Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Kycel

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

onasYs muž 02.10.2009 10:11:51

Ahoj, mam problem s bolesti v kycly, bolest se projevuje po ubehnuti cca 5–8km jenom na jedne strane, prave. Prvni problem sem zaznamenal po ubehnuti 25km v tempu 5:15 v srpnu, ke koni behu jsem zacal citit problem ale nevenoval sem mu pozornost. Od te doby se bolest objevuje pravidelne po ubehnuti 5–8km v jakemkoli tempu, jedina pomoc hned prestat bezet udelat par cviku a uvolnit nohu, na chvili se to uklidni ale po 3–5 minutach se bolest vraci. V normalnim fungovani nic necitim. Prosim tedy nejakou zkusenost, nebo doporucit ortopeda v Praze. diky

avatar

Praha 4 - Hrncire

Celkem 375 km
Minulý měsíc 0 km

Ads žena 06.10.2009 13:42:44

Zalezi cemu rikas bolest kycli – pokud je to z vnejsi strany, tak to nemusi byt kycle. Muze to byt nezpevneny zadek (na velikosti nezalezi, opravdu). Pak staci jednoduche cviky – zatinani pulek (proi cisteni zubu, zastavce MHD apod). Mela jsem podobny problem, na rentgenu nic, lekari mi take neporadili, az zkusenejsi bezci a po 14 dnech jsem uz videla velke pokroky – zadne bolesti. Ale opravdu zalezi, kde te to boli. Pokud z vnitrni strany, tak urcite bych sla k lekari.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.