Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Problém s kotnikem

Problém s kotnikem

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kamilez muž 19.11.2009 22:36:22

Nazdar :) . Mám problém s pravým kotníkem. Nevím co to je, ale nemůžu ho moc ohnout např. tak jako levý. Koukal jsem se co stím asi mám…. takže jak ohnu levý kotník tak se ta kost vzadu normálně prohne a kotník se ohne jak má, ale když ohnu pravý tak se ta kost spis vyboulí takže ten kotník se ohne asi jen o polovinu co levý. Když ho třeba ohnu rukou a ne vůli tak se ohne normálně, ale když ho ohnu pomocí vůle tak právě nastane ten problém, vůbec nevím čím to je. Mám to strašně dlouho asi par let, ale ani nevím jestli jsem ho někdy vůbec ohnul normálně. Jestli náhodou tušíte co sním mám tak poraďte. ;-) :)

avatar

Celkem 3160 km
Minulý měsíc 0 km

coro muž 19.11.2009 22:56:20

no mám podobný problém ale z lavým členkom(kotníkom), pred rokom som ho mal zlomený, odvtedy mám pohyb v členku len polovičný, čo ma však prekvapilo na chirurgii po rentgene my bolo povedané že to nebola prvá zlomenina , tak odporučam vyšetrenie u odborníka, najlepšie ortopéda, nepodceňoval by som to…

Motto: "Musím tím projít a je mi jedno, jak těžký to bude." A.Schwarzenegger
avatar

kamilez muž 19.11.2009 23:03:54

:) jj dík, zajdu a uvidím co stím bude :)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.