Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Zvýšení výdrže

Zvýšení výdrže

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

villa15 muž 28.02.2012 18:49:12

Zdarec chlapi,

potřeboval bych pomoct…potřebuju se za měsíc a něco připravit na příjímačky do naše slavné armády, pokusím se Vám popsat moji situaci a budu rád za každou smysluplnou radu.

Od malička jsem hrál fotbal a byl zvyklý na každodenní fyzickou zátěž čili i běh a moji fyzička byla na slušné úrovni, ovšem před 3 lety jsem skončil s fotbalem a začal kouřit. Kouření jsem se před měsícem zbavil ovšem potřebuju se dostat opět do formy abych při přijímačkách a potažmo v armádě přežil.

Díky moc za rady :)

avatar

Strakonice

Celkem 831 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:16 (2011)
půlmaraton: 1:52:09 (2011)

VV1967 muž 29.02.2012 12:59:53

Ahoj, 3 roky přestávka. To za měsíc nedoženeš.

Ale můžeš se pokusit aspoň se rozhýbat. Někde tu na fóru je jak začít s pomalým běháním. Na přijímačkách se uvídí, co v tobě ještě zbylo. Držím palce.

Motto: Každý orientační běžec chce být mistrem světa.
avatar

Brno

Celkem 19689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:24 (2014)
půlmaraton: 1:17:52 (2016)

mulisak muž 29.02.2012 17:37:23

Pokud začínáš, dosáhneš za měsíc velkého zlepšení. Ale začni ještě dnes, jen pár kilometrů, velice pomalu. Ať se ti nestane, že vyběhneš rychle, uběhneš 2–3 km a ztvrdnout ti lýtka tak, že budeš našlapovat několik dní jako podělanej – vím o čem mluvím. Když každý týden vyběhneš 3 krát x 4 týdny, tak se hodně posuneš ze současnýho stavu, tím spíš, když máš nějakou sportovní minulost.

Motto: KISS (Keep it simple, stupid) in both running and programming
avatar

Celkem 59 km
Minulý měsíc 0 km

zdeny70 muž 29.02.2012 18:40:06

Ahojky, nenech se odradit, já měl tu tzv. pauzu 20let a stejně to nevzdávám a to bych chtěl letos na podzim dát maraton. Běhej s rozumem a dej si čas i na oddych a na protažení a pořádnou masáž po treninku. Když na to nebudeš kašlat a zároven to nebudeš přehánět, tak zbytek dohoníš snadno v armádě. Ted si připravíš jen zahřívací základ.

Přeji at ti to vyjde a u sportu vydržíš.!!!

Motto: Dám vše, co jen budu opravdu chtít.
avatar

villa15 muž 01.03.2012 11:02:38

Dík za vaše příspěvky, byli v celku povzbuzující…:) Snad mi to pomůže :)

avatar

Celkem 300 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:45:00

Zdeněkz76 muž 01.03.2012 11:05:54

Protahovat, protahovat a zase protahovat!

Motto: Když mi vydrží forma, zúčastním se amaterského maratonu v Sao Paulu! (Emil Nádeníček)
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.