Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Jak důležitý je při běhu věk?

Jak důležitý je při běhu věk?

Nalezené položky: 57 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Praha 4 - Kamýk

Celkem 4054,61 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:12 (2012)
půlmaraton: 1:36:57 (2009)
maraton: 3:51:27 (2014)

Roman V muž 13.09.2005 20:26:14

[quote=Ondra][qu­ote=Roman V]Myslím si, že věk není moc důležitý. Ale váha je docela dost důležitá. Já měřím 189 cm a vážím 85kg. V 35 letech asi moc už nezhubnu :-)) i když vypadám normálně. Kloubům to asi moc nepřidá. Jaký na to máte názor …váha a běh ?[/quote] Tak o tom něco náhodou vim:-)

Loni na P.I.M.u, to byl můj první maraton po zhruba půl roční přípravě jsem vážil 84 kg při mých 167 centimetrech! Maratron jsem doběh v čase 4:28 a byl to teda souboj, to Ti povim. Bylo mi sice o 10 míň, ale v 35 letech by měl být muž v té nejlepší síle (viz třeba vzpěrači), rozhodně se nedá mluvit o nějakém stáří… Myslim, že pokud budeš běhat pomalu (cca 6min/na km) dlouhé běhy pod aerobním prahem, podaří se Ti za nějakou dobu (ne za měsíc, samozřejmě, ale o to líp), lehce kila shodit. Tělo zkrátka zjistí, že to, na co ho používáš se neslučuje s tím, jak si ukládá zásoby a začne to řešit…

Dnes mám o skoro 12 kg méně a časy se taky zlepšily!

Hodně zdaru a vydrž, stojí to za to!

Ondra[/quote] Díky za podporu, budu se znažit vydržet a zlepšit svůj čas z maratonu pod 4 hod. :-)

Motto: When you have exhausted all possibilities, remember this - you haven't ! :-)
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 14.09.2005 09:16:35

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Ondra]Dnes mám o skoro 12 kg méně a časy se taky zlepšily! Ondra[/quote] Až zhubneš dalších 12kg, tak to bude čas pod 3 hodiny![/quote] Promiň Mirku, ale 60 kilo bych mít nechtěl, přeci jenom jsme chlapi, ne? :-) Ondra

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 14.09.2005 09:33:55

Ondro, mě se ta klasická běžecká postava – kosti potažený kůží – taky moc nelíbí (sory kluci:-)). Pak nám ale nezbývá, než si předplatit místo na chvostu nebo jít běhat sprinty.

avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 14.09.2005 10:21:17

Hm, tak to jsem s těmi mými 80 kg trochu golem…je fakt, že po Kladně jsem měl 73 :)

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 14.09.2005 10:29:22

Já mám taky 80kg. A to mi při výšce 185cm známí říkají, jak jsem z toho běhání vychrtlej:-).

m.thums: to jsi stihnul od neděle nabrat zpátky 7kg? Nebo jsi nechal těch 7kg na trati?

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 14.09.2005 15:44:16

[quote=Ondra]Promiň Mirku, ale 60 kilo bych mít nechtěl, přeci jenom jsme chlapi, ne? :-) Ondra[/quote] Ale samozřejmě, vždyť jsi svobodný, tak nemůžeš být nějaký hubeňour, když chceš zbalit holku. Mě všichni okolo (příbuzní) říkají jak jsem hubený, ať více jím, ale to je závist lidí, kteří se rádi cpou, aby mohli být potom nešťastní, že kynou a kynou …

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 14.09.2005 18:16:03

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Ondra]Promiň Mirku, ale 60 kilo bych mít nechtěl, přeci jenom jsme chlapi, ne? :-) Ondra[/quote] Ale samozřejmě, vždyť jsi svobodný, tak nemůžeš být nějaký hubeňour, když chceš zbalit holku. Mě všichni okolo (příbuzní) říkají jak jsem hubený, ať více jím, ale to je závist lidí, kteří se rádi cpou, aby mohli být potom nešťastní, že kynou a kynou …[/quote] Já vim, že ať budu dělat co budu dělat, nikdy nebudu hubenej jako třeba Radek, jsem geneticky jasnej endomorf a od toho se to odvíjí…proto ty výmluvy:) Někdy mi nejde do hlavy, proč jsem se dal se svejma dispozicema do běháni, když třeba v trojboji nebo kulturistice jsem vynikal už od 15 let (třeba v 17 letech pro mě nebyl problém vytlačit v bench-pressu 100kg)… už vim, chtěl jsem lézt a chodit po horách a na to je potřeba hodně dobrá kondice a netahat nic, co není potřeba…

