Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Dehydratace

Dehydratace

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

robert 72 muž 12.01.2013 20:20:54

Ahojte, nemate niekto skusenosti s uzivanim diuretickych liekov a sportom? Da sa vobec sportovat pri ich uzivani? V minulosti som vela sportoval/behy, prevazne maratony/, neskor som tazko onemocnel. Lekary velku zatez nedoporucuji.V dnes­ni dobe uz beham 10 – 15km 3× v tydnu.Neviem si poradit ako lieky uzivat pred a po zatazi, ked je organizmus vlastne mirne dehydrovany.

avatar

Sloviensko

rudo muž 12.01.2013 22:02:41

>> robert 72, 12. 01. 2013 20:20:54

jednym smerom mozes zacat rozmyslat ako sa vyliecit bez lekarov pretoze tie lieky ta neliecia len udrzuju stav a informacii na to ako sa vyliecit je spusta

druhym smerom mozes rozmyslat asi tak ze ked liek ma sposobit podvodnenie zadrzanej vody a sport sposobi odvodnenie aspon ciastocne, tak liek bude v tom case scasti sbytocny

dobry lekar by mal vediet toto pochopit a pomoct ti uporavit davkovanie pred a po treninku

nicmenej ak ta rano liek odvodni, tak by si mal byt v stave na lahky trenink sposobilom a pocas treninku by si mohol popijat vodu na nahradu tej stratenej potenim a vydychovanim vlhkosti

Mal by si mat nejaky vnutorny indikator aby si vedel kedy mas v sebe zadrzanu vodu a kedy nie a podla toho vedel kedy liek brat a kedy nie.

sucana prax mediciny je skutocne desiva

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Praha

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

robert 72 muž 12.01.2013 22:32:21

>> rudo, 12. 01. 2013 22:02:41

Dakujem za radu, skusam najst tu hranicu,ako lieky kombinovat s treningom no nedari sa.Lekary mi sice zachranili zivot no dalej ako zit mi radit nevedia. A ked sa opytam na sport, tak mi odpovedaju ze to mam robit podla pocitov ako sa citim. Ked som im oznamil ze zas trenujem tak nechapavo sa na mna divaju a tvrdia ze iny ludia takto chory sedia doma v backorach u telky. Ja sa aj napriek tomu snazim zit aktivne a sport mi zatial pomaha aj psych.

avatar

Sloviensko

rudo muž 12.01.2013 23:42:48

>> robert 72, 12. 01. 2013 22:32:21

sport musi byt mierny a nejak by sa nemal zameriavat ako trenink ale skor ako liecenie pohybom

ak chces posli mi mail a mozme podebatit o tom ako sa zdravie ziskava nazad

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.