Hvězdný půlmaratonský soubor v Anglii

Jan Preibisch | 16.09.2013 | přečteno: 1566×

Great North Run, britský půlmaraton s 55 tisíci účastníky, vyhrál keňský vytrvalec Kenenisa Bekele v čase 1:00:09. Ve finiši o pouhou sekundu porazil dvojnásobného olympijského vítěze i mistra světa Mo Faraha. Pro bronz si v Newcastlu doběhl Etiopan Haile Gebrselassie, který výkonem 1:00:41 vytvořil světový půlmaratonský rekord v kategorii 40+.

Komentáře (Celkem 3)

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Preiby muž 16.09.2013 09:26:56

Great North Run, britský půlmaraton s 55 tisíci účastníky, vyhrál keňský vytrvalec Kenenisa Bekele v čase 1:00:09. Ve finiši o pouhou sekundu porazil dvojnásobného olympijského vítěze i mistra světa Mo Faraha, který na této trati debutoval. Pro bronz si v Newcastlu doběhl Etiopan Haile Gebrselassie, který výkonem 1:00:41 vytvořil světový půlmaratonský rekord v kategorii 40+.

Postrizin

Celkem 41 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 16.09.2013 09:47:26

Jsem myslel ze Great North Run nema certifikat pro svetove rekordy – podobne jako Boston se trat svazuje pres 0.1% a mezi startem a cilem je vzdusnou carou vic nez tak 1/3 nebo tak neco.

maraton: 3:01:36 (2011)