Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Prosím o radu, co vybrat

Prosím o radu, co vybrat

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bjorken muž 18.01.2009 00:26:44

Chystám se začít běhat. Už jsem nějakou dobu i běhal „pro dobrý“ pocit, ale s neodpovídající obuví. Moc prosím o radu. Vážím někde mezi 80ti a 90ti kilogramy. Měřím něco přes 185cm. Je mi 19 let. Do obuvy můžu investovat tak do 2500Kč, navíc bych potřeboval vzhledem k ostatním výdajům, aby vydržela. Povrch, po kterém v okolí běhám je buď jen asfaltka nebo to můžu skloubit s polní cestou (ne vždy běhatelná) a potom by to vyšlo asi 30% asfalt a pak 70% polňačka. Ale jak jsem psal, ne vždy je tato trasa možná. Žádné lesní cesty v okolí bohužel nejsou. Předem moc díky za všechny tipy a rady. Opravdu se v tom nevyznám, vděčný budu i za tip, kde nakupovat. Díky b

avatar

N-Dorfin muž 18.01.2009 19:00:59

jo, tak to máme stejnej problém :D .. já už to rozepisoval tady … http://forum.behej.com/…erneho-bezce … jedinej rozdil mezi nama je, ze ja jsem lehci ;) …

Ale tak co jsem tak koukal, mel by si asi napsat typ svoji nohy a doslapu .. i kdyz jak to tak vypada, je asi mala sance ze by ti nekdo poradil ;) ..

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.