Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest v stehne

Bolest v stehne

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 21.10.2009 19:36:13

Prosim znovu o radu…

Uz asi mesiac ma pobolieva prave stehno…nie cele ale asi tak 10cm nad kolenom smerom k vnutornej casti sthena. Nieje to nejaka bolest co by sa nedala zniest ale obcas ma to dost otravuje,pri behu to citim tam prvych 10 minut a potom uz som OK ale kazdy den to sem tam zacitim take pichanie v svale…neviem cim to moze byt…skusal som si to sam rozmasirovat ale moc to nepomohlo…nechcel som tym zatazovat ludi tu na fore ale uz to trva skoro mesiac a tak sa radsej spytam ci to nieto z vas pozna a po pripade poradi nejake riesenie. P.S. konecne som sa ako tak dostal do toho ze beham 4× tyzdenne po 1hodine a nechcel by som prestat trenovat kedze som si dal ciel v Breznu ze skusim polmaraton.

Dakujem za rady

Tom

avatar

bugik žena 21.10.2009 19:46:23

Ciste nahodou, nemas taky natrzeny sval, ze ne? Ja bych zkusila ortopedii.

avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 22.10.2009 17:48:47

A to ako zistim?

avatar

bugik žena 22.10.2009 18:35:53

[quote=boulder3]A to ako zistim?[/quote] Doktor to zjisti. Mne to bolelo jako das v urcite fazi kroku. A ted po 4 tydnech to boli tak sporadicky, hlavne kdyz toho pres den vic nachodim. Ono se to tezko popisuje. Taky urcite zalezi na mire toho natrzeni. Ale doktor na ultrazvuku to zjisti na jisto, v jakym stavu to je. A taky to muze byt hromada jinych pricin…

avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 23.10.2009 18:36:05

Bugik…ked mne sa k doktorom moc nechce…pokial to vyslovene nieje sportovy lekar tak tyto obycajny ti hned nakazu oddych a to sa mne nechce zrovna ked mam rozbehnuty trening…skratka im neverim ale na druhej strane sportovy lekary u nas si pytaju 20€ len za to ze ta objednaju a to sa mi 2× nechce platit. Radsej by som skusil samoliecbu za pomoci rad zkusenych bezcov, napr kolena ktore ma boleli som krasne rozchodil na zaklade tohto fora kde som sadocital par rad :-)

avatar

bugik žena 23.10.2009 19:55:00

[quote=boulder3]Bu­gik…ked mne sa k doktorom moc nechce…pokial to vyslovene nieje sportovy lekar tak tyto obycajny ti hned nakazu oddych a to sa mne nechce zrovna ked mam rozbehnuty trening…skratka im neverim ale na druhej strane sportovy lekary u nas si pytaju 20€ len za to ze ta objednaju a to sa mi 2× nechce platit. Radsej by som skusil samoliecbu za pomoci rad zkusenych bezcov, napr kolena ktore ma boleli som krasne rozchodil na zaklade tohto fora kde som sadocital par rad :-)[/quote] Tak tomu naprosto rozumim. Ja tam sla i kdyz se mi vybec nechtelo, protoze jsem zkratka nemohla bezbolestne ani chodit. Mela jsem 3 tydny pred pulmaratonem, ze ktereho pochopitelne seslo. Jestli to neni natrzeny sval, tak samozrejme mnohem vhodneji poradi sportovni lekar… Zase jestli s tim normane behas, tak to snad neni nic fatalniho. Ale nejsem doktor..

avatar

kolín

Celkem 4827 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:18 (2000)

radon muž 19.11.2009 18:26:38

zdravím vás.Dnes jsem běžel 6km v tempu,které mám nejraději,tedy 4,50min až 5,10min na kilák celkem 6km v průměrné tepovce 145,což je těsně pod 85procenty mého maxima.Když jsem doběhl chtěl jsem se lehce 2km vyklusat velmi pomalu.Začali mě ale děsně bolet stehna na přední straně,a taky kotníky.Je to zajímavý,nebot při rychlejším běhu to bylo v pohodě.faktem je,že jsem v posledních 3dnech naběhal 24km,vždy ve zhora naznačeném tempu a včera jsem si ještě k běhání přidal večer 1,5hod hokej,takže jsem asi zataženej…

avatar

Celkem 484 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:37 (2010)
půlmaraton: 2:04:05 (2010)

boulder3 muž 19.11.2009 20:16:00

[quote=bugik][qu­ote=boulder3]Bu­gik…ked mne sa k doktorom moc nechce…pokial to vyslovene nieje sportovy lekar tak tyto obycajny ti hned nakazu oddych a to sa mne nechce zrovna ked mam rozbehnuty trening…skratka im neverim ale na druhej strane sportovy lekary u nas si pytaju 20€ len za to ze ta objednaju a to sa mi 2× nechce platit. Radsej by som skusil samoliecbu za pomoci rad zkusenych bezcov, napr kolena ktore ma boleli som krasne rozchodil na zaklade tohto fora kde som sadocital par rad :-)[/quote] Tak tomu naprosto rozumim. Ja tam sla i kdyz se mi vybec nechtelo, protoze jsem zkratka nemohla bezbolestne ani chodit. Mela jsem 3 tydny pred pulmaratonem, ze ktereho pochopitelne seslo. Jestli to neni natrzeny sval, tak samozrejme mnohem vhodneji poradi sportovni lekar… Zase jestli s tim normane behas, tak to snad neni nic fatalniho. Ale nejsem doktor..[/quote] Tak konecne som sa dokopal k doktorovy ani nie tak koli stehnam ci kolenam ale koli chorobe a ked uz som tam bol dal som si spravit kompletku…

Vysledok? krv OK, moc OK, vyter z hrdla – streptokok – antibiotika, rengen pluc – OK, rengen kolien – odporucnie k ortopedovy – nalez degenerativne neviemco na chrupavkach :-(

Zatial som este nestihol navstivit toho Ortopeda, chystam sa buduci tyzden… ako som tak bol 2 tyzdne bez treningu stehno prestalo boliet (asi bolo pretazene a oddych mu pomohol) ale znova zacinam citit kolena… som zvedavy co ten ortoped povie… uz som zaplatil startovne na polmaraton :-)

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.