U Metuje se nejlépe dařilo Krunkovi

Petr Kostovič | 09.10.2011 | přečteno: 1800×

V sobotním 51. ročníku Ceny Metuje, závodu na 10 km, obhájil loňské vítězství domácí Kamil Krunka z SK Nové Město nad Metují, když do cíle doběhl v čase 32:27, 22 sekund před Leošem Pelouchem z I.S.R.T. teamu. Závod žen pro sebe získala 36letá Eva Vítová (SK Nové Město nad Metují), která zvítězila časem 38:15.

„Dnes se mi neběželo zrovna ideálně, o to více vítězství potěší,“ řekl v cíli vítěz závodu.

V „mrtvém“ závodě doběhli na třetím místě mezi muži společně Dalibor Bartoš (Kerda Sport) a další domácí borec Pavel Brýdl v čase 34:01, pořadatelé posunuli na třetí místo domácího Brýdla.

Druhou ženou v cíli byla Romana Brumlichová (41:36), na třetím místě doběhla Jitka Kalná v čase 43:20.