Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » ROZHOVOR: Znalost sportu a věcí, které prodáváte, bude vždy rozhodovat [článek]

ROZHOVOR: Znalost sportu a věcí, které prodáváte, bude vždy rozhodovat [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 30.12.2014 18:53:51

Neskrýval potěšení z úspěchu v anketě, kterou považuje za stále respektovanější. Cítí respekt z konkurence obchodníků s laciným zbožím ucházející kvality. A chce nadále sázet na vřelý vztah k zákazníkovi a mimoobchodní aktivity. Povídali jsme si s Michaelem Dobiášem, majitelem firmy Trailpoint, která i letos získala nejvíce vašich hlasů v tradiční anketě o běžecký obchod roku.
Odkaz na článek

avatar

Celkem 390,34 km
Minulý měsíc 0 km

Lucka T. žena 31.12.2014 08:48:06

Blahopřeji k vítězství. Jen mám trošku připomínku. . Jsem běžec „hobík“ a veškeré vybavení mám právě z Lidlu a nijak mě to neuráží a na těch mých 5 km denně mi to zatím stačí. Možná až se mi podaří překonávat větší vzdálenosti, tak se odměním botičkami právě od Vás :-) Ale ještě na okraj – měla jsem pro mě drahé boty (NewBalance za 1600 Kč) a šíleně mě v nich bolely nohy. Teď běhám v lidlovských a je to o.k.

Motto: Začala jsem, abych zhubla a teď už i pro radost :-)
avatar

Praha

Celkem 7068 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:01:14 (2011)

Michael D. muž 02.01.2015 16:59:46

Ahoj Lucko, nechtěl jsem komentovat kvalitu zboží v Lidlu. Já tam ani nechodim a podle reakcí zákazníků a kamarádů se tam opravdu dají pořídit slušné věci. Lidl nemám rád kvůli tomu, jak vznikala jejich síť obchodů. Naprostá arogance jak ve vztahu k správním orgánům tak k životnímu prostředí. Asi jsem tenhle řetězec neměl komentovat vůbec. Pokud ti boty které jsi koupila u nás nesedí, je mi to líto. To se ale bohužel občas stává i u mnohem dražších modelů, vlastně s tím cena nemusí mít nic společného. Jestli chceš, můžeš se u nás stavit na diagnostiku, samozřejmě zdarma. Ať to v novém roce dobře běhá. Michal

>> Lucka T., 31. 12. 2015 08:48:06

avatar

Praha

10 km: 0:46:38 (2014)
půlmaraton: 1:44:33 (2016)

David Grey muž 03.01.2015 09:49:21

Ahoj, u prilezitosti rozhovoru s Michalem, bych chtel jemu a jeho kolegum podekovat za praci, kterou delaji, protoze ji myslim delaji opravdu dobre. Resili jsme spolu i vymenu bot za jine po te co mi nesedly a vse vzdy bez problemu a s ochotou. Jsem opravdu rad za to, ze tu jsou. At to beha a preji pevne zdravi!

avatar

Celkem 390,34 km
Minulý měsíc 0 km

Lucka T. žena 06.01.2015 10:17:08

>> Michael D., 02. 01. 2015 16:59:46

Ahoj Michale, díky za odpověď. Ráda se stavím, až budu mít cestu do Prahy. Ty „drahé“ boty byly ze sportisima :-) Docela by mě zajímalo, jak na tom jsem s došlapem a jak moc mají boty „šité na míru“ vliv na výkon. Třeba někdy právě díky Vám dosáhnu vytouženého půlmaratonu. Zdravím a přeji hlavně zdraví a ať to běhá, Lucka

Motto: Začala jsem, abych zhubla a teď už i pro radost :-)
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.