necítil zcela komfortně. Souviselo to zcela jasně s mým rozhodnutím quit smoking. Ze dne na den, bez jakékoliv pomoci, jak jinak… No, nebylo mi nejlíp a po přechroupání x knížek jsem si udělal takovou soukromou životní inventuru:-). Z té vyplynuly nějaké závěry, které jsem realizoval a po čase jsem se dostal do pohody, tak jak se člověk v dnešní době do pohody může dostat:-).

Akorát tak nějak, nad různými reinkarnacemi, atd převládlo vědomí, pokud možno nemít dluhy, jestli mi rozumíš, vůči sobě a vůči jiným.....:-), pochopitelně ze současného života:-). Pokud to dokážeš, tak se osvobodíš. To je moje cesta.

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 00:51:47

>> Steven 07, 14. 05. 2015 00:29:27

jj jasne tomu rozumiem

ale preco sa zaujimas o reinkarnacie ked ta nezaujimaju ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 01:03:14

>> rudo, 14. 05. 2015 00:51:47

Základní problém tkví v tom, že jsem si vytvořil na bázi dosaženého stupně vnímání reality, určitý systém názorů, které nemohu empiricky potvrdit. A to nebude nikdy jiné.

Musím prostě připustit, že vše může být úplně jinak. Musím pracovat s informacemi od lidí, kteří za to stojí, a mají jiný názor. Nemohu dogmaticky obhajovat svoji verzi založenou na genetické podmíněnosti, podmíněnosti života v daném regionu, tradici a kultuře daného regionu, náboženství v daném regionu.

Proti reinkarnacím mám v zásadě především to, že jsou podávány jako způsob odžití jakési viny z minulých životů. Vyvrací celkem přesvědčivě Kiril Titov, Dmitrij Veriščagin a desítky jiných, které jsem nečetl.

Vlastně tuto diskusi podmínil Tvůj příspěvek, že to vnímáš podobně

kedze oni to nevedia pochopit na vyssej urovni tak sme im to pred 7 tisic rokmi takto zjednodusene a naschval nespravne ale na ich uroven patricne prehodili cez Himalaje zo Sibiru

takže možná tě vnímám úplně blbě..... a musím připustit, že v určitých ohledech můžeš mít pravdu a že se mýlím.

avatar

Steven 07 muž 14.05.2015 01:06:37

>> rudo, 14. 05. 2015 00:51:47

Neber to prosím jako nezdvořilost, tato diskuse mne zajímá, ale zítra brzy ráno volant, musím zaklapnout rolety.

Rád jsem pokecal a pokud odepíšeš, a nebudeme vymazáni, rád se zítra večer k diskusi vrátím.

Měj se pěkně Steven

avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 02:27:49

>> Steven 07, 14. 05. 2015 01:03:14

v zakladnych bodoch sa zhodneme, ide len o to ako si poskaldat do spravnej mozaiky nech vyde optimalny obrazok

reinkarnacie nie su nic ine ako rozne zazitky v roznych situaciach a podmeinkach ktore si musim prezit a to v kazdej ulohe a pochopit co nepochopime to sa nam bude opakovat v dalsej inkarnacii a v inej podobe

dolezite ulohy na pochopenie priste pochopit musime a budu sa nam vracat az kym nam nesvitne]

skosly system kde moze predpanut z 1 predmetu velakrat a opakovat rocnik s inymi spoluziakmi az kym to cele nezvladnes

a na pochopenie musime prezit kazdu situaciu v inej ulohe nech to citime z roznych stran

pretoze vyvoj duse je ako trenerstvo atletiky

moze mat trener vsetky mudrosti vsetkcyh majstrov pokial si sam neodbehal tempa intervaly zdvojene treninky nezavodil atd tak naozaj nevie pochopit co trenink znamena

nemusel byt majster alebo rychly bezec ale musel vsetko skusit aby to vedel pochopit

pre dalsiu ulohu si este tam hore vyberame podmienky, take aby nam to bolo tazko zvladnut ale bolo to zvaldnutelne a vybereme si krajinu narodnost rodny jazyk socialnu situaciu a rodicov ktorych inkarancia sa dost zhoduje s nasou ulohou ak budu nasi rodicia

a tym dostaneme aj tie geny atd, kulturu naroda historiu

ci=o niekomu moze pomahat a niekomu naopak je to zakladny problem na risenie

napriklad ak sa niekto zbavit rasismu tak si vybere rasu krajinu atd kde sa tomu nemoze vyhnut

ale kazdy zivit kazda inkarnacia ma svoju lekociu ulohu a okrem toho si mame uzivat radosti a vzajomne inkarnacie na sebe nenavezaju a niet velky dovod risiet tie minule

to su take zaujmove kluby starych kartarok co toto propaguju

ale ak v zivote sa clovek nevie pohnut a vyriesit si problem potom treba venovat 10 minut zaletieniu tam kde problem vznikol pochopit ho vyrovanvta emocia zobrat si poucenie a problem rozpustit a vtedy to uz prestane byt pod uloha na riesenie a problem zmizne vratane vztahovych problemov alebo aj tazkych fyzickych chorob

o tom aka bola historia ludtsva vyvoj civilizacie a preco nasa civilizacia dala taky zroedney jednodochuy system pre Indov a pre Cionanov a Japoncov v roznych tych akoze azijskych – vychodnych filozofaich uceniach lieceniach atd

sa dost dobre pise ako uvodne citanie na

vedy.in

je to slovensky web ale koli istote bol zrejme preneseny na indicky server

myslim istota pred nasim politickym systemom

je tam nesmierne mnozstvo info vo velmi zdlhavych clankov kde clanok casto ide uplne inym smerom a az neskor sa vrati k teme takze to je len pre trpezlivych

