Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » společné tréninky v jablonci nad Nisou a okolí

společné tréninky v jablonci nad Nisou a okolí

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km

sargo muž 18.01.2007 18:03:08

Ahoj,Jelikož trénuju 6 krát tydne a z toho trikrat mimo drahu vybehy od 10 do 25 km, hodil by se obcas nejaky ten partak.Chodim jak po silnici tak i les.

Motto: stačí jenom chtít , ale opravdu chtít ...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 19.01.2007 09:44:18

Nazdar, v Jablonci bydlí Luky.Jeho stránky: http://www.lukysport.cz

Já jsem z Liberce, takže by neměl být problém se na něčem domluvit. Třeba příští neděli mám volno.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km

sargo muž 19.01.2007 19:39:16

o.k. už jsem mu psal.zítra se jdu proběhnout , (doufám že zmizelo od minulé soboty aspon trochu sněhu,slalom mezi běžkařema sem tam nečekal :) z Nové louky-Krásná Máří.Čihadla,Kris­tiánov. jinak meil na mne je v.safr@denso.cz

Motto: stačí jenom chtít , ale opravdu chtít ...
avatar

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km

sargo muž 30.01.2007 18:36:05

na víkend se snažíme dát dokupy nějakej počet lidí a jít (někde v okolí Liberec,Jablonec) 20,25km na pohodu cca 5–6min/km tak kdyby se nekdo chtel přidat tak pošli meila na v.safr@denso.cz ať tě zahrnu do našich debat a plánování.

Motto: stačí jenom chtít , ale opravdu chtít ...
avatar

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km

sargo muž 06.02.2007 19:22:07

tak napoprvý nás bylo sedum a skupina zvládla i pomalejší tempo,tak se není čeho bát a i rychlejší běžec by se nenudil. o víkendu jdeme zase , tak kdyby se chtěl někdo přidat :)......

Motto: stačí jenom chtít , ale opravdu chtít ...
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.