Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto T3c + Movestick mini

Suunto T3c + Movestick mini

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

xjirka muž 09.06.2011 21:27:11

Zdravím neporadil by mě někdo jak rozchodit Suunto T3c s USB Movestick mini ve win7. Nejde mě to spojit v porgramu Suunto Training Lite? Nainstaloval jsem Moveslink MovestickMinia když dám spojit tak to suunto T3c detekuje. V tamtom programu to vysí na Connection wizard.

Díky moc Jirka

avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 10.06.2011 09:25:06

Nevim jestli Je Training Manager jeste podporovana zalezitost ze strany Suunta. Zkousel jsi Movescount? (www.movescount.com)

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

xjirka muž 10.06.2011 18:08:21

Tak to nevím, zda se že program USB detekuje ale pak při pokusu o spojení to nic neudělá. Movescount jsem zkoušel tam se data natáhnou, ale nikde jsem nenašl průběh běhu po jednotlivých minutách či sekundách v grafu s aktuální hodnoutou HR. Neporadíte někdo ještě něco?

Díky

avatar

Líně

Celkem 4731 km
Minulý měsíc 0 km

petvlk muž 12.06.2011 10:44:56

Ono to bude asi tím, že T3 a T4 si průběh po minutách či sekundách nepamatují a tedy jej nemohou zobrazovat. Na to bys potřeboval T6. Jinak, Moveslink je podstatně přehlednější než Training Manager Lite, používal jsem jej několik let s T4 a potom jsem raději vše převedl na Moveslink.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.