Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest bércových svalů

Bolest bércových svalů

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

dyv 02.06.2006 21:27:29

Ahoj, můj problém se týká dost velké bolesti bércových svalů (neboli hluboké natahovače nohy a prstů nohy – musculus extensor digitorum, neboli holenní sval přední – natahovač nohy – musculus tibialis anterior, nevím presně, jak se to jmenuje). Nemám to z běhu, ale z bruslení na bruslích (zkouším to dělat závodně). Už mě to chytlo loni, ale nějak jsem to přestál (pořádně si to nepamatuju). Letos to vzniklo po cca měsíčním dost náročném tréninku, takže bych řekl přetrénováním (zkoušel jsem i jiné boty, ale nepomohlo). Už týden jsem bez sportovní aktivity a začal jsem to jemně masírovat a mazat gelem Ibalgin, ale spíše bych řekl, že bolest je větší než na začátku. Bolí to pouze při bruslení a také když na to šáhnu (při masírování nebo natírání gelem). Na levé noze to bolí více než na pravé. Zkoušel jsem najít nějaké info na netu, ale bez nějakého většího úspěchu – většinou doporučují klid a masáže (ale po týdnu to mám bolestivější). Obracím se tedy na Vás s otázkou, jestli s tím někdo nemáte zkušenost, co pomohlo Vám?

Díky.

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 02.06.2006 22:39:22

Na Tvojí otázku se dá odpovědět dvojím způsobem (pozor – nejsem doktor) a) musculus extensor digitorum jako " přitahovač" je jako první na ráně,používej heřmákové obklady. b) pužívej heřmánkové obklady c) pokud nemáš obklad oblož, obložené mí stoje následně … Pokud se týká druhé části dotazu : a) doporučuji používání heřmánkových obkladů a chilli. b)klid a chilli c) klid , masáže, chilli a za d) červeného trpaslíka LBS last boy scout

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8764,4 km
Minulý měsíc 11,2 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 05.06.2006 09:47:27

Me tyhle svaly na bruslich taky boli uz po par minutach… Doposud jsem si myslela, ze je to spatnou technikou. Jezdim dost sporadicky, takze me to pokazde stihlo prestat samo od sebe. Pokud nepomaha tydenni klid a vsemocna Ibalginova mast, tak bych mazala k doktorovi.

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 27.12.2006 08:39:45

Mě začaly tyto svaly bolet docela nedávno. Bolí tak 3 km po výběhu a pak zase ne. Není to botami ani technikou. Začalo to tak nějak z ničeho nic. Možná je to tou zimou, ale jinak opravdu nevím.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Praha/Jičín

Celkem 4928 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:36 (2008)
maraton: 3:24:46 (2008)

vkuzel muž 27.12.2006 15:37:05

dyv ::: Člověče, nemáš tam náhodou nějakej zánět? (To mě napadlo, když jsi to nechal v klidu a přesto tě to bolí). Mrkni třeba sem: http://sprinter.wz.cz/okostice.htm anebo sem http://www.ordinace.cz/…use/44/2594/ (i když na toho přítele léčitele bych moc nedal a raději bych skáknul k doktorovi)

Jo, ještě můžeš zkusit třeba tohle, ha ha ha http://www.alavis.cz/…61215163214/

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.