Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » hypermarket X specializovaná prodejna?

hypermarket X specializovaná prodejna?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

pavla1 žena 05.01.2010 21:13:17

Ahoj všem, potřebovala bych poradit s koupí bot. Mám vybrané boty Mizuno Wave Rider 12. Myslíte si, že může být rozdíl v kvalitě bot, které se stejně označují, pokud je koupíte ve specializované prodejně nebo např. ve Sportisimu? Mám totiž takovou zkušenost s běžkama, proto by mě zajímalo, jestli to tak chodí i s běžeckou obuví (Sportisimo je totiž nabízí podezřele levně :)). Předem vám moc děkuju za zkušenosti. Pavla

avatar

Celkem 66902 km
Minulý měsíc 186 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 05.01.2010 21:48:43

Sportissimo ma casto velmi zajimave ceny, take tam nakupuji, ber je, nulovy rozdil v v kvalite.

Motto: Never give up!!!
avatar

pavla1 žena 05.01.2010 21:57:51

díky, mám ještě jednu otázečku, starší modely bývají mnohem levnější, myslíte že když boty leží rok,dva roky na skladě, že také mohou výrazně ztratit vlastnosti? Doporučujete spíš kupovat nové modely? Díky Pavla

avatar

maraton: 3:37:13 (2013)

StanoB muž 06.01.2010 22:35:05

nemyslim, ak ich maju dobre skladovane… nie je dovod aby sa material narusil…mozno snad castym skusanim za tu dobu co su na regale.

Sam som si raz kupil NB boty, na ktore som sa chodil pozerat, ako zaciatocnik – este nevedel ze su vhodne pre mna – chodil okolo nich rok a pol. Potom kupil, zabehal postupne cez 1200km a v pohode, drzia dodnes, sice ako uz len na bezne nosenie, ale kolko mozu mat…3 roky, no tolko to bude.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.