Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » tlak v lýtkách

tlak v lýtkách

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

rihoun muž 17.07.2012 16:44:48

ahoj chci se zeptat je to asi měsíc co mě bolej lýtka mám v nich tlak a večer když ležím se mi hejbaj vypadá jako by mi pod kůží lezly mravenci :) nevíte co by to mohlo být ,byl jsem na krvi a vše ok díky za rady stalo se mi to vlastně po maratonu

avatar

Juhozápadné Slovensko

Imael muž 15.09.2012 20:15:17

Ahoj

Take pohyby pod kozou zacali v poslednych dnoch aj mne. V krvi by som problem nehladal ale skor by som to pripisoval nervom.

Ku mojmu problemu. Nechcem zakladat novu temu a tak by som sa opytal rad tu. Zacal som behavat tento rok v zime, akurat ked boli teploty este nieco pod nulou. Nebol som schopny odbehnut ani 1 km v kuse kvoli neskutocnemu paleniu okolo holennej kosti. Neskor to preslo a bolest som pripisoval tomu, ze si nohy museli zvyknut jednak na nadvahu, ktoru som vtedy mal a nadmernu zataz. Nohy ma do teraz ani raz neboleli, no jak prislo vcerajsie ochladenie, tak to opat zacalo. Bolest zacne uz pri lahkom vykluse okolo holennej kosti a neskor sa rozsiri do celeho lytka. Po pravde som celych 8km skoro uplne prekrival. Pred par mesiacmi som cital, ze to moze byt sposobene prechladnutymi nohami alebo niecim podobnym. Dnes ked sa opat o par stupnov oteplilo tak nohy boleli ovela menej, aj ked som ich stale citil na rozdiel, ked bolo vonku aspon 30 stupnov. Ak by ste mi vedeli dat nejaku radu bol by som velmi vdacny, ak to pojde takto dalej tak mozem zahodit celu jesennu a zimnu sezonu :/

Motto: „Přátelé jsou jako brambory, když je sníš, umřou"
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.09.2012 23:48:11

>> Imael, 15. 09. 2012 20:15:17

obuvas v chlade a teple tie iste boty a tie iste ponozky ?

nezacinas v chlade bezat hned rychlo aby si sa cim skor zohrial ?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.09.2012 23:50:19

>> rihoun, 17. 07. 2012 16:44:48

nervove samovolne elktiricke vyboje je to normalna sucast regeneracie pretazenych svalov,

ovsem moze signalizovat urcitu mineralovu disbalanciu pripadne urcity vnutorne stress – prilis drazdene svaly.

ak nie su ziadne ine problemy iba samovolne vyboje – mravenci pod kozou, tak ziadny problem

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Juhozápadné Slovensko

Imael muž 16.09.2012 08:17:33

no mal som termo pradlo, ale pravda ze na chodidlach som mal tie iste ponozky a topanky ako cez leto. No zacal som pomaly a pistaly ma zacali boliet hned asi po kilometry, takze som ani nemal sancu ist rychlejsie. Zajtra sa teda skusim rozohriat rychlejsim behom a dam si hrubsie ponozky. Zatial dakujem za radu:-)

Motto: „Přátelé jsou jako brambory, když je sníš, umřou"
avatar

Sloviensko

rudo muž 16.09.2012 22:09:13

>> Imael, 16. 09. 2012 08:17:33

tak som to nemyslel, len som skusil ci si nerobil nieco inac v roznm pocasi co by viedlo ku zmene techniky behu, zda sa ze si bol na tom rovnako.

co ine si zmenil v tom case ked si presiel z bezbolestneho do bolestneho behania ?

strva ? napaje ? napriklad nesuivisi to so zahajenim burcakov sezony ? (cukor a kvasnice su svine)

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Juhozápadné Slovensko

Imael muž 17.09.2012 08:32:13

Nie strava a pitny rezim sa vobec nezmenili. Jedina zmena ktoru si uvedomujem bolo spominane ochladenie a to ze som mal na sebe viac oblecenia. Mohlo to sposobit uzke termo pradlo? Inac trening pred chladnym dnom, ked bolo este trosku teplejsie bol normalny.

Motto: „Přátelé jsou jako brambory, když je sníš, umřou"
avatar

Sloviensko

rudo muž 17.09.2012 09:51:22

>> Imael, 17. 09. 2012 08:32:13

jedine co ma napada je ze mas perovacie boty a mas techniku nespravnu kde sa spoliehas na perovacio-tlmiacu akciu bot pri dopade

v teple su boty – material zospodu zrejme velmi makke a pruzne a v chlade material podrazky ztuhne a uz ti netoleruje chyby pri behani – teda dupanie do cesty

odporucal by som behat na mieste doma na boso na koberci

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Juhozápadné Slovensko

Imael muž 17.09.2012 18:00:15

no mozno na tom nieco bude, pretoze mam dost atypicku a zrejme dost nevhodnu techniku behu, ale uz sa chystam na tom poriadne zapracovat :) Tak ci tak zatial dakujem za pomoc;-)

Motto: „Přátelé jsou jako brambory, když je sníš, umřou"
Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.