Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Přijďte si do Triexperta pro boty na led! [článek]

Přijďte si do Triexperta pro boty na led! [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Milevsko

Celkem 3094 km
Minulý měsíc 0 km

Řehoř muž 12.02.2010 13:08:18

Už je mám dlouho, ale s nima už půl roku zánět levé achilovky, takže jsou mi tak na chození… Ale i tak jsou dobré, mohou doporučit!

Motto: Anima Sana In Corpore Sano -- V zdravém těle zdravý duch
avatar

Karviná

runner81 muž 13.02.2010 22:04:37

Koupil jsem je letos kvůli té nadílky sněhu. Na čistém ledu kloužou (možná míň než jiné), ale na zledovatělém sněhu a ujetém sněhu jsou jak přilepené pohoda běh. Při teplotách kolem –10 jsou hodně tvrdé. Hřeby jsou snadno vyšroubovat.

avatar

Praha

Celkem 26354 km
Minulý měsíc 21 km
10 km: 0:40:06 (1984)
půlmaraton: 1:43:24 (2000)
maraton: 3:50:05 (2005)

EvženGe muž 17.02.2010 08:46:43

Tak jsem je taky koupil a jsou super. Na udupaným a umrzlým sněhu skvěle drží. Pouze na ledě dokážou nečekaně ustřelit.Ale testoval jsem je asi až přehnaně, docela jsem se bál, když jsem v plné rychlosti při seběhu naběhl na pruh ledu. Normálně bych se mu vyhnul.

administrator 03.04.2010 13:33:11

Asics Gel Arctic, to je momentálně patrně nejlepší volba pro ty, kteří nehodlají přerušit svou běžeckou přípravu ani na zledovatělých cestách. Zásoby se tenčí, ale pořád jich máme na skladě dost, abychom vás v Triexpertu nezklamali.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.