Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Mizuno Wave Precision 10

Mizuno Wave Precision 10

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

luxfer muž 09.08.2010 20:37:27

Ahoj, jsem zacatecnik a chtel bych se poradit ohledne vyberu bot. Mam cca 88kg 189cm a vysokou klenbu. Prodavacka mi ve sportu poradila koupit tyto boty. Pred vcerejsky jsem si je koupil a jsem spokojeny, nicmene nevim, jestli to je je psychicky pocit nebo doopravdy. Mohli byste poradit ohledne vhodnosti techto bot pro me? Diky

avatar

Celkem 2855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:37 (2011)
půlmaraton: 1:54:29 (2011)

rach muž 10.08.2010 09:26:49

Ahoj, pokuds je už koupil tak Ti je budem jenom chválit :).

Záleží jaký máš došlap, vysoká klenba by teoreticky měla znamenat že se ti při došlapu kotníky neprolamují dovnitř (jako mě) a tím pádem nepotřebuješ korekci pronace. Pokud budeš mít někdy cestu do Prahy zajdi do Triexpertu a nechej se natočit jak běžíš kvůli došlapu. Pak budeš mít jistotu.

V každém případě to co máš je stokrát lepší než to v čem se běhalo ostošest za komančů kdy byly dvě boty a já měl ty modré :) botasky jako půlka kluků u nás na dědině…

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 15.10.2010 20:16:13

Podla mna su Wave Precision skor na zavody ako na trening.Ja som po dvoch paroch Wave Rider 11 a 12 kupil Precision 9, reku vyskusam nieco nove. Ako som isiel ku autu, troska som pridal v chodzi a skoro som spadol. Ony su inak tvarovane, tlacia ti cele telo dopredu. Po odbehnuti 10km som myslel, ze mi prave lytko utrhne. Aj v noci som sa budil na sklbanie v lytku. Asi ta nutia behat viac cez spicky ako cez paty. Tak teraz ich striedam este Riderkami, i ked ich uz mam vybehane a zatial je to OK. Cize zhrnutie, ja by som ich zaciatocnikovi istotne neodporucal, skor su urcene na zavody ako na treningy. Ale inak kvalita super, ako sme uz zvyknuty u Mizuna :-)

avatar

dakinee muž 28.10.2010 23:01:04

>> andyxx7, 15. 10. 2010 20:16:13

Ahoj, Model Precision je prave naopak samotnym vyrobcom a rovnako aj distributorom tejto znacky pre CR a SR odporucany ako objemova treningova obuv a nie ako zavodna. Je vhodna pre miernu pronaciu a neutralny doslap. Sam som v nich nebehal, z vlastnej skusenosti teda hovorit nemozem. Ale predavam aj tuto znacku na svojej stranke a ludom, ktori si tento model odomna zakupili su s nim velmi spokojni. Myslim si, ze ak ti dobre sedi na nohe a po zapreni sa do spiciek necitis tlak nikde v oblasti klenby a priamo na koncekoch prstov (nejaky lak tam bude, ale nemal by byt neprijemny) Teraz v nich uz urcite behavas, takze nam mozes povedat svoje dojmy ty :)

avatar

Košice

10 km: 0:47:06 (2011)
půlmaraton: 1:41:10 (2011)

melko muž 06.11.2010 22:12:42

Nemyslim, ze su urcene na objemovy trening. Ked, tak len pre lahkych bezcov. Som sice zaciatocnik, beham cca 1 rok, ale v Precision 10 som zabehol 2× polmaraton a 1× 10km preteky. Okrem pretekov ich vyuzivam tiez na intervalovy trening a kratsie rychlejsie behy. Na rychle behy su fakt super, som s nimi velmi spokojny. Dlhe pomale behy som v nich neskusal. Pre 88kg bezca zaciatocnika podla mna nie su vhodne ako hlavne treningove topanky a dokupil by som dalsie s vacsim tlmenim a topanky striedal.

avatar

Bratislava

Celkem 26027 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:21 (2014)
půlmaraton: 1:51:40 (2011)
maraton: 3:57:32 (2011)

andyxx7 muž 10.11.2010 17:43:12

>> TomasS, 28. 10. 2010 23:01:04

Takze po 150km mozem povedat, ze urcite nie su na nejake velke objemy. Podla mojho nazoru su tak o 40% menej tlmive ako Wave Rider. Teraz som az zistil, ake su Rider tlmive. Ked idem dolu schodmi, tak ako keby som stupal do nejakej peny a ked mam Precision, noha sa skoro vobec neprebori. Doteraz som si to nevsimal, kym som nemal s cim porovnavat. Aj ked bezim, tak Rider skoro nepocut ked noha dopadne a pri Precision tak jemne tuknu, ako ked tvrda guma tukne o asfalt. Dopadam na bocnu hranu nohy, cize nebeham cez patu. Behavam v nich aj v hale rychle useky, tak tam su fakt super.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.