Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » píchání na vnější straně levé nohy pod kolenem směrem více vlevo

píchání na vnější straně levé nohy pod kolenem směrem více vlevo

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:44:13 (2011)
půlmaraton: 1:30:04 (2012)

suchy muž 23.03.2011 23:24:53

Ahoj,mám prosbu.Začal jsem před měsícem a půl trochu více běhat,než na co bylo tělo zvyklé.Doposud jsem běhal na běžkách,třikrát týdně spinning a plavání.Nyní jsem začal běhat na silnici a zhruba po půl hodině běhu mě začne píchat na levé noze na vnější straně lehce pod kolenem…pak chcíli nic a pak zase.Boty mám dle zdejších tabulek Mizuno zhruba okolo 2800 kč a k tomu jsem si do nich dal sportovní vložky v hodnotě 660 kč,fakt jsem udělal maximum pro pohodlný běh.Myslíte,že může být problém tam,nebo někde jinde…?díky moc za radu..

avatar

Sloviensko

rudo muž 24.03.2011 06:59:51

precitaj si tu na fore vsetky diskusie ohladom behu na boso, Born to run a podobne. vyperovane boty a do toho este vlozky… ja nepovazujem rusku ruletu za sport

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Kroměříž

Jita žena 24.03.2011 07:42:57

S největší pravděpodobností blok hlavičky lýtkové kosti, na které je úpon bicepsu (jeden z hamstringů), věnuj se rozpohybování hlezen, především po ránu, než vstaneš (rozkroužit hlezna, klidně obě strany), poté rozumné protažení hamstringových skupin (zadní str. stehen), malé napětí, víckrát za den, běh na boso? Určitě. Jitka Stehlíková

Motto: Dopředu vlastními silami. Každý krok se počítá.
avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 24.03.2011 07:52:11

Nějaké odkazy:

je to jednoduchý grif, ale chce to parťáka, který ví, kam a jak

Tady něco pro osamělé

Motto: No toto!
avatar

10 km: 0:44:13 (2011)
půlmaraton: 1:30:04 (2012)

suchy muž 29.03.2011 10:15:30

Děkuju moc za názory,vím,že takhle na dálku se dá těžko určit ohnisko problému.Byl jsem ted dvakrát běhat bez těch sportovních vložek a zatím dobrý,dokonce jsem si užíval té boty jako samotné.S těma vložkama to bylo asi opravdu tvrdý a potom mě začalo to boléní..píchá­ní…snad je to vyřešené…

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.