Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty. Pohodli vs. technologie

Boty. Pohodli vs. technologie

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 14 km
Minulý měsíc 0 km

Fujedas muž 28.03.2009 19:38:22

Ahoj. Zacal sem zase po delsi dobe behat a rek sem si ze si na to uz konecne koupim boty. Plan byl takovy, ze do toho dam tak 2500. Kdyz uz, tak uz :-) Zkousel sem ruzny modely od Adidasu, a nakonec sem zkoncil u Adidas Allegro za 1250 ve vyprodeji, ktery mi padli na nohu jako ulity. Snad jako prvni boty v zivote hned na poprve , bez rozslapnuti. Takze otazka je, jestli radeji levnejsi ale dobre padnouci, nebo drazsi (neni to argument pro rozhodovani) a plny tech hi-tech teechnologii, co za cloveka behaj samy. S tim ze se casem rozslapnou :-)

avatar

Štěpánovice

Celkem 11490 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:13 (2011)
půlmaraton: 1:39:49 (2010)
maraton: 3:43:18 (2007)

VanaXXL muž 28.03.2009 20:18:44

Nepočítej s tím, že se Ti boty rozšlápnou. Musí od začátku padnout.

Motto: Life is too short to remove USB safely
avatar

Celkem 723 km
Minulý měsíc 0 km

RADU muž 29.03.2009 15:10:26

Po delší přestávce chci začít zase běhat a protože první boty jsem dvakrát reklamoval až mě nakonec za ně vrátili peníze stojím zase před volbou jaké boty koupit.Připadá mě,že výběr správné obuvi je tak trochu už věda a orientovat se ve všech moderních technologiích a doporučeních přestává být pro neznalého člověka trochu problém.Podle otisku chodidla nemám plochou nohu ani vysokou klenbu.Běžné boty mám nejvíce opotřebené z vnější části paty což ukazuje na supinaci.V knize Běhání…se uvádí,že mnozí běžci se na základě opotřebování obuvi na vnější straně paty domnívají,že patří ke skupině s nadměrnou supinací.Ve většině případů se ovšem mýlí,protože mírná supinace na začátku došlapu je zcela přirozená a žádoucí.Na co se potom zaměřit při výběru bot na stabilní boty,tlumivé nebo s kontrolou pronace-supinace…

avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 02.04.2009 16:53:06

…a proč ne dražší, dobře padnoucí a plné technologií:-)
Jedno přeci nevylučuje druhé…

Motto: ...kam až?
avatar

Praha

10 km: 0:34:49 (2005)

Čarňanský muž 03.04.2009 13:27:00

[quote=RADU]Po delší přestávce chci začít zase běhat a protože první boty jsem dvakrát reklamoval až mě nakonec za ně vrátili peníze stojím zase před volbou jaké boty koupit…[/quote] Třeba ti pomůže tohle: http://www.behej.com/…selector.phphttp://zdravi.idnes.cz/…vy-sport.asp

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.