A pak se smějeme brunetkám, že se odbarvujou na blond a blondýnkám, že se obarvujou na brunety a plochejm holkám, že si nechaj zvětšit prsa a ty co je maj velký, že si je zmenšujou....... My geneticky muskulaturni typy chceme shazovat a být atlety a znám dost kluků, kteří nikdy žádnou pořádnou bednu nenahoněj, ale dřou se v posilovně a jedi maso jak bezedný, aby přibrali…

Člověk s tou přírodou a sám se sebou bude vždycky bojovat a ono je to hezký, bojovat a rvát se s tim životem…

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 14.09.2005 19:12:01

[quote=Ondra]My geneticky muskulaturni typy chceme shazovat a být atlety a znám dost kluků, kteří nikdy žádnou pořádnou bednu nenahoněj, ale dřou se v posilovně a jedi maso jak bezedný, aby přibrali…[/quote] Tak to je přesně můj případ, když jsem se snažil cvičit na vojně s jedním kulturistou, který mi řekl, že na to nemám postavu ani dispozici. Měl pravdu, i když jsem vážil o 10kg více než nyní, více než 50–60 kilo jsem nevytlačil, takže těch 100kg, to si neumím představit, to spíše zaběhnu marathon pod 3 hodiny.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Prostějov

Celkem 2853 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:00 (2007)
půlmaraton: 1:25:37 (2007)

draver muž 14.09.2005 20:33:45

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Ondra]Promiň Mirku, ale 60 kilo bych mít nechtěl, přeci jenom jsme chlapi, ne? :-) Ondra[/quote] Ale samozřejmě, vždyť jsi svobodný, tak nemůžeš být nějaký hubeňour, když chceš zbalit holku. Mě všichni okolo (příbuzní) říkají jak jsem hubený, ať více jím, ale to je závist lidí, kteří se rádi cpou, aby mohli být potom nešťastní, že kynou a kynou …[/quote] Souhlasím, myslím, že ti, co jsou silní, těm hubenejm závidí a nutí je přibrat. Já nikoho do ničeho nenutím. Jsem od přírody hubeňour a jsem za to rád. Ne všichni se silnější postavou za to můžou, někdo se tak už narodí. Mě se moc líbí, když takovej člověk ví, že z něj nikdy nebude žádná hvězda a přitom si tak pro zábavu sportuje a má z toho radost a rozdává ji i ostatním. Je to lepší než sedět zakomplexovaný doma a nutit ostatní jíst.

avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 14.09.2005 20:58:50

[quote=draver]Sou­hlasím, myslím, že ti, co jsou silní, těm hubenejm závidí a nutí je přibrat.[/quote] To se mi snad ani nestává, ale hrozně často slýchávám: „Jé, ty se máš, ty jsi tak hubená…“ Marně se pokouším vysvětlit, že se sice fakt mám, protože mě to běhání baví, ale na druhý straně je to pěkná dřina a je to skoro každej den atd. (tady to vysvětlovat nemusím) a že taky (hlavně) nesežeru, na co přídu, tak, jak to vídávám u těch tlustých „chudáčků“, co ne a ne zhubnout… Je to hrozně legrační… Jinak myslím, že málokdo se „tlustej narodí“, ale někteří za to fakt nemůžou, protože je od nejútlejšího věku systematicky vykrmujou jejich starostliví rodiče. No… :o

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 14.09.2005 23:09:25

[quote=Jitka][qu­ote=draver]Sou­hlasím, myslím, že ti, co jsou silní, těm hubenejm závidí a nutí je přibrat.[/quote] To se mi snad ani nestává, ale hrozně často slýchávám: „Jé, ty se máš, ty jsi tak hubená…“ Marně se pokouším vysvětlit, že se sice fakt mám, protože mě to běhání baví, ale na druhý straně je to pěkná dřina a je to skoro každej den atd. (tady to vysvětlovat nemusím) a že taky (hlavně) nesežeru, na co přídu, tak, jak to vídávám u těch tlustých „chudáčků“, co ne a ne zhubnout… Je to hrozně legrační… Jinak myslím, že málokdo se „tlustej narodí“, ale někteří za to fakt nemůžou, protože je od nejútlejšího věku systematicky vykrmujou jejich starostliví rodiče. No… :o[/quote] Souhlasím. Tlustej se vyjma velmi vyjímečných anomálii nenarodí nikdo. Na druhou stranu, ale kdybych měl mít na svých 182cm tak 70kg (dle mého optimální) a ne 80kg++, tak bych při své fyziologii prostě nemohl jíst vůbec. Fakt se zas tak neflákám (a jídlem hřeším přiměřeně, ale dolů to mrcha nepůjde). Btw, moje roční spotřeba kcal při sportu je poslední tři roky vždy mezi 300.000 – 400.000 kcal/rok (dle Polaru), to jasně že není žádnej vrcholáč ale zas takový minimum to přece není… chjo.

Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)

avatar

Praha - Radlice

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:06 (2007)
půlmaraton: 1:51:22 (2005)
maraton: 3:53:22 (2008)

Jitka žena 15.09.2005 07:20:17

Jenže tomu, co tady Ty popisuješ, se neříká tlustej!!! :lol:

avatar

Úvaly

Zooza 15.09.2005 07:32:01

[quote=Jitka]Jenže tomu, co tady Ty popisuješ, se neříká tlustej!!! :lol Soulasim s Jitkou, nevim, proč z toho pořád tak šílíš… Třeba máš těžší kosti a nemáš dispozice k tomu bejt jako keňani, tak se s tim smiř :cool: Muj tchán má 140 kg a taky si nepřipadá tlustej :/ (on teda ale je a strašně…) Teď mně tak napadlo, že to je dost dobrej rozpor… Tchán tlustej jako prase a jeho syn (muj muž) má kolem 65… Hmm :P

avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 15.09.2005 08:47:47

[quote=Traged][qu­ote=Jitka][qu­ote=draver]Sou­hlasím, myslím, že ti, co jsou silní, těm hubenejm závidí a nutí je přibrat.[/quote] To se mi snad ani nestává, ale hrozně často slýchávám: „Jé, ty se máš, ty jsi tak hubená…“ Marně se pokouším vysvětlit, že se sice fakt mám, protože mě to běhání baví, ale na druhý straně je to pěkná dřina a je to skoro každej den atd. (tady to vysvětlovat nemusím) a že taky (hlavně) nesežeru, na co přídu, tak, jak to vídávám u těch tlustých „chudáčků“, co ne a ne zhubnout… Je to hrozně legrační… Jinak myslím, že málokdo se „tlustej narodí“, ale někteří za to fakt nemůžou, protože je od nejútlejšího věku systematicky vykrmujou jejich starostliví rodiče. No… :o[/quote] Souhlasím. Tlustej se vyjma velmi vyjímečných anomálii nenarodí nikdo. Na druhou stranu, ale kdybych měl mít na svých 182cm tak 70kg (dle mého optimální) a ne 80kg++, tak bych při své fyziologii prostě nemohl jíst vůbec. Fakt se zas tak neflákám (a jídlem hřeším přiměřeně, ale dolů to mrcha nepůjde). Btw, moje roční spotřeba kcal při sportu je poslední tři roky vždy mezi 300.000 – 400.000 kcal/rok (dle Polaru), to jasně že není žádnej vrcholáč ale zas takový minimum to přece není… chjo.

Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)[/quote] Tragéde, Ty seš fakt tragéd… mi dáváš takhle po ránu… 182 cm a diví se, že váží 80 kilo:-) dej mi pokoj kluku jeden zlobivej :-) :-) :-)

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 15.09.2005 09:17:44

[quote=Jitka]Jenže tomu, co tady Ty popisuješ, se neříká tlustej!!! :lol Ale jo. Neříkám, že mám 80 ale 80++ (radši přesně nevím kolik, páč naše váha podvažuje mrcha, na ní mám 78kg!). Potřebuju prostě realisticky čtyři kila dolů, ale to obnáší prostě se fakt hodně hlídat, sem zvědav, jestli to mentálně zvládnu…

avatar

Beroun

Alena žena 15.09.2005 09:26:09

[quote=Traged][qu­ote=Jitka]Jen­že tomu, co tady Ty popisuješ, se neříká tlustej!!! :lol Ale jo. Neříkám, že mám 80 ale 80++ (radši přesně nevím kolik, páč naše váha podvažuje mrcha, na ní mám 78kg!). Potřebuju prostě realisticky čtyři kila dolů, ale to obnáší prostě se fakt hodně hlídat, sem zvědav, jestli to mentálně zvládnu…[/quote] No, já se už x let prostě nevážím. Fakt… měla jsem z toho akorát depky. Už ve škole, když probíhalo takové to trapné vážení, jsem nebyla z nejlehčích, ale určitě ne mezi těmi největšími tlusťochy. Prostě mám asi těžší kosti, nevím… Většinou jakékoliv navýšení kil spolehlivě cítím na věcech. Takže já váhu ani nevedu :-) Když se mne včera ptali při darování krve, kolik vážím, musela jsem střelit od boku, protože to ani nevím…

