Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Co mě ještě na tréninku nepotká? [článek]

Co mě ještě na tréninku nepotká? [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

zsmutny 26.11.2011 15:34:36

Nedělní ráno jak vyšité. Inverze na vrcholu. Mlha leží téměř až u země a do toho mám jít běhat? Vždyť je to nezdravé. Alespoň nás o tom kolem všichni přesvědčují. Prý to svinstvo, co si tam sami vypouštíme, se nedá dýchat.
Odkaz na článek

avatar

Klatovy

Celkem 263 km
Minulý měsíc 0 km

jarkak žena 26.11.2011 17:01:28

Hezký článek :-), máme také labradora a s tím hledáním feneček byl, když byl tedy mladší, úplně stejný ;-).

Motto: Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné. (Antoine de Saint- Exupéry)
avatar

Pečky

Celkem 276 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:33 (2011)
půlmaraton: 2:10:56 (2010)

Lenča žena 26.11.2011 17:59:40

Ahojky, občas běhám se svým RR, ale je to děsný lenoch a navíc si před rokem a půl přerazil přední nohu :-( – bylo by fajn s ním něco takového taky dát (měla bych radost větší než po půlmaratonu…, držim palce na další vychajdy- výběhy:-D

Motto: Nikdy není pozdě....
avatar

Praha

Celkem 2755 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:53:45 (1987)
půlmaraton: 2:16:09 (2008)
maraton: 4:48:45 (2004)

anajpo žena 02.12.2011 19:01:05

Hezký článek, snad se majitel toho ohaře nad sebou zamyslí a začne běhat s ním a ne ho volně pouštět po lese. Já se přiznám, že kdybych viděla volně pobíhajícího ohaře asi bych se ho snažila obejít, aby mě nespatřil ,ale kdyby se začal ke mně hnát, tak bych začala to nejhorší – ječet a nadávat na nezodpovědného páníčka a chudák čokl by byl asi taky hodně zmaten-co kdyby ho napadlo v týhle situaci kousnout? ;-)

Motto: Proti narození a ani smrti není léku, v mezidobí užívej radost :)
avatar

Rakovník

lassie žena 02.12.2011 19:44:05

Ohař zrovna není žádné útočné plemeno, i když výmarák je trochu hlídací. Jen jsem si vzpomněla, Zdeňku, jak dopadl ten druhý nalezený pejsek, co skončil u Vás doma? Jestli to tu někde teda nebylo a třeba mi uniklo.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.