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 07:08:46

>> jm1, 14. 05. 2015 06:56:09

ako vzdy zakladne nechapenie celej problematiky a uplne nelogicke pouzivanie znasilnenej matematiky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 07:13:21

MAXi

nazad k ATB a cukrovej teme

teraz mam podobne dni

zerem vela, zerem sladke berem ATB

pred par dnami sa z roznych zdrojov dosrtali do man nejake rozne bakterie virusy a iny mikrosajratjt

a jak sa rozmnozili prisla unava pocity ako pri horucke slabost toc enie hlavy a starsna cukrova pazravost

dokonca som prerusil moje bezmukove bezobilne obdobie a zacal som jest chleby s povidlami

uz som viackrat pisal ze baketrie atd ziju z cukru a ked sa rozmnozia tak agresivne cukor pytaju cez ovplyvnovanie chuti napadnuteho tela a ze ako cukro zeru, telo ktore nie je v aerobnom sportove vykone nema nastartovane palenie tuku na glukozu a tak nastane rapidny pokles hladiny cukru

to je unava slaboist atd

a nastane cuyjkrova pazravost

u mna tiez bilekovina pazravost

pokial stale tu pazravost v sebe mas znaci to ze stale nie si zdravi a ze nie vsetky kmene bakterii a virusov uz vydochli

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 07:34:52

>> jm1, 14. 05. 2015 07:16:40

Zrovna toto by mohlo být vysvětlitelné buď tím, že se buď zvyšuje množství těch, kteří jsou historicky první inkarnací, či se prodlužuje doba mezi inkarnacemi, pak by ovšem byla hloubka stromu inkarnací mnohem menší než hloubka stromu předků. Tolik k matematické poznámce, jinak inkarnace neřeším.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 07:48:03

>> rudo, 13. 05. 2015 23:19:09

No, ale délka cyklu se vesměs odhaduje statisticky, ale jednak tu bývá problém podobný, jako u kostky, tedy identifikace, že už nastala další fáze, a kromě toho je otázkou, nakolik je vývoj opakovatelný, s ohledem na obrovské změny, ke kterým v posledních desetiletích došlo a stále dochází.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

10 km: 0:39:24 (2015)
půlmaraton: 1:29:34 (2014)
maraton: 3:11:05 (2015)

Petr H muž 14.05.2015 08:07:44

Jsou takové duchovní směry, co říkají, že na zemi existuje jen jediná bytost – bůh. Ta prožívá životy nás všech. Tedy v jednom životě je bůh například Hitler, v druhém žid z koncentráku. Nelze tedy mluvit o inkarnacích jako o oddělených liniích spolu nesouvisejících bytostí. Jinak ale existují i takové směry co právě zastávají ty teorie o tom, že je omezený počet duchovních bytostí co se musí inkarnovat do nově narozených. A zatímco v minulosti po smrti byly tyto bytosti dlouho v „nebi“ aby mohli dokonale vstřebat svou pozemskou zkušenost, tak nyní se musí inkarnovat do nových těl velmi často. Nejsou tedy schopny tak dobře vstřebat přínos svých minulých životů, jsou kvůli tomu poškozené a proto je svět dneska v nepořádku :-)

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 08:21:38

>> jm1, 14. 05. 2015 08:11:39

Zajímavé pro mě je, že více někdo mluví o vlivu inkarnací, tím méně vesměs mluví o vlivu genetiky, který přitom je měřitelný a v některých situacích statisticky průkazný.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 14.05.2015 08:29:13

>> rudo, 14. 05. 2015 07:13:21 zacal som jest chleby s povidlami

Toto ale více odpovídá tomu přístupu, o kterém tu píšu, tedy aby člověk více naslouchal aktuálním potřebám svého těla a podle nich se pak řídil.

V minulých týdnech jsem přešel na cukrovější období, s vyšším podílem sacharidů, včetně fruktozy a sacharózy, a menším podílem tuků. Chutná mi to a hmotnost se přitom konečně dostala na prosincové hodnoty, tedy je o 2,5 kg níže než začátkem dubna. Pohybu mám stále stejně, cca. 2 hodiny denně. Jsem ale zvědav, co bude v dalších týdnech, určitě se ale chci řídit nadále svými chutěmi, při příjmu kolem 15 až 16 tisíc kJ na den.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 08:42:55

>> jm1, 14. 05. 2015 07:16:40

trepes ako vzdy ideologocke blbiny

postavil si si absolutne nezmyselnu teoriu a aby si dostal svoj vysledok tak si vzal asi 12 pociatocncyh postulatov ktore boli vsetky uplne chybne a nespravne a zlepil si ich do svojej teoprie potom si na takuto falosnu teoriu zacal aplikovat logicku matematiku tvaroac sa ze nieco dokazujes

vsetko co si dokazal je nezmyselnost tvojej teorie a teda aj vadnost tvojich pociatocnych postulatov

schvalne napsie vsetky svoje vychodzie postulaty v co najjednoduichsej for­me

a lahko ich bude ukazat ako vadne

tvoj pristup je tak typicky pre ludi co sa absolutne nevyznaju v problematike ale hraju akysi vedecky pristup zneuzitim vedeckych prostriedkov a pomocok

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 14.05.2015 08:44:07

>> Petr Kaňovský, 14. 05. 2015 07:48:03

co ja viem

frekvenciu kmitajucej struny mozes zmerat okamzite

ze by meranie frekvencie alebo meranie fazoveho posuvu bola statistika?

okrem toho ked sa viac cykov roznych dlzok zladi v nejakom bode vytedy nastane nieco vyrazne

a vyznamne zmeny posledneho obdobia prave ukazuju konciaci galakticky cyklus

tie zmeny prisli preto ze cyklus konci a nie naopak

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.