Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » bolest v pravé hýždi

bolest v pravé hýždi

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

pepa001 muž 14.12.2012 16:01:09

Ahoj, před dvěma měsíci jsem to přehnal s běháním, začal jsem naivně po delší době (3 roky) moc velké dávky, rozbolela mě postupně horní část pravého hýždě, vystřelovalo mi to do kyčle, nahoře z boku nad hýždí se mi udělal dost velký bezbarvý otok, jakoby vyplněný rosolem, nebolestivý. Běhat jsem přestal, ale jezdil dost na kole, plaval kraula, přitom mě to nebolelo. Myslel jsem že to bude OK, ale když jdu běhat tak to po 2 km dost rozbolí, radši vždycky přestanu (jinak ne). Fyzioterapeut říká, že je to přetížený – natažený sval, ale nezdá se mi, že by to po 2 měsících bez běhu pořád bolelo. Nemáte s tím někdo zkušenosti – jak to léčit? Můžu kraul a kolo? Jak dlouho vysadit běh? Byl jsem i u ortopeda, dělal mi RTG kyčle a beder a říkal že to je OK. Díky moc za radu.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.