Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty pro pro běh 2* týdně

Boty pro pro běh 2* týdně

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

symmetry muž 26.01.2010 15:03:02

Zdravím, chtěl bych se zeptat něho zkušenějšího na radu: Měřím 175, vážím 75 a běhám cca 2–4 krát týdně (kromě zimy), trasu cca 5 Km po zpevněnm povrchu.

Mohl by mi prosím někdo dporučit nějakou dobrou obuv v relaci cca 900 až 1500 Kč? Až doteď jse běhal 4 roky v byčejných keckách od Vietnamců a nyníbych to chtěl změnit, nebo´t mě z nekvalitní obuvi doecla často bolí klouby.

Díky za každou radu.

avatar

Celkem 5384 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:55 (2009)
půlmaraton: 1:30:55 (2009)
maraton: 3:29:13 (2013)

Papy muž 31.01.2010 10:16:10

Vřele doporučuju navštívit nějakou specializovanější prodejnu a při výběru prvních párů pořádných bot neváhat vyzkoušet víc značek a typů a vybrat si ty nejlíp sedící. Rozdíl v botech je opravdu obrovský (asi jako jezdit na kole s furtšlapem a pak přejít na Velamosku s torpédem :D ). Ze startu je cenová relace do 1500,– docela nízká. Počítal bych ze začátku tak 1500.- až 2500,–. U kvalitních značek se dělají stále nové typy stejné řady a většinou jsou velikostně stejné (případné rozdíly se člověk dozví z recenzí). Můj příběh je ten, že nejprve Asics 1120 (perfektní slevová cena v kamenném obchodě 1800,– a já věděl, že to jsou ty pravé!), pak koupě modelu 2130 (na maraton expu za 2200,– ) – hned druhý den s nima maraton bez jediného otlaku a teď na mě čekají ve skříni Asics 2120 koupeny na Aukru za 700,–, protože někomu nesedly a mně padnou perfektně. Člověk si pak může vyhlížet boty za 1500,– na netu třeba ze zahraničí, ale musí vědět, co mu padne. Takže investuj určitě tolik, kolik je potřeba, aby ti sedly líp než perfektně. Uvidíš, že i ten požitek z běhu se o 100% zvedne.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.