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 15.09.2005 16:04:16

[quote=Traged]Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)[/quote] Tak to zvyš na dvě hodiny při stejném potravinovém příjmu! (Teď bych tam strčil to sluníčku, ale administrátore, kde ho najdu?) 10 000kJ (2 380kcal) prý dělá 1kg hmotnosti, tak to je asi 26 hodin běhu navíc při stejném potravinovém příjmu. Jak je to jednoduché!

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 15.09.2005 16:11:49

[quote=Alena]Vět­šinou jakékoliv navýšení kil spolehlivě cítím na věcech. Takže já váhu ani nevedu :-) Když se mne včera ptali při darování krve, kolik vážím, musela jsem střelit od boku, protože to ani nevím…[/quote] Taky jsem se už nejméně půl roku nevážil, ale mám šaty z tanečních (krásná černá kvalitní látka po dědečkovi), které si vždycky beru na vánoce na sebe (jednou v hospodě mě v nich měli za pojišťováka). Když se do nich vejdu, tak je to dobré, ale nevím, nějak mi tím během „tloustnou“ nohy ve stehnech.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 15.09.2005 16:14:01

[quote=Traged]Ale jo. Neříkám, že mám 80 ale 80++ (radši přesně nevím kolik, páč naše váha podvažuje mrcha, na ní mám 78kg!). Potřebuju prostě realisticky čtyři kila dolů, ale to obnáší prostě se fakt hodně hlídat, sem zvědav, jestli to mentálně zvládnu…[/quote] Já doporučuju jít večer běhat a po běhání už nic nejíst. Abys nedostal záchvat žravosti, tak se _lehce_ najez tak 2 hodiny před během. Aspoň mě to funguje. Samozřejmě přes den se to nesmí dohánět.

avatar

maraton: 2:43:20 (2004)

SP 15.09.2005 16:21:31

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Traged]Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)[/quote] Tak to zvyš na dvě hodiny při stejném potravinovém příjmu! (Teď bych tam strčil to sluníčku, ale administrátore, kde ho najdu?) 10 000kJ (2 380kcal) prý dělá 1kg hmotnosti, tak to je asi 26 hodin běhu navíc při stejném potravinovém příjmu. Jak je to jednoduché![/quote] …zkus večer jíst jenom zeleninový / ovocný saláty (třeba i velkou porci) – příp. s malym kouskem pečiva + hodně zapít (klidně i pivo – že se po něm tloustne je podle mě kec). dobrej je meloun – hodně zaplní a nic tam neni (energie). A obecně chodit spát trochu s pocitem hladu… Pak to de dolu jedna báseň. K snídani se můžeš klidně nacpat – ale bacha na salámy, tučný sejry, nutely ap. Neřikam vůbec je nejíst, ale trochu to kontrolovat. Pokud máš ale za sebou třeba 4 hoďky na kole tak tam je to těžký, kolikrát dojíždim trochu s hlaďákem a sežeru na co přídu :) Možná taky funguje trochu ta cukrová melasa, už jí žeru asi půl roku a řek bych že něco šlo dolu, vyrovnává hladinu cukru a je tam ještě ten BetaGlukan a ten nějak podporuje spalování tuků… Ale je teda hnusná jak práce, to se musí uznat :))

SP

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 15.09.2005 17:27:21

[quote=SP]…zkus večer jíst jenom zeleninový / ovocný saláty (třeba i velkou porci) – příp. s malym kouskem pečiva + hodně zapít (klidně i pivo – že se po něm tloustne je podle mě kec). dobrej je meloun – hodně zaplní a nic tam neni (energie). A obecně chodit spát trochu s pocitem hladu… Pak to de dolu jedna báseň. K snídani se můžeš klidně nacpat – ale bacha na salámy, tučný sejry, nutely ap. Neřikam vůbec je nejíst, ale trochu to kontrolovat. Pokud máš ale za sebou třeba 4 hoďky na kole tak tam je to těžký, kolikrát dojíždim trochu s hlaďákem a sežeru na co přídu :) Možná taky funguje trochu ta cukrová melasa, už jí žeru asi půl roku a řek bych že něco šlo dolu, vyrovnává hladinu cukru a je tam ještě ten BetaGlukan a ten nějak podporuje spalování tuků… Ale je teda hnusná jak práce, to se musí uznat :))

SP[/quote] Když jsem hubnul, nevečeřel jsem; když přišel večerní hlad, dal jsem 1 pivo. Z 1 piva se fakt asi netloustne (ale z 5 asi jo). Žaludek si na ten režim zvykne a nedělá to problémy.

