Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Poradíte mi???

Poradíte mi???

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Petula82 žena 31.03.2009 16:32:36

Dobrý den, prosím o radu. Začala jsem běhat už minulé jaro, léto, podzim. V zimě jsem přestala, ale 3× týdně jsem navštěvovala fitness, pokaždé 30minut rotoped, orbitrek poté 40–45minut posilování. Vše jsem konzultovala s fitness trenérem. Teď jsem se pustila opět 3× týdně běh v lese, vždy 30minut + 2× týdně fitness. Chtěla bych poradit jaké časové intervaly zvolit, aby se mi podařilo sundat 5kg. Nyní 172cm/60kg. Všem moc děkuji za rady. P

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 31.03.2009 16:48:27

Neporadím :-) Jen se ptám, proč potřebuje sundat 5 kg někdo, kdo má poměr hmotnosti a výšky v pořádku nebo je spíše štíhlý (štíhlá). Proč měnit to, co funguje dobře…

avatar

bratislava

lusinkav žena 31.03.2009 17:08:50

fuuuuuha holka, podla mna to mas svaly a ne tuk, tak to by som nezhadzovala na tvojom mieste .. a okrem ineho, nejaky ten podkozny tuk potrebujes ..

no ale ine si chcela, ja by som rada dala dole tiez nejakych 5 – 8 kilo, a 30minut behu je malo, takže ja sa snažím dostať na dobu behu aspon 45minut .. a tiez ked som presla cele forum aj web, tak vsade pisali ze ked chce clovek zhadzovat tuk tak by mal dat takych minimalne 45minut pomaleho behu .. tak snad je to pravda :)

ale este raz, pokial mas svaly a ne sadlo, tak tych pet kil dole nedas, a aj tak by to bolo kontraproduktivne zbavovat sa svalov .. kazdopadne drzim palceky

edit: pridavam tuto linku, hned na prvej stranke behej.com je uplne dole

http://www.behej.com/…hubnuti.html

toto si idem naordinovat ja najblizsie obdobie :) a este nejakymi fartlekami to budem striedat nech to neni nuda .

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.