Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Jak vybírat běžecké boty [článek]

Jak vybírat běžecké boty [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

jrendl 25.03.2012 21:30:51

Výběr běžeckých bot není úplně jednoduchá záležitost. Možná to souvisí i s ne úplně nepatrným finančním výdajem, ale tuto stránku věci teď nebudu řešit. Během několika let se k nám na sportovní trh dostalo kolem tří desítek firem, které každoročně chrlí množství nových kousků. Každá z nich pracuje na inovacích, více či méně úspěšně sleduje poptávku a potřeby zákazníků a svou roli jistě sehrává i konkurenční boj. Než vyrazíte na nákup, projeďte si internet, poptejte se kamarádů spoluběžců nebo si prostudujte literaturu. Té už dnes také není na pultech knihkupectví málo.
Odkaz na článek

avatar

Celkem 502 km
Minulý měsíc 0 km

tom_777 muž 26.03.2012 10:00:23

hlavně se milí začátečníci naučte běhat správně, jinak si způsobíte strašlivý zdravotní komplikace.

Začal intenzivně běhat na podzim poté co jsem po veliký bouračce přerušil závodění na kole (hobby, ale pár okresních diplomů mám) Vytrvalost slušná, takže nebyl problém hned začít s hodinou i dvěma běhu. Dokud jsem běhal v keckách za 20euro co jsem kdysi koupil u číňanů ve španělsku tak mě jen bolely nohy. Po koupi super odpružených bot renomovaný značky, jsem si protrpěl několik měsíců v bolestech… samozřejmě jsem zrovna začal běhat zimní krosy a tak jsem pěkně zvyšoval objemy atd… až mě postupně začaly bolet kyčle a musel jsem začít pauzírovat a jednoho dne den po dvouhodinovým výklusu kolem řeky jsem zjistil, že nemůžu běžet a ani vlastně chodit…

teď se učím běhat, abych si neublížil, je to důležitý narozdíl od bot, to je jen komerční výplach mozků

http://www.youtube.com/watch?…

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.