Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Bakovsky pulmaraton 2007

Bakovsky pulmaraton 2007

Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 16.04.2007 08:52:33

[quote=Cabale­ro]Poběžím také prvně tento závod a velice se těším:-))[/quote] Blahopřeji Cabalerovi! Po fantastickém rekordu z minulého týdne z České Lípy (v tréninkovém tempu), který vydržel jen týden, přišel další fantastický rekord v Bakově. Máme se na PIMu na co těšit!

SPORTU ZDAR-NAZDAR

Motto: In God is our trust.
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 16.04.2007 09:16:07

[quote=Advid]Moje dojmy z Bakova:

Byl to masakr. :-) Prvních pár kilometrů jsem běžel s Rosťou a Mirkem. Pak mi ruplo v kouli a utekl jsem jim. Sice jsem udělal osobák na 10km, ale po 15 km jsem chtěl skočit do nejbližšího rybníka. Bublinkatá voda na občerstvovačce na 15. km mě taky moc nepotěšila, ale aspoň jsem si ji vylil na hlavu. Kdo poběžíte příště a ještě jste to neběželi, nevěřte popisu trati. :-) Prý do 10 km zvlněná, pak 5 km do kopce a 5 km z kopce. Bylo to více nebo méně zvlněné pořád a ještě k tomu ta ďábelská obrátka. :-) A taky protivítr. Kdybych nepředvedl učebnicový příklad přepálení, asi by to dopadlo jinak. :-)

A v cukrárně tam měli moc dobré zákusky a zmrzlinu a v hospodě moc milou servírku a dobré pivo.[/quote] Mne se to moc líbilo, teplo mám rád a zvlnená trať mi taky moc nevadila, až na překvapení po 10 km, tam kde měla být rovina byl největší kopec na trati, zato asi od 16 km to už bylo jenom klesání, krásně se dalo zrychlit. Trochu se mnou zamával ionťák na 10 km, říkal jsem té dívce, že chci vodu, ona mi teda dala jiný kelímek, zřejmě vyměnila ionťák za ionťák :), takže jsem se vůbec nenapil a měl jsem do 15. km dost silnou žízeň. Jinak se mi ale běželo moc dobře, neměl jsem žádne ambice na čas, nakonec jsem to s mírnou rezervou měl za 1:44:22, o 2 min. lepší jako real na PIMu. Udržel jsem tempo celý závod, na posledních 1500 m jsem ještě trochu zrychlil. S moji tepovkou je to ale nějaké divné, první půlku jsem běžel kolem 175, druhou kolem 178, nejvyšší jsem měl 184. Přitom by sem měl mít Tf max 165, tak nevím. Pro zábavu jsem si v druhé půlce počítal, kolik běžců předběhnu, celkem jich bylo 10, a mne od půlky nepředběhl nikdo. To hodně přídá na psychické pohodě. V cukrárně se na nás zřejmě nachystali, i mne se ješte ušel dortík (a byl super), i když jsem tam přišel docela pozdě, až po umytí. Už se těším na Pardubice, beru to jako Mirek O. jako tempový trénink.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

půlmaraton: 1:32:15 (2007)
maraton: 3:17:04 (2007)

Elza 16.04.2007 09:29:35

Taky jsem tenhle závod taky úspěšně absolvoval.. Byl to můj první půlmaraton, takže samozřejmě osobák :-) Čas daleko předčil mé původní očekávání, i přes to vedro a kopce jsem doběhl za 1:32:15, takže velká spokojenost.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 16.04.2007 12:16:16

Víte někdo, kdo to tam fotil s tím velkým objektivem? Zajímalo by mě, jak jsem vypadal před cílem. :-)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.