Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Očkování a běh

Očkování a běh

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 03.10.2009 15:15:19

Nechávala jsem se očkovat proti chřipce a zapomněla jsem se zeptat, kdy můžu jít zase běhat. Jak to děláte po očkování (jakémkoliv)? Šetřite tělo nebo jdete běhat a případných nežádoucích účinků si nevšímáte?

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
avatar

Praha 17-Řepy

walker muž 03.10.2009 19:19:04

Doporučuje se nejméně jeden den klidu, zvlášť nemamáhat svaly, do kterých bylo očkování aplikováno

Motto: Sportem ke zdraví!
avatar

Praha

Celkem 26354 km
Minulý měsíc 21 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 03.10.2009 19:32:01

Nejsem doktor, ale kvůli cestování mám v sobě několik desítek očkování (s jedinou výjimkou bez vedlejších následků), ale bylo mi vysvětleno, že bych se tak den dva neměl zatěžovat, protože jinak tělo nemusí vytvořit potřebné protilátky (nezbyde na to „pracovní kapacita“) a minimálně to jsou vyhozené peníze (horší pak, že si člověk myslí, že je chráněn a ono nic).

avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 03.10.2009 21:28:10

Děkuju, raději počkám dva dny, jsem typ, kterému se ze zdravotního hlediska komplikuje téměř cokoliv.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.