Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Nemoc a fyzická kondice

Nemoc a fyzická kondice

Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Roonaldo08 muž 17.09.2008 09:48:29

Dobry den, chte bych se zeptat jak to bude s moji fyzicko kondici kdyz budu po nemoci???

Hraju fotbal uz nekolik let, napr. letosni letni pripravu jsem si odmakal castecne celou a to jak s dorosteneckym tymem tak s Ackem. Vim prvni ligu nehrajem :-D ale byl to zahul – fyzicku jsem mel dost dobrou a proto se ptam co mam delat po nemoci kterou jsem ted chytl, aby se mi potom fyzicka kondice zase vratila. Nebo uz je to vsechno behani v pr**** a budu muset zacit znovu. Jo navic jsem jeste alergik :-D takze kdybyste byli tak hodni tak treba i poraddte co mam delat abych se vyhnul zbytecnym nachlazenim nebo nemocem jako je tato. ( jo jenom upozornuju ze „ZOBAT“ nikdy nechci:-D ) Budu kazdemu moc vdecny i za malou radu – predem Dekuji Ondra

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 17.09.2008 10:00:29

Asi by si měl doplnit, co to bylo za nemoc.

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 17.09.2008 14:48:19

A tiez ako dlho Ti trvala. Ak len klasickych 7–10 dni, tak nemusis mat strach a po kratkom opraseni bude fyzicka OK. Len ju treba udrziavat aj POPRI treningoch a zapasoch. Na zaciatku sa budes citit trochu zhrdzaveny (zrezively – preklad pre mladsiu generaciu :)), ale po takych 10-tich dnoch budes OK.

avatar

Roonaldo08 muž 17.09.2008 15:29:22

Jee tak to dekuju za odpovedi. Jinak nemoc mam jeste ted :-D trva od teto nedele (14.) a videl bych to tak do patku. Jinak bych rekl ze mam normalni nachlazeni kasel ryma nic az tak hrozneho…takze bych jenom tak rekl ze radite to poradne vylezet a pak pomalicku chodit behat at se to telo z toho lezeni a oslabenosti probere – pak do toho ty treninky a zapasy a mohlo by to byt teda ok jjj??? A jeste jsem zapomnel je mi 17 let.

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 18.09.2008 21:11:19

Obdivujem ľudí,ktorí dokážu chorobu vyležať,alebo aspoň vynechať beh.Čo hovoríte na stepper miesto behu?

avatar

Roonaldo08 muž 19.09.2008 11:30:33

Tak to bud rada ze me neznas. Ja jsem prave ten typ cloveka – co je do fotbalu blazen – jsem nachlazeny -stejne du hrat – boli me sval stejne to du rozbehat proste me pred tim skoro nic nezastavi :-D ale ted jsem si rekl bud rozumny a zustan doma. Takze moc obdivu mi neskladej – jsem spis takovy blazen :-D

Jo kdyztak se omlouvam za tykani ;-)

avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 19.09.2008 12:07:40

[quote=Roonal­do08]Tak to bud rada ze me neznas. Ja jsem prave ten typ cloveka – co je do fotbalu blazen – jsem nachlazeny -stejne du hrat – boli me sval stejne to du rozbehat proste me pred tim skoro nic nezastavi :-D ale ted jsem si rekl bud rozumny a zustan doma. Takze moc obdivu mi neskladej – jsem spis takovy blazen :-D[/quote] Myslim si, ze to je spravny pristup – i pri nachlazeni je lepsi nejaky ten trenink vynechat, nez se to snazit vybehat. Pro telo je to akorat zbytecna zatez navic. Par dni pod perinou jeste nikoho nezabilo, rozhodne se tim nevypari nabehane kilometry. Po odpocinku pak trenovani pujde mnohem lepe.

