Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Prosím o tip na místa kde se dá běhat v Liberci.

Prosím o tip na místa kde se dá běhat v Liberci.

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

pitrsonek muž 24.03.2009 14:49:41

Ahoj, jsem na kolejích Harcov v Liberci a chtěl bych zase začít pravidelně běhat. Jelikož moc Liberec neznám, co se týče běžeckých možností, mohl byste mi někdo dát tip na nějaké dobré místa, kde se dá poblíž kolejí běhat? Představoval bych si tratě od 4 – 10 Km, mírné stoupání nic šíleného .-).

Pod kolejemi je hned přehrada, ale je to krátké a dá se běhat jen z půlky, protože z jedné strany je dost frekventovaná silnice.

Děkuji za tipy, mějte se.

Motto: Hledáte parťáka pro sport? (běh, kolo, plavání, volejbal, posilovna, atd.?) Zkuste: http://www.najdisipartaka.cz
avatar

Mladá Boleslav

Celkem 30 km
Minulý měsíc 0 km

thebambus muž 02.04.2009 13:29:38

Ahoj taky jsem na kolejich a kdyz se jde behat tak asi nejlepší je podle mě vzít to nahoru na českou chalupu a tam pak podle nálady…a nebo trochu oklikou pres lidaky tam to neni takovej kopec.. asi ani ty liďáky úplně nesplnujou představu mírného stoupání ale najít něco rovnějšího je problém a navíc když se nejdřív stoupá tak se pak může klesat:) … kdyby si sháněl spoluběžce tak icq 219226096 – rád se někdy přidam:)

avatar

Praha

10 km: 0:39:41 (1991)
půlmaraton: 1:39:10 (2012)
maraton: 3:43:07 (2012)

vtt muž 02.04.2009 15:32:11

V Liberci se da behat vsude, a Harcov koleje je snad uplne idealni misto na start. Roviny – kolem LBC prehrady, ta silnice frekventovana neni, neboj se toho Libereckou prehradu jsem obehl minimalne 1000× a v pohode. Kopce – z Harcova kamkoliv smer Ceska Chalupa, prehrada Cerna Nisa, Katerinky, Jablonec pres Lukasov po asfaltce. Vem si mapu KCT 1:50000 a jenom vybirej.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 03.04.2009 09:01:55

Ono je to v dolíku, tak moc rovinu chtít nemůžeš (kromě té přehrady). Ale když poběžíš do Lidových sadů, tak tam pak můžeš běžet lesíkem skoro po rovince.

Jo a bambusi, co to plavání? :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Mladá Boleslav

Celkem 30 km
Minulý měsíc 0 km

thebambus muž 04.04.2009 13:51:13

[quote=Advid]Jo a bambusi, co to plavání? :)[/quote] Ehm:) po tom, co sem se nechal vyhecovat v jinym vlákně na těch 1500m tak sem na plavání zcela zanevřel. Běham, bajkuju a hledam závody kde se moc neplave – třeba takovej kytlickej minitriatlon vypadá velmi rozumně:)

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 05.04.2009 07:52:50

Tam je ale strašně studená voda. :-) A rychle se tam nedá moc plavat ani když plaveš dobře. Leda to brát hlava nehlava. :-)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Mladá Boleslav

Celkem 30 km
Minulý měsíc 0 km

thebambus muž 05.04.2009 19:58:15

[quote=Advid]Tam je ale strašně studená voda. :-) A rychle se tam nedá moc plavat ani když plaveš dobře. Leda to brát hlava nehlava. :-)[/quote] No tim líp aspon mi ty štiky tolik neuplavou:)

avatar

pitrsonek muž 05.04.2009 22:30:39

Hele já jsem bačkora, teď jsem kulové rok dělal, tak se chci do toho zase opřít. Dřív jsem běhal +/- 7Km kolem 35 km. Teď potřebuji zvolna začít a dostat se do toho, abych se odlepil od židle u PC .-) Takže, spíš hledám nějakého začátečníka, jako jsem já .-)

Motto: Hledáte parťáka pro sport? (běh, kolo, plavání, volejbal, posilovna, atd.?) Zkuste: http://www.najdisipartaka.cz
Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.