Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Polar personal trainer

Polar personal trainer

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jílové (to u Děčína)

Celkem 1855 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:28 (2007)
maraton: 5:16:21 (2007)

toro muž 01.12.2006 14:42:33

Ahoj, trochu jsem zase „prudil“ na polaru a dozvedel se, ze se chystaji vylepseniny na tom jejich webu. Toto je odpoved: Dear Customer, Thank you for your email sent to the Polar Global Customer Support. Those products which has laps functionality, e.g. RS200, there is a new graph coming later of next week. This new graph (can be found from Exercise results) displays some data from your laps. Also by end of this year we will release new set of reports, which hopefully help you to keep track of your exercises.

Vazeny Zakazniku, Dekujeme za Vas email na Polar Global Customer Support. Pro ty vyrobky ktere maji zaznam kol, napr. RS200, bude ke konci pristiho tydne k dispozici novy graf. Tento novy graf (ktery bude mozno nalezt z „Exercise results“) bude zobrazovat nejaka data ohledne kol. Take pred koncem tohoto roku dojde k vydani novych reportu, ktere doufame pomohou ke sledovani vasich cviceni.

Motto: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba. [i][url=http://runningtoro.blogspot.com/]Blog - Bezici Toro[/url][/i]
avatar

Plzeň

Celkem 5 km
Minulý měsíc 0 km

Kralik muž 23.01.2008 11:03:21

Ahoj, mam problem s prenosem dat z Polar RS200sd do webove aplikace personal trainer. Prenos dat pres soniclink probehne v poradku, aplikace polar weblink mi po nacteni souboru napise, ze probiha prenos souboru… potud je vse v poradku. Ale kdyz se prihlasim na web tak tam zadne data nemam. Pokud se pokusim prenest soubor z hodinek znovu, tak to pise, ze stejny soubor nelze prenaset dvakrat nebo neco v tom smyslu. Proste mi to pripadne jakoby tam ten soubor s daty byl, ale pak se v personal traineru nezobrazi.

Nesetkal jste se nekdo s timto problemem?

Druha otazka: Nevite nekdo zda existuje nejaka aplikace, ktera by umoznila prohlizeni dat z RS200sd na lokalnim pocitaci? Diky za odpovedi.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 23.01.2008 12:13:58

Existuje "rs200_decode.9.0, který dokáže přijmout daza pře mikrofon a pak se dají vyexportovat do excelu. Když mi napíšeš maila, tak ti ho pošlu. Ale sám jsem to nikdy nezkoušel.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Praha

Celkem 219 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:42 (2004)
půlmaraton: 1:28:52 (2005)
maraton: 3:35:30 (2010)

Kikin muž 09.03.2008 11:23:55

Zdravim, chtěl bych se zeptat ohledně měření tepové frekvence. Koupil jsem si na Sportprague tedko měřič HW –400 a chci se zeptat zejména, jaká je ideální běžecká tepová frekvence při delším věhu atd. Najdu někde o tom nějaké konkrétní informace?? Chci to využívat tka,jak se má. Díky moc za pomoc H.

avatar

Praha 8

Celkem 577 km
Minulý měsíc 0 km

Semi žena 24.03.2010 12:12:06

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s tréninkovými programy na těchto stránkách? Zajímalo by mě, když si plán vytvořím objeví se mi pak v diáři, má se potom nějak převést do hodinek (mám RS200), nebo si jednotlivé excercises prostě manuálně nastavím až při tréninku podle hodnot plánu? Nebo jak se porovnává splnění plánu? Díky

avatar

RadimK2 muž 27.03.2014 20:19:34

Zdravím, nevíte někdo jestli lze změnit na polarpersonal­trainer.com osa grafu na kterém se zobrazuje tep, rychlost a výška. Konkrétně by jsem potřeboval změnit osu x, na celkovou vzdálenost místo času. Děkuji za info

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.