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 19.09.2008 12:31:58

I když si ve Tvým mladým věku myslíš, že jsi OK, tak všechna přechození nemoci si tělo „pamatuje“. Někde uvnitř se to sčítá, a jekmile se naplní buffer, vyrazí to nemilosrdně ven a není proti tomu obrana. To však bývá až tak někdy kolem třicítky nebo i později. Je to individuální. Takže teď si zaděláváš na to, jak se budeš cítit ve vyšším věku. Mně to říkali v mládí taky… a nevěřil jsem. Už věřím… :-))

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Kaznějov / Plzeň

10 km: 0:43:47 (2008)

Bartondo muž 19.09.2008 13:46:26

Svatá slova :) Přecházení nemoci je největší nesmysl co mlžeš udělat, navíc i přínos tréninku, když tělo není v pohodě, je absolutně mizivý. Když je motor zadřenej tak ho taky nevytočíš…

[quote=Kydy]I když si ve Tvým mladým věku myslíš, že jsi OK, tak všechna přechození nemoci si tělo „pamatuje“. Někde uvnitř se to sčítá, a jekmile se naplní buffer, vyrazí to nemilosrdně ven a není proti tomu obrana. To však bývá až tak někdy kolem třicítky nebo i později. Je to individuální. Takže teď si zaděláváš na to, jak se budeš cítit ve vyšším věku. Mně to říkali v mládí taky… a nevěřil jsem. Už věřím… :-))[/quote]

Motto: Víte chlapci, nukleární reaktor není jako žena. Stačí si přečíst návod a mačkat správná tlačítka. (Homer Simpson)
avatar

Přerov

Celkem 40490 km
Minulý měsíc 318 km
10 km: 0:40:48 (2019)
půlmaraton: 1:31:12 (2019)
maraton: 3:26:35 (2019)

Juraman muž 19.09.2008 14:12:03

Svatá pravda, přecházet by se nemělo ani obyčejné nachlazení. Už se to i mě párkrát pěkně vrátilo!!! Pořád jsem si říkal, že to nic není a běhal jsem dál v jakémkoli počasí a výsledek byl, že mi to nic nedalo a ještě jsem onemocněl víc a trvalo to 2× tak dlouho než jsem to vyléčil. Raději vynechat 3–5 dní až nachlazení a rýma opadne a zase vyrazit:))) A pokud nemáš antibiotika tak to zase tak hrozný s tím návratem fyzičky nebude:)))

Motto: Sport je nejlepší lékař:))
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 20.09.2008 15:05:23

Ja by som az tak chulostivy pri nachladnuti nebol. Ak tam nie su komplikacie vo forme kasla, ci zvysenej teploty, pripadne zapaleneho hrdla, tak behat kludne idem. Po behu sa citim vzdy lepsie, vyprazdnim si dutiny a nos a vobec mi to osviezi telo. Samozrejme, nejake intenzivne, ci dlhe treningy si prelozim o par dni neskor, az mam pocit, ze nadcha ustupuje. Tak alebo tak, trva to minimalne 7 dni a vylezana tyzden :) Komplikacie kvoli obycajnej nadche som nikdy nemal a behavam s nou uz aspon 15 rokov… S chripkou je to samozrejme ine, tam je klud nevyhnutne nutny.

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 06.03.2010 12:17:07

Tiez som bol pred tyzdnom prechladnuty – nadcha a docital som sa na nete, ze clovek by mal lahko cvicit, aby sa pohol lymfaticky system, ktory vyplavy toxicke latky z tela. Tak som si isiel prvy den zabehnut 10km tempom 6:25, druhy den 8km tempom 6:10 (vsetko pri teplote cca. +3 St.), treti den som si dal volno a viditelne nadcha prestavala, no a stvrty den po zaciatku prechladnutia som mal po chorobe. Cize cela doba sa mi skratila z povestnych 7 dni na 4 :) S chripkou by som to uz asi neskusal, i ked pisali aj o chripke, ze sa ma tiez lahko cvicit

Nalezené položky: 12 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.