Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Neviditelné - závody » [Závod]: Pardubický vinařský půlmaraton

[Závod]: Pardubický vinařský půlmaraton

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha, Jičín

Celkem 3779 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:30 (2009)
půlmaraton: 1:34:41 (2011)
maraton: 3:32:34 (2009)

Sandera muž 20.04.2008 00:00:00

Vcelku vydařený závod. Dobrý víno. Docela atraktivní trať stvořená pro osobáky hobíků. Ne už tak pro chrty, kterým se předbíhaní motali pod nohy (tři kola z tohoto pohledu jsou moc). K čemu jsou čipy, když čas ve výsledkovce neodpovídá skutečnému času? Navíc došlo k chybám. Pokud jsem dobře slyšel, tak odměna pro vozíčkáře na „stupních vítězů“ např. 200 Kč je docela trapná, když běžci dostávají stovky i tisíce Euro. To už je lepší nedávat vozíčkářům peníze, ale více věcných cen. Občerstvení dobrý, ale docela dlouhá fronta. Povzbuzujících podél trati málo (na vině bylo i počasí), ale opravdoví fandové u hotelu Zlatá štika to vynahradili.

avatar

Praha

Celkem 53203 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:47:15 (2010)
půlmaraton: 1:46:26 (2010)
maraton: 3:46:35 (2012)

mapo žena 20.04.2008 00:00:00

Moc se mi v Pardubicích líbilo, díky-trať pěkná, šikovné a ochotné děti na občerstvovačce, oproti jiným závodům celkem dost fandících diváků, značení km bylo přehledné, srozumitelné. Po doběhu občerstvení-guláš,chleba,roh­líky,koláčky, kafe,pivo,voda ve flašce. Lístek na občerstvení (dostala jsem při prezentaci) jsem si vzala s sebou a hned po doběhu jsem se zařadila do neveliké fronty…Jen pak byla zima-brr, ani se mně nechtělo z pod té plachty, kde se sedělo…dojít k šatnám s drkotajícími zuby-hu,hu, ale jinak to asi zařídit nejde, když je tolik účastníků a šatny trochu dál. Může za to počasí a basta-mělo být tepleji :-) Když nezvednou startovné a budu trochu běhat, příště přijedu zase.

Motto: ------------------ vytrvale jako smrt
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.