Myslím, že na počátku hubnutí jsem byl v situaci, kdy by ještě mnozí řekli, že mi to není zapotřebí. Ale jak jsem si všiml, někteří by nebyli ani s mým současným stavem spokojeni.

avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 16.09.2005 08:04:09

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Traged]Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)[/quote] Tak to zvyš na dvě hodiny při stejném potravinovém příjmu! (Teď bych tam strčil to sluníčku, ale administrátore, kde ho najdu?) 10 000kJ (2 380kcal) prý dělá 1kg hmotnosti, tak to je asi 26 hodin běhu navíc při stejném potravinovém příjmu. Jak je to jednoduché![/quote] No jo, ale kdyz se pohybuju treba na 450 behohodinach rocne, tak se to snadno rekne zvysit… ale kde na to vzit cas??

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 16.09.2005 13:41:08

[quote=Traged]No jo, ale kdyz se pohybuju treba na 450 behohodinach rocne, tak se to snadno rekne zvysit… ale kde na to vzit cas??[/quote] Já vím, bohužel se musí něco oblíbeného obětovat. Od 19 let hraju závodně šachy a za poslední roky jsem nebyl schopen ty svoje partie ani přepsat do PC, o nějaké přípravě ani nemluvě. Ale šachy mohu hrát i v době, až budu chodit o holi, ale jak dlouho budu běhat?

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 16.09.2005 14:13:44

[quote=Mirek Kostlivý]Já vím, bohužel se musí něco oblíbeného obětovat. Od 19 let hraju závodně šachy a za poslední roky jsem nebyl schopen ty svoje partie ani přepsat do PC, o nějaké přípravě ani nemluvě. Ale šachy mohu hrát i v době, až budu chodit o holi, ale jak dlouho budu běhat?[/quote] Rozhodující Mirku je, jestli bude rychlejší Alzheimer, nebo artróza:).

avatar

Praha 4 - Háje

Celkem 1125 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:50 (2006)
půlmaraton: 1:32:19 (2006)
maraton: 3:38:00 (2006)

Tucnak muž 16.09.2005 14:39:00

[quote=Traged][qu­ote=Mirek Kostlivý][quo­te=Traged]Pro běžce a pro ilustraci. Jedna běhohodina je u mne cca 900kcal. Vy chrti od přírody nevíte o tragédím trápení nic… ;)[/quote] Tak to zvyš na dvě hodiny při stejném potravinovém příjmu! (Teď bych tam strčil to sluníčku, ale administrátore, kde ho najdu?) 10 000kJ (2 380kcal) prý dělá 1kg hmotnosti, tak to je asi 26 hodin běhu navíc při stejném potravinovém příjmu. Jak je to jednoduché![/quote] No jo, ale kdyz se pohybuju treba na 450 behohodinach rocne, tak se to snadno rekne zvysit… ale kde na to vzit cas??[/quote] Tak si vstaň brzo ráno… :-) Já mám pro běhání vyhrazen čas ráno, kdy po mě nikdo nic nechce a mezi 5–7 ase dá stihnout docela dost. Jen teď s ubývajícím světlem budu muset i ráno běhat pod lampama.

T.

Motto: Viktor Machek [url=http://www.behej.com]Behej.com[/url] Běžící Tučňák ICQ: 132533346
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 16.09.2005 14:50:20

[quote=petrp]Roz­hodující Mirku je, jestli bude rychlejší Alzheimer, nebo artróza:).[/quote] Spíše ta artróza, Alzheimera mí předci asi neměli, ale za to děda chodil o holi snad už od 60 let, co ho pamatuji.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha - Klánovice

Celkem 24666,2 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:21 (2007)
půlmaraton: 1:26:18 (2007)
maraton: 3:02:54 (2010)

Ondra1 muž 19.09.2005 13:10:50

Koukám, že tahle debata spíš zklouzla k tématu – „Jak je pro běh důležitá váha“, či dokonce „Hubněme během“ :-)

Co na to náš admin? :-)

Motto: Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně když je silný.
Nalezené položky: 57 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.