Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Měření ranní TF

Měření ranní TF

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

bugik žena 25.08.2009 08:31:46

Pořád tady čtu, jak si někdo měří ranní TF a podle toho se raduje, že se zlepšuje, nebo zjistí, že ne něho něco leze… Ráda bych to taky zkusila, ale nechápu, jak to prakticky realizujete :) S pulsmetrem přece nespíte, ale než si ho ráno nandáte, tak se tep dost zvedne přece, ne? Zkoušela jsem si ho měřit dneska ráno jednoduše ručně, ale nejdřív jsem musela vstát a zapnou si vteřiny na hodinkách, protože se samy vypínají a jinou vhodnou časomíru zkrátka nevlastním a pak jsem se tam dvě minuty kroutila a snažila si nahmatat puls :D Jak to děláte vy?

avatar

Praha

Celkem 1684 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:40 (2009)
půlmaraton: 1:34:47 (1970)
maraton: 3:48:51 (2009)

Lovec muž 25.08.2009 09:17:13

Já už si to zautomatizoval, na nocnim stolku vedle postele mam dig. hodinky, kde jsou i sekundy. Rano jak se probudim tak jeste nez otevru oci saham po hodinkach a druhou rukou na krk. Hodinky priblizim tak na 10 cm od oci abych vubec neco zalepenyma ocima videl :-) Kouknu kolik sekund a pocitam. Po minute mam vysledek a mnohokrat pak spim jeste dal :-))

Motto: Smile, breathe and go slowly
avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 09.10.2009 13:40:47

myslis ze ked sa rano zobudim a dam si na seba ten pas tak sa nejak zasadne zmeni hodnota TP v klude?

avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 09.10.2009 16:23:20

[quote=boulder3]mys­lis ze ked sa rano zobudim a dam si na seba ten pas tak sa nejak zasadne zmeni hodnota TP v klude?[/quote] Mně jo, stačí mi otevřít oči a pomyslet, co mě ten den čeká a tepovka rázem skáče, natož soukat se do pásu… To je jeden můj problém. Ten druhý se mi nepodařilo vyřešit: Když se probudím, tak nejsem schopná si tepovku vůbec nahmatat. Ani na zápěstí, ani na krku, tlukot srdce vůbec necítím. :(

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 09.10.2009 19:35:42

Ved to je aj moj pripad, ja si neviem namerat pulz vobec nikdy hahaha

avatar

silas15 muž 02.04.2010 16:21:38

Ahoj, chtěl bych se zeptat, koupil jsem si hodinky sigma onyx fit, ráno když sem si ze srandy nasadil pás, a měřil, mel jsem TF kolem 60 ale dost často to skočilo až k 50 a tam se to drželo. Je to normální? Říkal jsem si, že sou elektrody málo vlhký a navlhčil jsem je vodou, ale bylo to stejný. Teď když sedím u pc a měřím si tep tak mám okoklo 70. Nejsem nějak trénovanej, ani výrazněji necvičím a je mi 21 let.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.